0 0 votes
Oceń Artykuł

Wszystkie Twoje uczucia, postawy, przekonania uwidaczniają się na zewnątrz Ciebie i działają, czy chcesz tego, czy nie.

Wiem, że początkowo trudno Ci to zrozumieć i zaakceptować, bo wydaje się, że mamy dobre intencje, chcemy jak najlepiej, a tu proszę, wszystko sprzysięga się przeciw nam. Z poziomu lęku, smutku czy apatii nic dobrego wykreować nie możemy. Będąc w depresji zastanawiamy się, jak wstać z łóżka i w ogóle żyć, gdy nie chcemy wyjść na spotkanie kolejnego dnia. Oceniając swój stan i towarzyszące Ci okoliczności jako beznadziejne, martwisz się i ściągasz na siebie kolejne nieszczęścia.

A okazuje się, że każdy z nas może wybrać jeszcze raz i zacząć myśleć w kategoriach spełnienia, a nie lęku, oczekiwań i chciejstwa. Każdy z nas może wybrać jeszcze raz i wznieść się na wyższe poziomy wibracji, gdzie świeci słońce, jest ciepło i chce się żyć.

Spełnione, radosne życie rozpoczyna się, gdy odnajdziemy w sobie odwagę, uwolnimy się od lęków, złości i poczucia winy.

Na prowadzonych przeze mnie warsztatach rozdaję uczestnikom gumki recepturki, które zakładają na ręce. Pociągają nimi w momencie gdy „złapią się” na ocenianiu i obwinianiu siebie lub innych. Początkowo nadgarstki są czerwone od ciągłego strzelania gumkami, bo nawykowo, nałogowo, non stop, oceniamy siebie, panią z telewizji czy partnera.

Ta „gumkowa terapia” uczy nas, jak być uważnym i akceptującym. Pokazuje, jak nasz chory umysł zazdrości, bezkarnie krytykuje i wie lepiej od właściciela w co się ubrać, jak się zachować czy co powiedzieć…

Po 21 dniach zdejmujemy gumki. Nadgarstki nieco obolałe jeszcze, ale umysł uwolniony od ciągłej krytyki i napadania na siebie i innych. Ta przemiana ma zbawienny wpływ na wszystkie relacje, ale najbardziej szczęśliwi są małżonkowie i dzieci, którzy w końcu mogą swobodnie odetchnąć.

Życie to sztuka wyboru, na co więc się zdecydować, by być szczęśliwym?

Na korektę błędnego myślenia.

Kiedy z poziomu akceptacji, zrozumienia i miłości spojrzysz na siebie, życie i bliskich, poczujesz ogromną różnicę między tym, co było, a tym, co jest. Między lękiem, a miłością. Doświadczysz spokoju i ulgi, bo wiesz, że lęk i miłość nie mogą występować jednocześnie.

Wybierz jeszcze raz.

Małgorzata Przygońska


Na filmie prezentacja prowadzonej przez Małgorzatę Sesji Indywidualnej.
Na sesję możesz umówić się >>>tutaj<<<

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=xu9hFLCMYVk” maxwidth=”2000″ /]

0
Would love your thoughts, please comment.x