Kontaktowałem się z Panią dzisiaj telefonicznie na temat ustawień rodzinnych, które Pani prowadzi.

Mam kilka wątpliwości co do ” Zdefiniowania problemu „.
Jak już mówiłem tematem jest – Relacje z Kobietami. Jednak zastanawiam się jak to rozwinąć. Może zacznę od tego, że… nigdy nie byłem w związku. Moje relacje z Kobietami wyglądają tak, że niby są a ich nie ma. Każde moje podejście i kontakt z Kobietą, która jest w zasięgu mojego zainteresowania kończy się na tym,

 że jakaś siła wyższa karze mi dać sobie spokój oraz dać spokój Kobiecie. Coś na zasadzie jakbym brał głęboki oddech nie wiedząc co ja dalej w sumie ” mam zrobić z Kobietą? ” Piszę może trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że mnie Pani rozumie. Inna sprawa jest taka, że ” nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć ” nie mam chyba powodzenia u Kobiet, nie jestem w ich zasięgu zainteresowania jako potencjalny przyszły partner. Chyba mnie nie zauważają, przechodzą obok mnie obojętnie. To tak jakbym sam się od Kobiet odbijał i odwrotnie. Poza tym jest tak, że ja nie potrafię wyluzować i jakoś wciąż poszukuję Kobiety, podobnie chyba jak dziecko poszukuje matki ( trochę czytałem na ten temat na internecie odnośnie ustawień ). Jakbym chciał mieć już i teraz kogoś blisko. Natomiast bez tego nie jestem kompletnie w równowadze. Jakbym nie czuł męskiej siły, która by mnie napędzała i dawała mi zwykłe ” zauważenie „. Czy ustawienie ma w sobie tą moc, że ja uporam się z tym tematem?

P.S. Jestem na terapii indywidualnej dla DDA.  Moja prowadząca poleciła dla mnie takie ustawienia w tym temacie, gdzie sama moja terapia mało zdziałała.

Proszę o odpowiedź.
Arkadiusz

Witaj Arkadiuszu!
 
To prawda, aktualnie nie jesteś w równowadze, nie wierzysz w siebie, gloryfikujesz kobiety, masz niewłaściwe intencje chcąc się do nich zbliżyć. Myślisz, że kobieta ma Cię uratować i dopełnić tym wszystkim czego brak odczuwasz w sobie. To tak nie działa, ona nie będzie nigdy w stanie zastąpić Ci matki, a gdyby próbowała to zmieni to relację z dorosły – dorosły, na rodzic – dziecko i wtedy związek partnerski, czy małżeński się nie uda. Proszę posłuchaj wywiadów ze mną i przeczytaj uważnie artykuły  to znajdziesz tam dokładne wyjaśnienie.

Twój, nazwijmy problem jest do rozwiązania poprzez zaakceptowanie ojca i matki bez wyrzutów i zastrzeżeń. Widzę, że jeszcze nie odpuściłeś rodzinie i dlatego jesteś ich ofiarą. Proszę przebacz im całkowicie i zaakceptuj to co było jakie było i jest jakie jest. To pierwszy i najważniejszy krok w procesie uzdrawiania relacji. Wtedy popłynie energia od przodków do Ciebie, a Ty poczujesz w sobie moc. Gdy przyjmiesz ojca i matkę do siebie będziesz miał poczucie pełni. Niczego nie będziesz musiał uzupełniać, ani o nic zabiegać. Staniesz się widoczny dla kobiet i będziesz miał w sobie odwagę by się do nich zbliżyć. Więc teraz na „cito” dojrzewasz, dojrzewasz, poszerzasz swoją świadomość, przebaczasz, odpuszczasz i akceptujesz, a wszystko będzie się działo. Oczywiście zapraszam Cię na sesję ustawień wg. Berta Hellingera i sesję uwalniania wzorców.

Z miłością Małgosia