Karty Mocy

Każda karta zawiera myśl, – przesłanie pomocne dla Ciebie i innych w zrozumieniu i podjęciu decyzji z czystą intencją, odnalezienia odpowiedniego kierunku w życiu zawodowym i prywatnym.

Kilka słów o kartach…

Dzięki tym kartom, łatwiejsze staną się odpowiedzi, które przychodzą do Ciebie każdego dnia. Każda karta zawiera myśl, – przesłanie pomocne dla Ciebie i innych w zrozumieniu i podjęciu decyzji z czystą intencją, odnalezienia odpowiedniego kierunku w życiu zawodowym i prywatnym. Małgorzata Przygońska opracowała te karty na podstawie własnych doświadczeń, wykorzystując najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi płynące wprost z Boskiego źródła. Stworzyła wyjątkową talię 44 kart dla Nas wszystkich.

Te myśli, które znalazły się na kartach, po prostu są inne od dotychczas myślanych. Mogą stać się dla Ciebie wskazówką i inspiracją, odkryciem drogi do poznania siebie, zaakceptowania i doświadczenia wewnętrznej przemiany. Zapraszam Cię wraz z nimi i moimi książkami ”Dotyk Serca – droga do poznania siebie” oraz „Cuda są naturalne, niebo jest w nas” w niekończącą się podróż w głąb siebie.

Kart w opakowaniu

Widzisz obok jedną z 44 Kart Mocy. Każda karta zawiera przesłanie, myśl, sentencję, podpowiedź – coś co zarezonuje z Twoją aktualną sytuacją życiową, pytaniem, wachaniem między jednym, a drugim wyborem.

Karty przygotowane są do codziennego użytku, aby pomóc Twojej intuicji świadomie dokonywać wyborów i orientować się w tym, gdzie jesteś i co masz zrobić, aby żyć harmonijnie, szczęśliwie i spokojnie.

Kilka słów o autorce…

Małgorzata Przygońska

Jest twórcą metod: Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości. Pracuje na poziomie Matrycy Krystalicznej i pól informacyjnych. Prowadzi sesje indywidualne  i Warsztaty Świadomego Rozwoju. Łączy umiejętności z zakresu różnych dziedzin: Neurolingwistycznego Programowania, Konstelacji Rodzinnych, Huny, Tappinigu, Cyfrologii, Vedic Art, Koloroskopu i innych. Otwiera ludzkie serca na miłość i potrzeby duszy. Wprowadza uczestników na wyższe poziomy wibracji co pozwala rozszerzać swoją świadomość.

Bywa przewodnikiem, nauczycielem duchowym i inspiratorem przemian w życiu innych. Pokazuje drogę ku szczęściu i spełnieniu poprzez wznoszenie się na wyższe poziomy wibracji i uwalniania od ograniczających programów oraz wzorców na poziomie przyczyny. Specjalizuje się w przywracaniu harmonijnych relacji w rodzinach, związkach, w biznesie i z dziećmi. Łączy ludzi w szczęśliwe pary dzięki osobistej przemianie każdego z nich.

wypróbuj karty bezpłatnie

Wpisz swój aktualny adres e-mail poniżej. W odpowiedzi otrzymasz link do pobrania bezpłatnej aplikacji Karty Mocy (Android) oraz możliwość do wylosowania karty w dowolnej przeglądarce internetowej (ZA DARMO!).