Być szczęśliwie razem
to motto naszego życia, to misja,
którą wybraliśmy do zrealizowania.

Od 17 lat jesteśmy szczęśliwą parą (od roku małżeństwem), która docenia dar bycia razem, wzajemnego wspierania się, obdarzania miłością, akceptacją i podziwem. Miłość to uczucie, które wymaga od każdego z nas otwartego serca i wdzięczności. To uczucie, które uczy nas dawać i brać, to barometr równowagi dla partnerów, to wysokie Boskie wibracje i poczucie całkowitej swobody wyboru partnera. To stan pełnego zaangażowania w związek, oddania drugiej osobie i niczym nie uwarunkowanej wolności jednocześnie.

To do czego doszliśmy po latach osobistego rozwoju i poszukiwań w różnych związkach, po samotnym czasie każdego z nas, jest doświadczeniem i odkryciem, którym chcemy się z Tobą podzielić, poprzez proponowane warsztaty, doradztwo indywidualne i grupowe.

Jacek  mówi „gwarancją szczęśliwego związku – jest świadomy związek”, a ja dodaję – dwojga naprawdę wolnych, dorosłych i zdecydowanych na bycie razem istot.

Być szczęśliwie razem to coś więcej niż partnerstwo, romans, czy kontrakt małżeński. To wolny wybór towarzyszenia sobie w życiu wzajemnie i stały ruch energii płynącej od serca do serca. To luksus i komfort wzajemnego zaufania i powierzenia siebie drugiej osobie.

Chcąc znaleźć doskonałego partnera sam się doskonal. Zapraszamy.

Małgosia Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski

W 2007 roku, w Szwecji zdobyliśmy uprawnienia do nauczania sztuki Vedic Art od twórcy tej metody Curta Kalmana. Jako pierwsi Polacy  rozpoczęliśmy prowadzenie kursów opartych na malowaniu, a otwierające na twórczość i kreacje w życiu, związkach i biznesie. Od tego czasu prowadzimy zajęcia Vedic Art  I i II stopnia, a Jacek, który został mianowany Nauczycielem dla Nauczycieli Vedic Art prowadzi  kursy Nauczycielskie. Jesteśmy zafascynowani skutecznością i prostotą tej metody, która ma tak cudowny wpływ na nasze życie i rozwój wszystkich uczestników kursu.

Jeśli jesteś otwarty(a) na nowe doświadczenia i przeżycia, poznawanie siebie w procesie odkrywania Źródła to zapraszamy na warsztaty, na których  poznając kolejno 17 zasad wed, będziesz swobodnie, z łatwością, kroczył do przodu, rozszerzając swoją świadomość, zachwycając się sobą i ujawnianymi talentami, które w sobie masz, a o których zapomniałeś(aś).

17 maja 2012 roku uzyskałam certyfikat Nr 011 od twórcy metody Theresy Blomqvist  ze Szwecji z zakresu koloroskopu. Zdobyta wiedza wzbogaca  dotychczasowy warsztat  mojej pracy. Zapraszam osoby rozwijające się i poszerzające swoją świadomość,  te które chcą mieć dobre relacje z sobą, rodziną  i  korzystać w pełni ze swego potencjału by tworzyć trwałe, szczęśliwe związki małżeńskie, partnerskie i biznesowe.  Wykonuję indywidualne analizy kolorystyczne energii i wibracji osób indywidualnych, dla par, dzieci, młodych ludzi stojacych przed wyborem drogi życiowej i zawodu, całych  rodzin oraz analizę koloroskopu dla firm. Wspieram tę metodę również znajomośćią cyfrologii. Całość daje każdemu, kto się zdecyduje wyraźny obraz samego siebie, relacji z innymi co pozwala na dokonywanie świadomych i właściwych wyborów w życiu.

Newsleter

Zapisując się do newslettera masz gwarancję, że zawsze będziesz na bieżąco z akutalnymi terminami szkoleń, warsztatów i planowanych eventów.


Najbliższe Warsztaty

  • CUD TRANSFORMACJI Cud Transformacji - Jeśli chcesz oczyścić ciało i umysł z toksyn i energetycznych blokad, nie pozwalających Ci generować rezultatów jakich pragniesz, jeśli chcesz odpocząć i zadbać o siebie, jeśli chcesz bez wysiłku osiągać inne, znaczące rezultaty, zapraszam Cię na trzydniowy proces z mono - dietą oczyszczającą w tle, pracą z ciałem, umysłem i duchem jednocześnie.
  • USTAWIENIA SYSTEMOWE wg Berta Hellingera - Zapraszam zdecydowanych, chętnych i odważnych do doświadczenia przemiany w procesie wprowadzania porządku w swoje życie w różnych jego obszarach dzięki ujawnieniu prawdy. Pracować możesz np: w tematach: * relacji z najbliższymi, rodziną, małżonkami, dziećmi * relacji w miejscu pracy, środowisku zawodowym, koleżeńskim * relacji z sobą samym, nienawiścią, brakiem poczucia własnej wartości * życia zawodowego, bycia pracownikiem, zwierzchnikiem, szefem * lęku i blokad przed zaistnieniem, ujawnieniem, działaniem * lęku przed porażką i niewprowadzaniem w ruch pomysłów i projektów, * uzdrowienia emocji, swego ciała, umysłu.

Najbliższe terminy warsztatów

Cud Transformacji

Jeśli chcesz oczyścić ciało i umysł z toksyn i energetycznych blokad, nie pozwalających Ci generować rezultatów jakich pragniesz, jeśli chcesz odpocząć i zadbać o siebie, jeśli chcesz bez wysiłku osiągać inne, znaczące rezultaty, zapraszam Cię na trzydniowy proces z mono – dietą oczyszczającą w tle, pracą z ciałem, umysłem i duchem jednocześnie.

czytaj dalej

USTAWIENIA SYSTEMOWE wg Berta Hellingera

Zapraszam zdecydowanych, chętnych i odważnych do doświadczenia przemiany w procesie wprowadzania porządku w swoje życie w różnych jego obszarach dzięki ujawnieniu prawdy.

Pracować możesz np: w tematach:

* relacji z najbliższymi, rodziną, małżonkami, dziećmi
* relacji w miejscu pracy, środowisku zawodowym, koleżeńskim
* relacji z sobą samym, nienawiścią, brakiem poczucia własnej wartości
* życia zawodowego, bycia pracownikiem, zwierzchnikiem, szefem
* lęku i blokad przed zaistnieniem, ujawnieniem, działaniem
* lęku przed porażką i niewprowadzaniem w ruch pomysłów i projektów,
* uzdrowienia emocji, swego ciała, umysłu.

czytaj dalej