0 0 votes
Oceń Artykuł

To pytanie podstawowe, które zadaje sobie wiele par i osób które są same, ale chcą stworzyć związek. Ja jestem zwolenniczką świadomych związków, które rządzą się innymi prawami i zasadami od tych, w których nie wiadomo dlaczego wszczynam kłótnie, jestem zły lub mój partner ucieka z domu, czy smutny zalega na kanapie.

Poznanie prawdy i zasad funkcjonowania w związkach i bliskich relacjach daje nam moc sprawczą, z której umiejętnie możemy korzystać i zmieniać aktualny stan.

1) Potrzebujesz zdać sobie sprawę, uświadomić sobie, że nie ma żadnego przypadku w tym, że właśnie tego mężczyznę, tą kobietę poznałeś./aś.

Otóż, każdy z nas wibruje i emituje na zewnątrz energię. Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, ale jak się przyjrzysz temu zagadnieniu to zauważysz, że ten, tamta, są: złośliwi, ten jest pogodny, ktoś mściwy, zazdrosny czy smutny. To jest to co widać na pierwszy rzut oka bez zagłębiania się w szczegóły.

2) Bez względu na to, czy wiesz o tym czy nie, to przyciągasz do siebie partnera jedynie i wyłącznie podobnego do siebie w zakresie energii i wzorców, którymi oboje promieniujecie.

Tych wzorców, które nieświadomie niesiemy jest bardzo wiele i one wpływają na to, że związek ciągle ewoluuje, zmienia się, a my potrzebujemy za tym nadążyć, a jeszcze lepiej uprzedzić fakty i zdarzenia zanim „coś” się stanie.

Jak zapewne wiesz, nikogo (małżonka, kochanka, partnera) nie możesz zmusić, skłonić i namówić do niczego, to po prostu nie działa. Jedyne co możesz zrobić, to zmieniać siebie poprzez uwalnianie się od wspomnień, traum i toksycznych przeżyć. Oczyszczać, oczyszczać wzorce, które niesiesz na własnych barkach po rodzicach, rodzie, systemie, lub tych będących konsekwencją Twoich wcześniejszych zachowań.

Choć informacja ta brzmi jak deterministyczna historia, to jest to wiadomość optymistyczna, która daje Ci pełną moc sprawczą poprzez to, że zależy wyłącznie od Ciebie, od Twojego poziomu oczyszczenia się z ograniczających Ciebie i Was wzorców.

Od momentu uświadomienia sobie tej prawdy, tak jak zawsze, we wszystkim masz wybór. Warunkiem jednak jest robienie tego co jest do zrobienia (oczyszczanie) bez oczekiwania rezultatów. W ten sposób bierzesz 100% odpowiedzialność za swoją część funkcjonowania w związku i osobistą przemianę. Wtedy partner, który nawet nie będzie nic wiedział o Twoich działaniach, odczuje różnicę na poziomie zmiany energetyki i dzięki temu wzniesiecie się razem na wyższe poziomy wibracji, które otworzą przed Wami większe możliwości.

Proces uwalniania uczyni CUDA w Twoim życiu. Wszystko zależy od Twojej osobistej przemiany: oczyszczania się ze wspomnień niosących wstyd, żal, smutek, lęk czy agresje.

Te wzorce są tak głęboko ukryte, że na co dzień możesz ich nie dostrzegać, ale kiedy dopuścisz do siebie prawdę i zauważysz, że nie udaje Ci się nawiązywać lub utrzymywać bliskich relacji ponieważ to co obserwowałeś jako dziecko u dziadków, rodziców czy znajomych nie zachęca Cię do otwierania serca, a wręcz powoduje lęk, którego nigdy nie uwolniłeś.

Co więc robić? Pochylić się nad sobą i losem swojego rodu, nad wzorcami, które rozpoznałeś w sobie wziąć odpowiedzialność i zaakceptować to co było i takie jakie było w miłości do siebie i przebaczeniu dla wszystkich stron tych relacji, które tego doświadczały. Zgodzić się na to, że aktualnie jesteś w takiej samej sytuacji i ten wzorzec jest aktywny dopóki go nie puścisz.

Jeśli tego dokonasz, wejdziesz w proces oczyszczania i wybaczania. Partner i znajomi będą Cię postrzegać inaczej i to będzie odpowiedź, którą przyniosło przebaczenie. Wtedy zauważysz błogosławieństwo tego procesu. Rzeczy i relacje się zmienią, a świat wyda Ci się piękniejszy. Zyskasz spokój, a szczęście zagości w Twoim życiu.

Jeśli jesteś rodzicem lub chcesz nim być, uświadomisz sobie, że zrobiłeś coś najważniejszego dla swojego dziecka, ponieważ od momentu uwolnienia siebie, ono też jest wolne i nie będzie musiało powielać już Twojej historii, ani Twoich przodków.

Zdecyduj się teraz na ŚWIADOME UWALNIANIE WZORCÓW i wybierz ŚWIADOMĄ DROGĘ DO SPEŁNIENIA, bo jak nie teraz, to kiedy?

Kocham Cię Małgorzata Przygońska

www.zwiazki.com.pl

601-345-425

0
Would love your thoughts, please comment.x