To, jakie masz relacje z innymi jest pochodną tego jaki masz związek z sobą samym/ą. Kiedy zrozumiesz ten prosty przekaz będziesz mógł/a wybrać jeszcze raz z poziomu miłości, uzdrawiając po drodze wszystkie relacje. Pierwszego dnia, skupimy się na Twoich doświadczeniach i odkryjemy wzorce, które powtarzasz po przodkach, a które Cię ograniczają. Będziemy uwalniać wszystko co Cię ogranicza i przeszkadza w harmonijnym, szczęśliwym funkcjonowaniu.

Drugiego dnia Ustawienia Systemowe wg. Berta Hellingera.

Proces wprowadzania porządku w rodzie i rodzinie zgodnie z hierarchią poprzedza porządki miłości. Uwalnianie od emocjonalnych uzależnień i uwikłań cudzego losu, otwiera przestrzeń dla kreacji tego, czego chcesz w swoim życiu pozwalając Ci pozostać jednocześnie w zgodzie z sobą samym.

“Tylko tam, gdzie udała się relacja z matką, gdy bierzemy od naszej matki pełnym sercem to, co pochodzi od niej, jesteśmy przygotowani do życia w parze. Podobnie rzecz ma się także z naszą relacją z ojcem. Kto nie potrafi wziąć rodziców nie potrafi wziąć partnera” Bert Hellinger.

 

INFORMACJE

 

Termin. 31.07 – 1.08.2021 r

Godziny: 10.00 – 18.00

Cena: 690 zł w cenie nocleg i wyżywienie wegetariańskie.

Miejsce: www.jachrankajednosc.pl
05-140 Jachranka ul. Letnia 15

W przypadku problemu z dojazdem możemy odebrać Cię z dworca w Legionowie o godz 9.05 lub skontaktujemy Cię z osobą mieszkającą w pobliżu i dysponującą miejscem w swoim samochodzie.

Kontakt: 601 345 425

REZERWACJA MIEJSCA
MIEJSCE REZERWUJE OPŁATA 200 zł BEZZWROTNEJ ZALICZKI

    Akceptuję regulamin serwisu.

    Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.