Jesteś sam, czy jesteś samotny?

Przeznaczeniem człowieka jest życie w miłości i spełnieniu. Jeśli czujesz, że chcesz znaleź towarzysza życia, to jesteś we właściwym miejscu.
Dowiedz się więcej

Uwierz w siebie, że możesz i potrafisz. Życie w parze jest dla Ciebie. Jeśli sobie na to pozwolisz, to otworzysz się na życie w związku. Zapraszam Cię do świadomych działań i świadomych wyborów. Żeby zmienić swój aktualny status i stan proponuję sesję indywidualną Świadomego Uwalniania Wzorców.

Wzorce, to ograniczenia i programy, pochodzące od rodziny, przodków, a nawet nieświadome składane kiedykolwiek przysięgi z innych wcieleń, które dotychczas nie pozwalały Ci na stworzenie bliskiej i trwałej relacji mimo Twoich starań.
Proponuję rozpoczęcie pracy nad zmianą od siebie samego/samej. Zapraszam na sesję indywidualną lub on-line, a następnie do wzięcie udziału w warsztatach grupowych, w których pracować będziemy moją autorską metodą Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości oraz metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera.

  1. Uwolnienie energetyczne, praktyczne i pod każdym względem od rodziców i wejście w stan gotowości i otwartości na poznanie nowego partnera to pierwszy krok. O związku dojrzałym możesz myśleć dopiero wtedy, kiedy sam/sama jesteś dorosłą, samodzielną osobą.
  2. Jeśli jeszcze nigdy nie tworzyłeś/aś bliskiej partnerskiej relacji, to skupimy się na uwolnieniu przeszkód, których dotąd nie rozpoznałeś/aś i nie uwolniłeś/aś w sobie.
  3. Jeśli masz za sobą związki, małżeństwa, bliskie relacje, które się nie utrzymały (z różnych względów i przyczyn), to potrzebujesz również oczyścić każdy z nich, puścić i odpuścić, tak żebyś był /a wolna od przeszłości i wpływów energetycznych wcześniejszych partnerów/ek.
  4. Jeśli, z któregoś związku macie wspólne dzieci, a nie jesteście już ze sobą, to wymaga od Ciebie i od Was oczyszczenia i uwolnienia złości, żalu, pretensji i wzajemnych oskarżeń. Potrzebujesz być szczególnie uważny/a we wspólnych relacjach tak, żeby Wasze kontakty stały się przyjazne, harmonijne i zgodne dla Waszego dobra i Waszych dzieci.

Dopiero kiedy te pola będą oczyszczone, a Ty staniesz się formalnie i psychicznie wolną osobą, a Twój poziom wibracji wzrośnie – poznasz partnera, z którym zechcesz stworzyć bliski i trwały związek na zasadach, które będą dla Was obojga najlepsze. Przeprowadzę Cię przez ten cały proces krok po kroku, a rezultat przerośnie Twoje wyobrażenia.

Wymagać to jednak będzie od Ciebie inwestycji w Siebie, czasu, energii i zaangażowania. Wszystko jest możliwe i każdy może – Ty również.

Umów się na sesję indywidualną
Zapraszam Małgosia