Sesje indywidualne z Małgorzatą Przygońską.

Pracuję na poziomie matrycy krystalicznej i pól informacyjnych autorską metodą Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości. Pracę tą łączę z Ustawieniami wg. Berta Hellingera. Praca ta działa na trzech poziomach ciał jednocześnie.  Celem jest transformowanie starych wzorców energetycznych, mentalnych i informacyjnych w kodzie DNA. Odległość nie ma znaczenia. Istotna jest jedynie Twoja chęć, otwartość i gotowość, a wtedy następuje uwolnienie programów i wzorców, które Cię blokują. Po sesji poczujesz ulgę, lekkość, spokój, Zaczniesz obserwować korzystne zmiany zachodzące w Twoim otoczeniu.

Tematyką związków zajmuję się od zawsze. Najpierw dociekając jako dziecko nad relacjami rodziców,  potem  zadając sobie pytanie  czy mój ojciec jest moim ojcem  biologicznym, a potem kolejnymi  relacjami z mężczyznami i moim stosunkiem do nich.

Mam za sobą dwa małżeństwa i dwie ważniejsze relacje oraz wreszcie  to co dziś się dla mnie liczy i jest ważne. Od 13 lat  tworzymy z partnerem  udany, harmonijny związek oparty na wzajemnym zrozumieniu i miłości, która otwiera, pozwala,  inspiruje, wznosi, a nie ogranicza. Zapewne dziwisz się drogi czytelniku , że to w ogóle jest możliwe, ale zapewniam Cię , że tak i my w ten sposób żyjemy.   Sama kilka razy w życiu  byłam na rozdrożu i stawałam przed różnymi wyborami, borykałam się z problemami i wychowawczymi rozterkami.  Napisałam  nawet książkę, która mówi o mojej wewnętrznej  przemianie Dotyk serca – droga do poznania siebie i o tym,  że wszystko jest możliwe i każdy może jak rozpozna  prawdę i  tą przestrzeń serca w sobie.

Przed laty założyłam firmę  Związki – Małgorzata Przygońska , a ponieważ  zrozumiałam  w trakcie,  że ode mnie (czyli od Ciebie) wszystko się zaczyna więc dodałam  zaimek  Ja &  Związki Małgorzata Przygońska, który wskazuje na to,  że to ja biorę odpowiedzialność za funkcjonowanie w życiu, związkach i wszelkich relacjach.  Trochę to niewygodne bo zawsze łatwiej obciążyć drugą stronę niż coś zmieniać w sobie,  ale nie o własny komfort tu chodzi,  a  o prawdziwe wielopoziomowe porozumienie,  bez którego żaden związek się nie uda. Po drodze wiele się nauczyłam i doświadczyłam i z wiekiem  oraz osobistą  dojrzałością stawałam się coraz bardziej uważna i  świadoma. Dziś mogę się dzielić z Tobą moim poznaniem i wskazać Ci drogę do własnego szczęścia.

Bez względu na to w jakim momencie swojego życia aktualnie jesteś zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, odkrycia własnej hierarchii wartości, która wyznaczy Ci kierunek i doprowadzi jak latarnia morska wędrowca do domu.  Jeśli się zdecydujesz, będę Ci towarzyszyć w Twojej podróży  do odkrycia  mocy i talentów w sobie.  Prawdopodobnie tam gdzie Ty dziś jesteś ja już byłam, uczyłam się na własnych błędach i  poznałam sposoby wychodzenia na prostą i dokonywania świadomych wyborów.

Jeśli Twój związek jest satysfakcjonujący dla Was obojga,  wzrasta i  rozwija się,  to też możesz z nami zostać – wszak  zawsze może być lepiej.  Zawsze możesz kochać bardziej,  być bardziej empatyczny i akceptujący, więcej rozumieć i wybaczać,  możesz mieć jaśniejsze myśli i wprowadzić nowe korzystne  przekonania,  które wzniosą Cię w przestrzenie niczym nieograniczone i wolne.

Łączę w swojej pracy różne umiejętności i duże doświadczenie  psychoterapeutyczne. Opracowałam metody, Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości,  które pozwolą Ci oczyścić się z  traum,  wstydu, winy, smutku,  lęku,  złości, pożądania,  fałszywej  dumy i wszelkich ograniczeń.  Otworzy się przed Tobą Pole Wszelkich Możliwości, które  gdy  nauczysz się z niego korzystać  doprowadzi Cię do celu.  Łączenie w mojej praktyce tych metod z Ustawieniami Berta Hellingera  i Vedic Art wskaże Ci ruch duszy i kierunek Twojego rozwoju.

Od Ciebie wszystko się zaczyna.

Proponuję sesje indywidualne, forma spotkania zależy od Ciebie.

Osobiste

Warszawa Tarchomin
250 zł ( czas około 1 godziny)

Sesje dla par i rodziców

300 zł (czas ok. 1 godziny)

Skype lub telefon

koszt 150 zł ( czas około 1godziny)

Całodniowe spotkanie

koszt 1200 zł. ( czas około 8 godzin)

Jeśli mieszkasz za granicą, w innym mieście, jesteś zajęty, zapracowany, masz ograniczony czas lub chcesz natychmiast ogromnej przemiany … Jestem wtedy wyłącznie dla Ciebie.

NAGRANIA SESJI INDYWIDUALNYCH

KONTAKT

Masz pytania, chcesz porozmawiać o swoim problemie
i szukasz skutecznych rozwiązań?

Napisz do mnie - zawsze odpisuję na wiadomości.

Newsletter

Zapisując się do newslettera masz gwarancję, że zawsze będziesz na bieżąco z akutalnymi terminami szkoleń, warsztatów i planowanych eventów.


Dane Kontaktowe

malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
tel. (+48 22) 670 37 90
kom. 601 345 425

KONTO:
Ja & Związki Małgorzata Przygońska
BANK PKO SA 16124061171111000047609934
ul Świderska 106 m 13
03 – 128 warszawa

Formularz kontaktowy