0 0 votes
Oceń Artykuł

Wtedy zatrzymaj się na chwilę, nawet dłuższą i oddychaj. Znajdź spokojne miejsce i pobądź z sobą samym. Oddal się od obiektu i źródła konfliktu. Daj sobie czas. Kiedy miną pierwsze emocje i przemyślenia płynące z ego, skup całą energię na polu serca. Tu mieszka miłość, która, gdy do niej się zwrócisz podpowie Ci rozwiązanie.

Zamknij oczy i skup się na oddechu. Początkowo mogą pojawić się niemiłe odczucia. Serce wyrzuci na powierzchnię to wszystko, co nie jest miłością: poczucie krzywdy, żale, zranienia, aż dotrze to do Twojej świadomości. Może pojawić się ból, rozczarowanie lub złość, może zazdrość lub osadzanie. Pozwól sobie na to, żeby te emocje ujawniły się w pełni. Oddychaj głęboko. Wdech przez nos, wydech przez usta, uwalniaj. Miej intencję od-puszczenia. Wdech przez nos, wydech przez usta. Powtarzaj to wielokrotnie. Wysmuć, wypłacz, wykrzycz. Daj upust wszystkim emocjom. Wytrzymaj……, to minie.

Teraz weź ponownie głęboki wdech, wyprostuj ciało i rozprzestrzeń się świadomością na całą swoją aurę, oddychaj swobodnie. Pojawi się spokój, dzięki któremu poczujesz swoje serce. Serce to nie tylko organ, który pompuje krew, ale miejsce, które skupia miłość i bezwarunkowe kochanie. Z tego poziomu, wewnętrznym widzeniem patrz na to co wydarzyło się między wami, co trudno było Ci zaakceptować i z czym nie chciałeś się zgodzić. Jeśli masz poczucie, że partner lub inni ludzie skrzywdzili Cię, to czas na wyjście z poziomu ofiary i stanięcie w prawdzie. Przypomnij sobie, że Twój partner i wszyscy ludzie, z którymi się stykasz, są Twoim lustrem, i że pokazują Ci tylko Twoje własne nieuzdrowione relacje z rodzicami lub byłymi partnerami, niepokochane bolesne kawałki w sobie. Zauważ, że w kłótni partner mógł reprezentować dla Ciebie narzekającą i ciągle niezadowoloną matkę, lub nieodpowiedzialnego czy agresywnego ojca, którzy podobnie się zachowywali i reagowali na Ciebie jak on. Może Twoje wewnętrzne widzenie sięgnie jeszcze dalej i zobaczysz kolejnych przodków, którzy w taki lub podobny sposób zachowywali się i odkryjesz, że powtarzasz wzorce, których nie byłeś św

Wezwij energię Źródła, która jest bezwarunkową miłością i pozwól się pokochać. Otwórz się i przyjmij miłość, przyjmuj błogość i powiedz, chwilo trwaj wiecznie. Zostań w tym stanie tak długo, aż poczujesz uśmiech na swej twarzy, aż Twoje serce będzie biło z radością, a wibracje będą wznoszące.

Pozostawaj w tym stanie i zauważ, że teraz Światło spływa na partnera i miłość go otacza. Czuj jak energia się zmienia, jak trauma się rozpuszcza, jak staje się lżej. Obserwuj to cudowne zjawisko z wdzięcznością. Kiedy poczujesz, że już czas, zrób krok naprzód. Światło obejmuje Was razem bezwarunkową miłością, koi, tuli i jednoczy. W poczuciu błogości odzyskujecie moc czynienia cudów, od-puszczania sobie i innym, a wdzięczność i radość wypełnia Wasze serca.

Chwilo trwaj wiecznie.

Abu pogłębić uzyskane efekty skorzystaj z 7 dniowego kursu oczyszczania poprzez wybaczanie.

Z miłością i radością Małgorzata Przygońska

0
Would love your thoughts, please comment.x