2.08. 2009r

Mam na imię Anna i we wrześniu skończę 32 lata. Jestem numerologiczną 11 z drogi życia 2 tak więc dosć skomplikowaną jednostką. Napisalam skomplikowaną gdyż niestety nie udaje mi się ułożyć sfery osobistej.

Nie byłam zamężna, nie mam za sobą poważnych związków (cokolwiek to znaczy, bo każda wiedza ma swoja teorię na ten temat). Jestem osoba poszukującą prawdy, posiadam wiedzę,to znaczy rozwijam się, interesuje sie psychologią, wiedza ezoteryczną, tj nie obca mi jest Huna, wiedza Tolteków, od nie dawna praktykuje Kundalini Joge, zatem nie jestem osoba, która nic nie robi w kierunku by nie poznac siebie i znaleźć odpowiedzi co jest nie tak…czemu nie układa mi sie to życie w kwestii miłosnej…choć całe życie jest dość skomplikowane, to jednak dzięki swej świadomosci
i rozwoju staram sie je posklejać..
I tu się zaczyna się problem, pomimo wciąż narastajacej we mnie wiedzy, nie układa mi sie…
Wiem, być może napisze Pani bym zajęła się sobą, proszę mi wierzyć czynię to, staram się dbać o siebie, i swój własny rozwój…lecz co dalej, zdaje sobie sprawe, że jest to wina przejetych wzorców, tylko jak je przełamać?
bardzo proszę o pomoc…
przyznam się, że poznawanie i wchodzenie w nowe związki zaczyna mnie okradać
z siły…
prosze napisac mi jaka jest możliwośc kontaktu z Panią
serdecznie pozdrawaim
> Anna

Witaj Aniu!
Zapraszam do osobistego kontaktu. Mieszkam w Warszawie, lub jesli jesteś z daleka to przez skypa lub telefon. Myślę, że jedno, dwa spotkania pozwolą odpiąć osobiste wzorce (To sprawa indywidualna), ale żeby iść dalej i naprawdę mieć świadomość  co robisz  i podejmować właściwe decyzje polecam serdecznie oba warsztaty.
Cud Wolności i Cud Świadomych Związków. Musi być jakaś przyczyna, którą trzeba uzdrowić. Już dziś proszę praktykuj wybaczanie sobie wszystkiego z przeszłości teraźniejszości i nawet zanim się stanie. Potrzebujesz uwolnić podświadomość od wszelkich ograniczeń. My wszystko przywołujemy do swojego życia lub nie przywołujemy tak jak w Twoim przypadku.

Jeśli masz urlop to zapraszam Cię na wyjazdowy warsztat Cud Miłości w www.losiowisko.com
w październiku, który jest połączeniem wspomnianych warsztatów.

Z miłością Małgosia