Być szczęśliwie razem
to motto naszego życia, to misja,
którą wybraliśmy do zrealizowania.

Od 13 lat jesteśmy szczęśliwą parą, która docenia dar bycia razem, wzajemnego wspierania się, obdarzania miłością, akceptacją i podziwem. Miłość to uczucie, które wymaga od każdego z nas otwartego serca i wdzięczności. To uczucie, które uczy nas dawać i brać, to barometr równowagi dla partnerów, to wysokie Boskie wibracje i poczucie całkowitej swobody wyboru partnera. To stan pełnego zaangażowania w związek, oddania drugiej osobie i niczym nie uwarunkowanej wolności jednocześnie.

To do czego doszliśmy po latach osobistego rozwoju i poszukiwań w różnych związkach, po samotnym czasie każdego z nas, jest doświadczeniem i odkryciem, którym chcemy się z Tobą podzielić, poprzez proponowane warsztaty, doradztwo indywidualne i grupowe.

Jacek  mówi “gwarancją szczęśliwego związku – jest świadomy związek”, a ja dodaję – dwojga naprawdę wolnych, dorosłych i zdecydowanych na bycie razem istot.

Być szczęśliwie razem to coś więcej niż partnerstwo, romans, czy kontrakt małżeński. To wolny wybór towarzyszenia sobie w życiu wzajemnie i stały ruch energii płynącej od serca do serca. To luksus i komfort wzajemnego zaufania i powierzenia siebie drugiej osobie.

Chcąc znaleźć doskonałego partnera sam się doskonal. Zapraszamy.

Małgosia Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski

W 2007 roku, w Szwecji zdobyliśmy uprawnienia do nauczania sztuki Vedic Art od twórcy tej metody Curta Kalmana. Jako pierwsi Polacy  rozpoczęliśmy prowadzenie kursów opartych na malowaniu, a otwierające na twórczość i kreacje w życiu, związkach i biznesie. Od tego czasu prowadzimy zajęcia Vedic Art  I i II stopnia, a Jacek, który został mianowany Nauczycielem dla Nauczycieli Vedic Art prowadzi  kursy Nauczycielskie. Jesteśmy zafascynowani skutecznością i prostotą tej metody, która ma tak cudowny wpływ na nasze życie i rozwój wszystkich uczestników kursu.

Jeśli jesteś otwarty(a) na nowe doświadczenia i przeżycia, poznawanie siebie w procesie odkrywania Źródła to zapraszamy na warsztaty, na których  poznając kolejno 17 zasad wed, będziesz swobodnie, z łatwością, kroczył do przodu, rozszerzając swoją świadomość, zachwycając się sobą i ujawnianymi talentami, które w sobie masz, a o których zapomniałeś(aś).

17 maja 2012 roku uzyskałam certyfikat Nr 011 od twórcy metody Theresy Blomqvist  ze Szwecji z zakresu koloroskopu. Zdobyta wiedza wzbogaca  dotychczasowy warsztat  mojej pracy. Zapraszam osoby rozwijające się i poszerzające swoją świadomość,  te które chcą mieć dobre relacje z sobą, rodziną  i  korzystać w pełni ze swego potencjału by tworzyć trwałe, szczęśliwe związki małżeńskie, partnerskie i biznesowe.  Wykonuję indywidualne analizy kolorystyczne energii i wibracji osób indywidualnych, dla par, dzieci, młodych ludzi stojacych przed wyborem drogi życiowej i zawodu, całych  rodzin oraz analizę koloroskopu dla firm. Wspieram tę metodę również znajomośćią cyfrologii. Całość daje każdemu, kto się zdecyduje wyraźny obraz samego siebie, relacji z innymi co pozwala na dokonywanie świadomych i właściwych wyborów w życiu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Centrum Rozwoju i Świadomej Kreacji

Vedic Art

Najbliższe terminy warsztatów

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.