Sesje indywidualne z Małgorzatą Przygońską.

Pracuję na poziomie matrycy krystalicznej i pól informacyjnych autorską metodą Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości. Pracę tą łączę z Ustawieniami wg. Berta Hellingera. Praca ta działa na trzech poziomach ciał jednocześnie.  Celem jest transformowanie starych wzorców energetycznych, mentalnych i informacyjnych w kodzie DNA. Odległość nie ma znaczenia. Istotna jest jedynie Twoja chęć, otwartość i gotowość, a wtedy następuje uwolnienie programów i wzorców, które Cię blokują. Po sesji poczujesz ulgę, lekkość, spokój, Zaczniesz obserwować korzystne zmiany zachodzące w Twoim otoczeniu.

Tematyką związków zajmuję się od zawsze. Najpierw dociekając jako dziecko nad relacjami rodziców,  potem  zadając sobie pytanie  czy mój ojciec jest moim ojcem  biologicznym, a potem kolejnymi  relacjami z mężczyznami i moim stosunkiem do nich.

Mam za sobą dwa małżeństwa i dwie ważniejsze relacje oraz wreszcie  to co dziś się dla mnie liczy i jest ważne. Od 17 lat  tworzymy z partnerem  udany, harmonijny związek oparty na wzajemnym zrozumieniu i miłości, która otwiera, pozwala,  inspiruje, wznosi, a nie ogranicza m – od roku jesteśmy małżeństwem. Zapewne dziwisz się drogi czytelniku , że to w ogóle jest możliwe, ale zapewniam Cię , że tak i my w ten sposób żyjemy.   Sama kilka razy w życiu  byłam na rozdrożu i stawałam przed różnymi wyborami, borykałam się z problemami i wychowawczymi rozterkami.  Napisałam  nawet książkę, która mówi o mojej wewnętrznej  przemianie Dotyk serca – droga do poznania siebie i o tym,  że wszystko jest możliwe i każdy może jak rozpozna  prawdę i  tą przestrzeń serca w sobie.

Przed laty założyłam firmę  Związki – Małgorzata Przygońska , a ponieważ zrozumiałam  w trakcie,  że ode mnie (czyli od Ciebie) wszystko się zaczyna więc dodałam  zaimek  Ja &  Związki Małgorzata Przygońska, który wskazuje na to,  że to ja biorę odpowiedzialność za funkcjonowanie w życiu, związkach i wszelkich relacjach.  Trochę to niewygodne bo zawsze łatwiej obciążyć drugą stronę niż coś zmieniać w sobie,  ale nie o własny komfort tu chodzi,  a  o prawdziwe wielopoziomowe porozumienie,  bez którego żaden związek się nie uda. Po drodze wiele się nauczyłam i doświadczyłam i z wiekiem  oraz osobistą  dojrzałością stawałam się coraz bardziej uważna i  świadoma. Dziś mogę się dzielić z Tobą moim poznaniem i wskazać Ci drogę do własnego szczęścia.

Bez względu na to w jakim momencie swojego życia aktualnie jesteś zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, odkrycia własnej hierarchii wartości, która wyznaczy Ci kierunek i doprowadzi jak latarnia morska wędrowca do domu.  Jeśli się zdecydujesz, będę Ci towarzyszyć w Twojej podróży  do odkrycia  mocy i talentów w sobie.  Prawdopodobnie tam gdzie Ty dziś jesteś ja już byłam, uczyłam się na własnych błędach i  poznałam sposoby wychodzenia na prostą i dokonywania świadomych wyborów.

Jeśli Twój związek jest satysfakcjonujący dla Was obojga,  wzrasta i  rozwija się,  to też możesz z nami zostać – wszak  zawsze może być lepiej.  Zawsze możesz kochać bardziej,  być bardziej empatyczny i akceptujący, więcej rozumieć i wybaczać,  możesz mieć jaśniejsze myśli i wprowadzić nowe korzystne  przekonania,  które wzniosą Cię w przestrzenie niczym nieograniczone i wolne.

Łączę w swojej pracy różne umiejętności i duże doświadczenie  psychoterapeutyczne. Opracowałam metody, Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości,  które pozwolą Ci oczyścić się z  traum,  wstydu, winy, smutku,  lęku,  złości, pożądania,  fałszywej  dumy i wszelkich ograniczeń.  Otworzy się przed Tobą Pole Wszelkich Możliwości, które  gdy  nauczysz się z niego korzystać  doprowadzi Cię do celu.  Łączenie w mojej praktyce tych metod z Ustawieniami Berta Hellingera  i Vedic Art wskaże Ci ruch duszy i kierunek Twojego rozwoju.

Od Ciebie wszystko się zaczyna.

Proponuję sesje indywidualne, forma spotkania zależy od Ciebie.

Spotkanie osobiste

Jahranka ul. Letnia 15

300 zł
(czas około 1 godziny)

Sesje dla par i rodziców

440 zł
(czas ok. 1 godziny)

Skype lub telefon

200 zł
(czas około 1godziny)

Ustawienia Systemowe

Jahranka ul. Letnia 15

400 zł

Całodniowe spotkanie

koszt 1200 zł. ( czas około 8 godzin)

Jeśli mieszkasz za granicą, w innym mieście, jesteś zajęty, zapracowany, masz ograniczony czas lub chcesz natychmiast ogromnej przemiany … Jestem wtedy wyłącznie dla Ciebie.

NAGRANIA SESJI INDYWIDUALNYCH

KONTAKT

Masz pytania, chcesz porozmawiać o swoim problemie
i szukasz skutecznych rozwiązań?

Napisz do mnie - zawsze odpisuję na wiadomości.

1. Administratorem danych osobowych, które nam ujawniasz jest Małgorzata Przygońska, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Ja & Związki Małgorzata Przygońska na podstawie wpisu do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy, nr NIP 113–012-3813, nr REGON 011659182, z siedzibą ul. Letnia 15 05 - 140 Jachranka, adres e- mail: malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl (KLIKNIJ ABY PRZECZYTAĆ CAŁOŚĆ)

 

2. Twoje dane:
a) są przetwarzane w celu informowania Cię o ciekawostkach, nowościach, zmianach czy aktualizacjach dt. Ja &Związki, tj. wysyłki newsletterów (podstawa prawna- zgoda);
b) jeżeli zechcesz zawrzeć z nami umowę, Twoje dane będą przetwarzane w tym celu, włączając obsługę dostarczania usług czy płatności (podstawa prawna- wykonanie umowy);
c) po wykonaniu umowy możemy przetwarzać Twoje dane w celu ewentualnej obsługi reklamacji i innych roszczeń (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes);
d) mogą być przetwarzane w związku z koniecznością wystawiania i przechowywania faktur i innych dokumentów księgowych (podstawa prawna- wypełnienie ciążących na nas obowiązków prawnych);
e) mogą być przetwarzane w celu realizowania przez nas marketingu bezpośredniego naszych usług i produktów (podstawa prawna- nasz prawnie uzasadniony interes).

3. Twoje dane przetwarzane na podstawie zgody będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, zaś w pozostałych przypadkach – tylko do czasu niezbędnego do osiągnięcia celów, dla których zostały zebrane.

4. Twoje dane osobowe przetwarzamy sami, a także przekazujemy podmiotom z nami współpracującymi w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Chodzi o dostawców usług IT i hostingowych, prawnych oraz księgowych. Podmioty te przetwarzają Twoje dane osobowe w naszym imieniu i wyłącznie w celach określonych w pkt 2. Dane osobowe przekazujemy również podmiotom, które świadczą dla Ciebie usługi powiązane z naszymi usługami, a które są odrębnymi administratorami danych osobowych, tj. przetwarzają Twoje dane we własnym imieniu. Należą do nich w szczególności firmy kurierskie czy pocztowe, banki, instytucje płatnicze.

5. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

6. Możesz skontaktować się z nami listownie lub pocztą elektroniczną, adresy wskazane są w pkt 1.

7. Informujemy, że żadne Twoje dane osobowe nie są przetwarzane w procesach automatycznego podejmowania decyzji (profilowanie).

8. Informujemy również, że masz prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia albo ograniczenia ich przetwarzania, a także przeniesienia danych do innego administratora. Na Twój wniosek dostarczymy Ci kopię Twoich danych, przy czym każdą kolejną kopię, o którą zwrócisz się do nas dostarczymy po pobraniu rozsądnej opłaty.

9. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia sprzeciwu, jeśli przetwarzamy Twoje dane w celu ochrony naszego prawnie uzasadnionego interesu, w tym w celu realizowania marketingu bezpośredniego bez Twojej zgody.

10. Masz także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych w każdym czasie. Wiedz jednak, że nie będzie miało to wpływu na prawidłowość przetwarzania przed wycofaniem zgody.

11. Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas bardzo ważne. Jeżeli jednak uznasz, że przetwarzając dane osobowe naruszamy przepisy RODO, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Newsletter

Zapisując się do newslettera masz gwarancję, że zawsze będziesz na bieżąco z akutalnymi terminami szkoleń, warsztatów i planowanych eventów.Dane Kontaktowe

malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
tel. (+48 22) 670 37 90
kom. 601 345 425

KONTO:
Ja & Związki Małgorzata Przygońska
BANK PKO SA 16 1240 6117 1111 0000 4760 9934
IBAN PL16124061171111000047609934
SWIFT/BIC PKOPPLPWXXX

ul. Letnia 15
05 - 140 Jachranka

Formularz kontaktowy


    Chcę dołączyć mój adres e-mail do newslettera.