Dzisiaj   odpinałyśmy wzorce przez  telefon. Po sesji poszłam sobie na długi spacer, a że mieszkam w urokliwym miejscu mogłam spokojnie wszystko poukładać. W czasie sesji czułam cały czas ucisk w okolicy serca i było mi ciężko.
Poza tym wyjawiłam ci moją tajemnicę, o której nikomu nigdy nie powiedziałam. Czułam jak gardło mi ściska gdy wyznałam Ci, że zostałam zgwałcona i czułam wstyd  i gdy teraz piszę o tym znów mnie dusi. Ogólnie po sesji, a jest to dość krótki czas czuję  się radosna i lżejsza 🙂 myślę że potrzeba jeszcze paru dni, żebym coś zauważyła


Małgosiu proszę powiedz mi jak mam dalej ze sobą pracować.  Wybaczanie piszę już ponad 2 tygodnie,  ale czuję, że mogę iść dalej. Po czym poznam,  że odpuściłam, wybaczyłam, czy wtedy gdy już nie będzie boleć? Rozumiem, że każdy z nas jest uwikłany we własne wzorce i naprawdę rozumiem,  że moi rodzice byli ofiarami swoich rodziców itd. Kiedy mogę zacząć pisać czy może wystarczy tylko mówić do siebie jakieś afirmacje, które by mnie budowały i rozwijały Miłość do siebie ??  Poradź proszę  bo nie wiem co dalej robić..
Bardzo Ci dziękuję z całego serca, że mnie dziś prowadziłaś.   To niezwykłe,  że można tak się otworzyć przed drugim człowiekiem.
Pozdrawiam Cię cieplutko i jeszcze raz dziękuję

Wanda

Droga   Wando!
Bardzo się cieszę , że lepiej się czujesz i jesteś bardziej radosna. To wynik uwolnienia energii, które Cię blokowały. Oczywiście możesz iść dalej . Po wybaczeniu i odpuszczeniu bądź świadoma, każdej myśli, którą generujesz i  zwróć uwagę na słowa , które wypowiadasz. Potrzebujesz być świadoma , spokojna i bardzo uważać na to,  żeby nie  oceniać, nie osadzać, czy porównywać lub  krytykować siebie lub kogokolwiek. Potrzebujesz całkowicie wyjść z poziomu wstydu, winy czy lęku. Polecam Ci do uważnego przeczytania dwie książki.  SIŁA czy MOC  Dawid R.Hawkins dzięki, której uzmysłowisz sobie jak ważne jest to co mówimy i myślimy,  i to, że każde  słowo ma swoją wibrację oraz to, że bardzo trzeba dbać o stan własnych wibracji .  Druga książka to Potęga teraźniejszości  – Eckharta Tolle. Pokazuje, że posiadamy moc tylko w teraźniejszości, przeszłość minęła , a przyszłości jeszcze nie ma i to jest oświecające.

Wracając do listu napisanego przez Ciebie. To uświadom sobie, że Twoi  rodzice wybrali sobie swoich rodziców i czas narodzin, wiec byli jacy byli i przeżyli to co mieli przeżyć, to co służyło ich rozwojowi . Ty wybrałaś  ich więc dla Ciebie są, byli, najlepszymi rodzicami.  Nic nie musisz im wybaczać jedynie sobie, że ich osądziłaś, porównywałaś z innymi  lub wywyższałaś ponad nich.
To, że zostałaś zgwałcona jest bardzo trudnym doświadczeniem, ale choć to może dla Ciebie brzmieć niewiarygodnie potrzebujesz przebaczyć sprawcy  i  spojrzeć na niego – w wyobraźni  z bezwarunkową miłością. Kiedy się z nim pojednasz , będziesz mogła odpuścić jemu, sobie  i to wydarzenie przestanie mieć takie znaczenie. Z czasem będziesz mogła o tym powiedzieć otwarcie, bez wstydu i zażenowania, przestanie Ci ciążyć i być tajemnicą. Zupełnie niepotrzebnie zużywamy bardzo dużo własnej energii na to,  żeby  utrzymać tajemnicę w tajemnicy. Życie w prawdzie zawsze nas wyzwala i uzdrawia najtrudniejsze historie.
Odezwij się za jakiś czas to zobaczymy co dalej. Ściskam Cię serdecznie i gratuluję Twojej determinacji i chęci do zmiany.

Z miłością Małgosia