ŚWIADOME UWALNIANIE WZORCÓW

Warsztat on-line dla kobiet, mężczyzn i par.

3 spotkania: 13,20,27/03/2021r

Zapraszam Cię na warsztat, byś mógł uwolnić się od uwikłań i rodowych programów. Rozpoznał je i rozpoczął proces Świadomego Uwalniania Wzorców, które blokowały Cię i uniemożliwiały stworzenie szczęśliwej relacji.

– Uzdrowisz wcześniejsze relacje partnerskie, by móc stworzyć bliską relację i żyć szczęśliwie z aktualnym lub przyszłym partnerem. Uwolnisz się od uwikłań i trudnej przeszłości, staniesz się istotą rozumiejącą siebie i partnera.

– Rozpoczniesz proces akceptacji i porządkowania własnych relacji rodzinnych tak, by móc zadbać o siebie, partnera i otworzyć się ponownie na miłosną, intymną relację lub podnieść jakość funkcjonowania i zbliżyć się do partnera w aktualnym związku.
Całkowite wyjście z poprzedniego, poprzednich związków jest konieczne, byś teraz żył szczęśliwie. Zrozumienie i uzdrowienie przeszłości każdego z Was, jest kluczem do stworzenia nowej relacji pełnej harmonii i bliskości.

Co się ważnego dla Ciebie wydarzy?
Wzniesiesz się na wyższy poziom wibracji i poszerzysz swoją świadomość.

weźmiesz odpowiedzialność za swoją część funkcjonowania w związku,
uświadomisz sobie jak budować bliskość i intymność w związku,
uwolnisz się od wspomnień, poczucia krzywdy i rodowych win,
otworzysz się na partnera poprzez akceptację i zrozumienie,
staniesz się wolny od przeszłości i oczekiwań,1px34
zaczniesz tworzyć relację w zgodzie z sobą.

Zoom-1000x585

Proszę naładuj komputer, zadbaj o spokój w czasie zajęć, tak żebyś był sam w pokoju lub z partnerem, gdy pracujecie razem. To ważne ze względu na innych uczestników. Przygotuj sobie coś do picia i połóż obok siebie chusteczki higieniczne, bo nigdy nie wiadomo jakie emocje się pojawią.

Pracujemy w soboty od godziny 10.30 do godziny 13.00 z dwiema przerwami 5 minutowymi. Do spotkania potrzebujesz przygotować gładkie kartki A-4, długopis i flamaster wyraźnie piszący do ćwiczeń. Jeśli uczestniczysz z partnerem w spotkaniu, każdy z Was przygotowuje materiały dla siebie.

Zapraszam Cię do pracy osobistej nad sobą, swoimi relacjami i emocjami z tym związanymi. W określonych odstępach czasu trzykrotnie spotykamy się na komunikatorze ZOOM, gdzie zobaczysz i usłyszysz mnie na żywo. Będziesz mógł zadawać pytania, reagować tak jakbyśmy byli na jednej sali. Będziesz też widział pozostałych uczestników spotkania. W programie przewidziałam krótkie wykłady, medytacje prowadzone przeze mnie na żywo i ćwiczenia, które są kluczowe dla poszerzania własnej świadomości.

Jeśli nie znasz komunikatora / platformy ZOOM, wiedz, że działa ona na każdym urządzeniu i systemie operacyjnym. Po opłaceniu udziału otrzymasz dokładną instrukcję posługiwania się tym narzędziem. ZOOM działa na tabletach i smartfonach, jednak zalecam, aby korzystać z niego przy pomocy komputera z mikrofonem i słuchawkami. To zapewni wszystkim komfort pracy i uczestniczenia. Zadbaj również o stabilne łącze internetowe o minimalnej prędkość UPLOAD (wysyłanie) 5Mb/s, DOWNLOAD (pobieranie) 5Mb/s. Prędkość Internetu sprawdzisz na stronie https://speedtest.net .

Po zgłoszeniu się na warsztaty rozpoczynasz proces od wykonania Testu i głębokiego przemyślenia tego czego się dowiedziałeś o sobie. Możesz dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku, Świadome Uwalnianie Wzorców, by móc wymieniać doświadczenia z uczestnikami spotkań. Ja będę moderować tę grupę i odpowiadać na pytania.

Po każdym spotkaniu przystąpisz do tzw. pracy domowej, która będzie wymagała od Ciebie ok 2 godzin dziennie. Zadbaj o to byś miał ten czas. Po wykonaniu pracy domowej spotkamy się na kolejnym spotkaniu.

Zapraszam Cię też do skorzystania z przygotowanych przeze mnie „Karty Mocy – Myśl Inaczej” w bezpłatnej aplikacji w Sklepie PLAY jeśli twój telefon pracuje w systemie Android lub korzystanie z nich na mojej stronie. Można wylosować tylko jedną kartę w ciągu 24h, a w tym czasie warto zastanowić się nad jej przesłaniem.

Teraz potrzebujesz podjąć świadomą decyzję dotyczącą uczestnictwa w kursie. Zapewniam Cię, że zmiana jest możliwa, jeśli weźmiesz odpowiedzialność za siebie. Zawsze możesz doświadczyć przemiany, która podniesie komfort Twojego życia i bliskich relacji w związkach.

Program Kursu

Całość kursu to 3, trwające 2,5h spotkania online odbywające się w soboty w godzinach 10:30 – 13:00.

Po każdym spotkaniu otrzymasz materiały, z którymi pracować będziesz przez tydzień do następnego spotkania.
Na każdym kolejnym spotkaniu podsumujemy Twoje efekty i wspólnie ustalimy nad czym jeszcze należy popracować.

Na zakończenie kursu otrzymasz prezent o wartości 137 zł,
który utrwali dotychczasowe zmiany i uzupełni Twoją wiedzę o dodatkowe metody z zakresu samoakceptacji i budowania szczęśliwych, pozytywnych relacji.

Spotkanie I

Czy kocham siebie?

Poznasz siebie ponownie. Odkryjesz uwarunkowania i programy, które kierowały nieświadomie Twoim życiem.  Zobaczysz jak ważni są rodzice i przodkowie w rodzie i jak często powtarzasz ich schematy. Uświadomisz sobie, że nie jesteś nimi i możesz wybierać inaczej.   Zrozumiesz ich los i spojrzysz na siebie życzliwie. To pierwszy ważny krok do pokochania siebie.

Podczas spotkania przedstawię Ci 3 techniki, dzięki którym odpowiesz sobie szczerze na poniższe pytania:

– Jakie wnioski wyciągasz po przebytych relacjach?
– Czego się nauczyłaś w kontakcie z byłymi partnerami?
– Czego nie chcesz ponownie powtarzać w związku?
– Czego chcesz doświadczyć będąc w kolejnym związku?
– Za co jesteś wdzięczny/a partnerowi?

 

Po spotkaniu:

Otrzymujesz dostęp do kursu, z którym pracujesz przez następne 7 dni. 

Czasem jedyne co widzimy na pierwszy rzut oka w trudnej relacji, to niegojące się rany, wieczna wojna i pot.

Czasem widzimy już tylko to co złe, co boli, co rani.

Czy ktoś mógł dać nam gwarancję, że skończy się lepiej, inaczej, lub będzie szczęśliwie trwać?

Ale skoczyliśmy! Bez gwarancji. W wyniku naszej decyzji …

Każdy z nas pozostawia po sobie ślady na piasku i kręgi na wodzie.
Pytanie co z nimi robi?
Czy utkwił w patrzeniu na nie, czy poszedł do przodu pomimo tego, że one tam są ?

A może chce by wiatr zatarł ślady, a ocean uciszył toń?

Wybaczyć oznacza zaakceptować.
Zaakceptować wszystko takim jakie jest – bez ocen. Im więcej masz do wybaczenia, tym więcej pozytywnych skutków przyniesie Ci akceptacja, tym większa będzie Twoja przemiana.
Wybaczasz sobie i robisz to dla siebie, inni nie muszą o tym nawet wiedzieć.

WARTOŚĆ: 37 zł

Spotkanie II

W jakim miejscu swojego życia jestem aktualnie?

Skupimy się na rozpoznaniu energii, które są aktywne w Twoim życiu i które kierują Tobą i Twoimi wyborami. Emocje są kluczowe w każdej relacji i związku. Uświadomienie sobie dokładnie miejsca, w którym jesteś aktualnie pozwoli Ci na   dokonanie milowego kroku ku odpuszczeniu bólu, żalu i poczucia krzywdy we wszystkich związkach. Powrócisz do życia i codziennego funkcjonowania z uczuciem wdzięczności za to co było i jakie było. Wdzięczność i zrozumienie, otwiera drzwi do obfitości i kreowania szczęśliwego życia.

Po spotkaniu:

Otrzymujesz dostęp do kursu, z którym pracujesz przez następne 7 dni. 

Są to cztery spotkania wideo, w których Małgorzata Przygońska omawia poszczególne grupy tematyczne ubogacając je przykładami z życia wziętymi, co pomaga nam szybko i sprawnie zorientować się, jak każdy poziom energetycznego funkcjonowania wpływa na nasze relacje, zdrowie, obfitość, oraz poczucie szczęśliwości i spełnienia w życiu.

Ponieważ uświadomienie i zrozumienie jest kluczowe dla naszego funkcjonowania, to wiedza zawarta w mapie świadomości, da nam moc sprawczą, bo kiedy się wie i rozumie to wybór jest łatwy i skuteczny.

Małgorzata Przygońska zapoznaje nas z ćwiczeniami, które dadzą nam praktyczną umiejętność wykorzystania tej wiedzy i stworzenia nowych nawyków funkcjonowania, patrzenia na siebie, otoczenie, z akceptacją, miłością i zrozumieniem, co przełoży się na konkretne efekty w postaci odzyskania zdrowia, dobrego samopoczucia, pojawienia się przyjaznych ludzi wokół nas oraz wzrost obfitości i zadowolenia z życia.

WARTOŚĆ: 116 zł

Spotkanie III

Świadome kreowanie związków.

By nadać nową jakość swojemu życiu rozstaniesz się ostatecznie z byłymi partnerami i przeszłością. Poczujesz się wolnym człowiekiem. Dopiero taka postawa pozwoli Ci skupić się na tym, jak chcesz funkcjonować i czuć się w związku i relacjach z bliskimi. Określisz, jak pragniesz przeżywać swoje dalsze życie.  Uświadomisz sobie, co Ty aktualnie wnosisz lub co chcesz wnieść do przyszłego związku. Zrozumiesz, że istotna jest czysta intencja i pomyślny zamiar.

Po spotkaniu

Otrzymujesz dostęp do kursu, z którym pracujesz przez następne 7 dni. 

Jesteś  wyjątkową istotą, nie tylko ze wzglądu na Twoje DNA, linie papilarne, czy  jedyny w swoim rodzaju kolor tęczówki. Jest jeszcze coś, co sprawia, że jesteś jedyny w swoim rodzaju —  to Twoja emocjonalność, która związana jest z przeżyciami i doświadczeniami z życia. To ważny aspekt Twojej osobowości, który oczywiście wynika z wzorców i programów zapisanych w podświadomości.

👉 W tym kursie będziesz pracował z nimi poprzez:
✅ Spotkanie ze swoim wewnętrznym dzieckiem
✅ Zrozumiesz czego dokładnie się boisz i dlaczego lęki dotyczą tylko przyszłości
✅ Zaakceptujesz siebie dzięki radykalnemu wybaczaniu
✅ Odważysz się uwolnić od “ja chcę, żądam mnie się należy”
✅ Podziękujesz sobie samemu i innym, doceniając dobro w pełni
✅ Utrwalisz wiedzę i wprowadzisz ją w życie

Od pierwszych chwil życia towarzyszą nam, zakazy, nakazy, ciągle jesteśmy uczeni, często pouczani i krytykowani. Wtłacza się w nasze małe główki jak powinniśmy się czuć, zachowywać i jak odbierać rzeczywistość. Dziewczynka ma być grzeczna, delikatna i miła. Chłopiec odważny i silny, bo… chłopaki nie płaczą… ale płacą! Wszyscy płacimy za wpajanie takich wzorców i programów. Żeby przeżyć,  uczymy się więc chować za maskami, tłumić uczucia, naśladować idoli i powtarzać cudze słowa.

WARTOŚĆ: 62 zł

Całkowity koszt udziału w kursie to zaledwie 350 zł.

W tej cenie otrzymujesz 7,5h godziny pracy online + produkty do pracy na 3 tygodnie o łącznej wartości 215 zł + prezent na zakończenie o wartości 137 zł.

Jeśli jest to odpowiednia dla Ciebie oferta, wypełnij poniższy formularz i postępuj zgodnie z instrukcjami przesyłanymi w mailu.

Jeśli chcesz skontaktować się przed zapisem, skorzystaj z zakładki KONTAKT