Gdy nie widzisz rozwiązania…

Gdy nie rozumiesz co się z Tobą dzieje …

Gdy nie jesteś świadomy i nie możesz wybrać…

Gdy nie wiesz, w którą stronę podążać z życiem i planami…

Gdy straciłeś nadzieję, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i jesteś w depresji…

Gdy Twoje relacje z sobą samym i innymi, stały się trudne lub wręcz nie do zniesienia…..

Gdy otaczająca Cię rzeczywistość woła i krzyczy, a Ty nie umiesz sobie z nią poradzić……

Gdy w panice miotasz się w swoim związku, związkach i wciąż jesteś nieszczęśliwy……

Gdy nie umiesz zarządzać pieniędzmi, zarabiać , przewidywać, tracisz je i generujesz nowe długi…

Gdy nie wiesz jak się uwolnić od tzw. powinności, presji oczekiwań, środowiska, dzieci i rodziny…

Każda zmiana jest możliwa i wszystko ma swoje dobre rozwiązanie.

W trakcie osobistej rozmowy, ustalimy rodzaj pomocy dla Ciebie i formę Twojego rozwoju. Ty zdecydujesz czego chcesz i w jakim zakresie dokonasz, zmiany, a ja pomogę Ci i poprowadzę byś mógł wyjść z kryzysu. Tempo pracy i formę dostosuję do Twoich chęci i możliwości, tak byś czuł się w tym procesie wygodnie i bezpiecznie.

Kiedy przychodzi uświadomienie, to co było trudne i niezrozumiałe przestaje straszyć.

malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
Zadzwoń
stacjonarny: 22 670 37 90
kom +48 601 345 425

KONTAKT

Masz pytania, chcesz porozmawiać o swoim problemie
i szukasz skutecznych rozwiązań?

Napisz do mnie - zawsze odpisuję na wiadomości.

1. Administratorem danych osobowych, które nam ujawniasz jest Małgorzata Przygońska, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Ja & Związki Małgorzata Przygońska na podstawie wpisu do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy, nr NIP 113–012-3813, nr REGON 011659182, z siedzibą ul. Letnia 15 05 - 140 Jachranka, adres e- mail: malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ)

 

2. Twoje dane:
a) są przetwarzane w celu informowania Cię o ciekawostkach, nowościach, zmianach czy aktualizacjach dt. Ja &Związki, tj. wysyłki newsletterów (podstawa prawna- zgoda);
b) jeżeli zechcesz zawrzeć z nami umowę, Twoje dane będą przetwarzane w tym celu, włączając obsługę dostarczania usług czy płatności (podstawa prawna- wykonanie umowy);
c) po wykonaniu umowy możemy przetwarzać Twoje dane w celu ewentualnej obsługi reklamacji i innych roszczeń (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes);
d) mogą być przetwarzane w związku z koniecznością wystawiania i przechowywania faktur i innych dokumentów księgowych (podstawa prawna- wypełnienie ciążących na nas obowiązków prawnych);
e) mogą być przetwarzane w celu realizowania przez nas marketingu bezpośredniego naszych usług i produktów (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes).

3. Twoje dane przetwarzane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, zaś w pozostałych przypadkach – tylko do czasu niezbędnego do osiągnięcia celów, dla których zostały zebrane.

4. Twoje dane osobowe przetwarzamy sami, a także przekazujemy podmiotom z nami współpracującymi w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Chodzi o dostawców usług IT i hostingowych, prawnych oraz księgowych. Podmioty te przetwarzają Twoje dane osobowe w naszym imieniu i wyłącznie w celach określonych w pkt 2. Dane osobowe przekazujemy również podmiotom, które świadczą dla Ciebie usługi powiązane z naszymi usługami, a które są odrębnymi administratorami danych osobowych, tj. przetwarzają Twoje dane we własnym imieniu. Należą do nich w szczególności firmy kurierskie czy pocztowe, banki, instytucje płatnicze.

5. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

6. Możesz skontaktować się z nami listownie lub pocztą elektroniczną, adresy wskazane są w pkt 1.

7. Informujemy, że żadne Twoje dane osobowe nie są przetwarzane w procesach automatycznego podejmowania decyzji (profilowanie).

8. Informujemy również, że masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia albo ograniczenia ich przetwarzania, a także przeniesienia danych do innego administratora. Na Twój wniosek dostarczymy Ci kopię Twoich danych, przy czym każdą kolejną kopię, o którą zwrócisz się do nas dostarczymy po pobraniu rozsądnej opłaty.

9. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia sprzeciwu, jeśli przetwarzamy Twoje dane w celu ochrony naszego prawnie uzasadnionego interesu, w tym w celu realizowania marketingu bezpośredniego bez Twojej zgody.

10. Masz także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych w każdym czasie. Wiedz jednak, że nie będzie miało to wpływu na prawidłowość przetwarzania przed wycofaniem zgody.

11. Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Jeżeli jednak uznasz, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy RODO, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Newsletter

Zapisując się do newslettera masz gwarancję, że zawsze będziesz na bieżąco z akutalnymi terminami szkoleń, warsztatów i planowanych eventów.Dane Kontaktowe

malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
tel. (+48 22) 670 37 90
kom. 601 345 425

KONTO:
Ja & Związki Małgorzata Przygońska
BANK PKO SA 16 1240 6117 1111 0000 4760 9934
IBAN PL16124061171111000047609934
SWIFT/BIC PKOPPLPWXXX

ul. Letnia 15
05 - 140 Jachranka

Formularz kontaktowy


    Chcę dołączyć mój adres e-mail do newslettera.