Witam serdecznie.
20.02.2010r.

Chciałabym się dowiedzieć na czym polega odpinanie wzorców i jak to wygląda taka praca  za pośrednictwem skypa??
Czego pozbywamy się podczas tego odpinania i czy takie odpięcie jest raz na zawsze, czy niekoniecznie, tzn. czy może być nieskuteczne, albo czy te wzorce wracają za czas jakiś…??

Pozdrawiam
Iza

 

 

Witaj Izabelo!                                                                                     

Praca przez skypa wygląda dokładnie tak samo jakbyś siedziała obok mnie. Jeśli masz kamerę  to siebie widzimy, a jak nie to słyszymy siebie i to też wystarczy. Możemy również pracować przez telefon, ale skyp jest zdrowszy i wygodniejszy. Odległość nie ma żadnego znaczenia. Energie płyną wszędzie
bez ograniczeń. Różnica polega na tym, że nie wypijemy wspólnie herbatki, choć każda z nas może ją pić u siebie.
Ważne, żebyś w tym czasie była sama w domu lub pokoju, żeby nikt, w tym również pies, ani kot, ani telefon Ci nie przeszkadzał.( Zwierzęta są bardzo wrażliwe więc piszczą, szczekają, miauczą, a osoby, z którymi będziesz pracować mogą zacząć dzwonić i to zakłóci Twój proces.)


Najpierw rozmawiamy. Opowiadasz, a ja zadaję pytania, potrzebne do rozpoznania Twoich wzorców
. Części wzorców zapewne jesteś świadoma, pozostałe się ujawnią w trakcie rozmowy. Następnie ja informuję Ciebie jakie wzorce zauważyłam i pytam czy chcesz je uwolnić. Kiedy już to uzgodnimy przystępujemy do pracy.


Wzorzec odpinasz tylko jeden raz, on nie wraca choć może w przyszłości  ujawniać się jego inny aspekt
. Ważne, żebyś nie tworzyła analogicznych wzorców swoimi aktualnymi myślami.
Są różne poziomy wzorców. Odpinasz tyle ile jesteś w stanie na dany moment. To jak z cebulą, ma różne koszulki, które trzeba kolejno zdejmować, aż dotrze się do wnętrza. W tym przypadku do źródła przyczyny. Uzdrowienie na poziomie źródła przyczyny przynosi natychmiastową ulgę i zmianę na wielu poziomach.  Na fizycznym np: może  objawić się spokojem w komunikacji z osobą, osobami, z którymi nie mogłaś się porozumieć, na eterycznym poziomie pojawiają się nowe plany czy informacje. Może też pojawić się w Tobie chęć do działania i robienie rzeczy, na które dotychczas sobie nie pozwalałaś lub uważałaś, że nie jesteś w stanie.  Zmianie ulegną również Twoje przekonania.


Ważne jest, żeby po odpięciu wzorców zachowywać czystość myślenia i pozwolić sobie być sobą.
Wtedy kreować będziesz to co chcesz mieć, a nie to czego się boisz.

Przed każdą pracą zawsze prosimy Istoty Duchowe o inspirację, przewodnictwo i prowadzenie  w procesie odczynienia. Stajesz swobodnie na środku pokoju, zamykasz oczy i zaglądasz do swojego wnętrza. Kontaktujesz się ze swoimi emocjami związanymi z konkretnym wzorcem i odczuciami w ciele. Powtarzasz za mną słowa, które Ci mówię i uwalniasz wzorzec poprzez oddech.

Trudno jest opisać tę pracę bo odbywa się ona na bardzo głębokim, subtelnym, duchowym poziomie. W trakcie odpinania wzorców  zawsze będziesz czuć dyskomfort w różnych miejscach ciała, zimno, drętwienie, gorąco, mrowienie, swędzenie itp. Odczucia są bardzo różne i wszystko co się dzieje zawsze jest właściwe. W trakcie lub na koniec możesz informować  mnie o swoich odczuciach. Oprócz odczuć w ciele możesz mieć wrażenie lub dokładnie widzieć osoby, od których ten wzorzec przejęłaś,  widzieć co robią, jak się zachowują i jaką ulgę odczuwają w trakcie uwolnienia.  Wszystko jest możliwe i naturalne, przekonasz się o tym  choć bez doświadczenia i poznania  tego osobiście  może Ci się to wydawać niemożliwe.

Przez cały czas jesteś w procesie wybaczania.

Oczywiście, to jest opis samej procedury w dużym uproszczeniu. Z różnych względów nie ujawniam całości ponieważ praca na tym poziomie wymaga wielkiej uważności, odpowiedzialności i doświadczenia terapeutycznego, a osoba prowadząca musi pozostawać w Świetle i dokładnie wiedzieć z czym się może spotkać i co robić, w każdej, w tym również nieprzewidywalnej sytuacji. Przez cały czas jesteś w procesie wybaczania.


Ty potrzebujesz otworzyć się, chcieć sobie pomóc i zaufać Sile większej niż my sami.

Serdecznie zapraszam. Zadzwoń lub napisz i umówimy się na dogodny termin.

Z miłością Małgosia.