Małgosiu,
Bardzo dziękuję za wczorajszą rozmowę i pomoc.
Bardzo zaciekawiło mnie to co powiedziałaś o objawach  oczyszczania organizmu przy zmianie świadomości i emocji.( Po sesji obie z córką jesteśmy zakatarzone, można powiedzieć przeziębione.)  Spotkałam się już z takimi objawami wielokrotnie, ponieważ  dwa razy w roku całą rodziną robimy ziołowe oczyszczanie organizmu z toksyn, pasożytów, zakwaszenia i mamy wtedy objawy bólu głowy, kataru, zimna, dreszczy. Ale po raz pierwszy słyszę o tym, że coś takiego występuje przy zmianach duchowych… bardzo to wszystko ciekawe – czy możesz mi to wyjaśnić?
Ściskam mocno, Renata

Renato, wszystko ze wszystkim jest połączone: ciało – umysł – duch i wzajemnie na siebie wpływa.   Nierozwiązane konflikty w przeszłości skutkują  w przyszłości dalekiej lub bliskiej objawami odczuwalnymi na poziomie ciała. Na ogół boląca czy chora część ciała  pokazuje nam gdzie jest emocjonalny problem, który należy rozwiązać. Symptom pokazuje czego nam jest brak, gdyż uwidacznia odrzucone treści.  Dzieje się tak  po to, żebyśmy  wreszcie rozwiązali stary konflikt, który spowodował i dalej na poziomie nieświadomym trzyma nas w permanentnym stresie. Tak się dzieje, gdy nie odpuściliśmy, nie wybaczyliśmy, oceniliśmy, żywimy urazę, nosimy w sobie żal czy nienawiść.

Na ogół  boląca czy chora część ciała  pokazuje nam gdzie jest emocjonalny problem, który należy rozwiązać. Symptom pokazuje, czego nam jest brak i uwidacznia to, co zostało odrzucone.

Spotkanie z własnym cieniem jest zawsze uzdrawiające.

Twoje objawy oznaczają, że jesteś w procesie uwalniania starych energii z ciała fizycznego, jak i z emocjonalnych i psychicznych poziomów, które mogą być i często są nieprzyjemne. Oczyszczanie i uwolnienie mają swoje poziomy, o których nie potrzebujemy wiedzieć, a potrzebujemy zaufać. Proces uwalniania przebiega w tempie, które Twoje Wyższe Ja zna i wie, że jesteś na nie gotowa. Te bardziej głębokie doświadczenia często mają głębsze poziomy, które do tej pory były ukryte we wewnątrz i są teraz gotowe, aby je uzdrowić.

Uwolnienie na poziomie psychicznym i duchowym powoduje całkowite uzdrowienie na poziomie ciała. Sama tego doświadczyłam i wiem, że tak jest.

Poniżej załączam wykres emocji zapisanych w ciele. Lepiej zauważysz związki jakie występują i uświadomisz sobie dokładnie jakie to zbieżne z tym, nad czym pracujesz.

Z miłością Małgosia

Ps.
Objawami oczyszczania, bólem gardła, katarem, temperaturą czy przeziębieniem swoim i córki nie przejmuj się. Pij soczki malinowe i zażywaj organiczną witaminę C i ciesz się, że widzisz jak proces uwalniania wzorców uzdrawiająco działa dla całej rodziny.

Emocje w ciele