0 0 votes
Oceń Artykuł

Jeśli chcesz rozwijać się razem ze mną, spotkać się na warsztatach lub sesji indywidualnej, proponuję, żebyś zapoznał się z moimi przemyśleniami opartymi na doświadczeniu, poznaniu i zgłębianiu ludzkiej psychiki.

Sukcesy, zadowolenie z życia, szczęśliwe partnerstwo, zdrowie, są efektem… miłości i wysokiego poziomu świadomości, na którym funkcjonujesz. Miłości, którą masz w sobie, odczuwasz, wibrujesz i promieniujesz na zewnątrz. To powoduje, że przyciągasz do siebie jak magnes ludzi, zdarzenia i okazje. Życie staje się proste, łatwe i przyjemne. Jeśli więc chcesz udać się do krainy szczęśliwości, potrzebujesz z trasy swojej wędrówki usuwać wszelkie przeszkody, które tę podróż opóźniają. Droga Twojego życia jest wyjątkowa, ale jaka by nie była prosta czy zawiła, zawsze prowadzi Cię w głąb siebie. To jest tam, gdzie zgromadziłeś wszystkie zasoby, gdzie masz dostęp do swojego potencjału i mocy sprawczej Źródła. Prawda jest taka, że nigdy nie oddzieliłeś się od Stwórcy i że jesteś jak On doskonały, wieczny i kochający. Światło, które prowadzi Cię w życiu, jest przewodnikiem po poziomach poznania, wznosi Cię, rozświetla drogę, rozprzestrzenia i …zawsze prowadzi do Domu. Czasami drogi bywają kręte i wyboiste, szczególnie gdy gubisz Światło, ale zawsze są nauką, lekcją, które kierują Cię na właściwe tory myślenia, zaufania i miłości. Dusza woła do Ciebie cichutko i daje Ci znaki w postaci chorób, cierpienia czy osób, które stawia na Twej drodze, to szansa na przebudzenie i usłyszenie odpowiedzi Twego serca.

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań głębi, dokonywania wyborów, podejmowania decyzji, to uświadom sobie, że każda decyzja ma swoje konsekwencje. Widząc i odczuwając je zanim się stały, możesz je zatwierdzić w sobie i z nimi podążać lub zatrzymać się i zapytać się siebie czy ten wybór mnie uszczęśliwi. Jeśli ten cichy szept mówi, a odczucia ciała potwierdzają, to wiesz, że kierunek przez Ciebie wybrany jest zgodny z celem Twojego życia. Jeśli jest inaczej wymaga to zmiany postrzegania. Jeśli dążysz do obfitości, a odczuwasz ciągły brak lub generujesz straty to znak, że zmiana jest konieczna. Jeśli pojawia się w Twoim życiu choroba, wypadek, nieszczęśliwe zdarzenie, to informacja dla Ciebie, że czas podjąć decyzję z poziomu miłości, która zmieni konsekwencje. Jeśli skupisz się na miłości do siebie i całego stworzenia, zmienisz słowa, uczucia i działania, oczyścisz intencje, nauczysz się przyjmować i dawać, to rezultaty przerosną Twoje wyobrażenia. Jeśli jest Ci po drodze ze mną, zapraszam Cię do wędrówki po meandrach Twojej podświadomości, by rozpoznać i uwolnić ograniczające Cię wzorce, programy, które nieświadomie przyjąłeś od przodków, a nie były Twoje. Zapraszam do uwolnienia się od rodowych uwikłań, zrobienia porządków w sposobie myślenia, zostawienia za sobą uzdrowionej tzn. zaakceptowanej, uszanowanej i ukochanej przeszłości. Bez względu na to jaka ona była, będziesz mógł skupić się na teraźniejszości i z poziomu miłości do siebie samego i akceptacji całego stworzenia, kreować zamiary jakich pragniesz.

Z miłością Małgorzata Przygońska

0
Would love your thoughts, please comment.x