Prowadzi Małgorzata Przygońska

Uwierz w siebie, że możesz i potrafisz. Życie w parze jest dla Ciebie. Jeśli sobie na to pozwolisz, to otworzysz się na życie w związku. Zapraszam Cię do świadomych działań i świadomych wyborów. Żeby zmienić swój aktualny status i stan proponuję sesję indywidualną Świadomego Uwalniania Wzorców.
Warsztat dla singli, którzy chcą wyjść z tej roli, dla partnerów, którzy chcą rozstać się z szacunkiem, dla tych, którzy chcą pogłębić swoją dotychczasową bliską relację.
Otwórz się na nową, wartościową wiedzę na temat odnajdywania idealnego partnera i budowania z nim trwałej relacji.
Jak? Krok po kroku …
 

JEŚLI CHCESZ:

 1. Otworzyć się na nową, bliską relację i poznać partnera.
  Jeśli masz za sobą trudne związki lub nie udane małżeństwo, które pozostawiły po sobie ból, cierpienie i rany, które nie chcą się zagoić, wiesz za pewne jak trudno jest zaryzykować i otworzyć się ponownie. Być może się boisz, być może nie potrafisz zaufać, tak jak wiele osób, które trafiają na moje warsztaty i sesje indywidualne. Gdy spotkasz się z nami w grupie, dotrzesz do źródła przyczyny niepowodzeń w Twoich relacjach i to pozwoli Ci uwolnić się od tych powtarzających się schematów. Zauważysz, że dzięki byciu otwartą osobą, pełną zrozumienia i równowagi w sobie, spotkasz partnera odpowiedniego dla Ciebie.
  (Zapoznaj się z opiniami uczestników: https://zwiazki.com.pl/warsztaty/opinie-po-warsztatach-swiadomego-rozwoju/ )
 2. Zakończyć dotychczasowy związek w zgodzie i porozumieniu.
  Może wydaje Ci się dziwna ta propozycja dotycząca zgody i porozumienia w chwili rozstania, ale jest to jedyna opcja, która pozwoli Ci w przyszłości żyć spokojnie bez poczucia winy i osądów. Zakończenie relacji z szacunkiem i wzajemnym zrozumieniem siebie ( szczególnie gdy macie dzieci, ale nie tylko), pozwoli Ci stworzyć nowy, satysfakcjonujący związek. W trakcie zajęć będziemy żegnać się z byłymi partnerami po to, byś poczuł/a się wolny/a i odzyskał/a 100% własnej energii.
 3. Poprawić funkcjonowanie i poczucie bliskości w dotychczasowym związku.
  Jeśli przyjrzysz się uważnie Twoim znajomym, to zaobserwujesz jak często dzieci powtarzają schematy zachowań swoich rodziców, czy dziadków. Jeśli dziecko widziało w domu kłótnie lub przemoc rodziców, to najprawdopodobniej taki rodzaj relacji powtórzą w dorosłym życiu, staną się tacy sami lub takiego partnera przyciągną do siebie.

Podczas warsztatu odkryjesz wzorce, którymi na nieświadomym poziomie połączyłeś/aś się z partnerem jak np:
* życie w trójkącie,
* oszustwa,
* zdrada,
* kłamstwo,
* przemoc (fizyczna i psychiczna),
* porzucenie,
* bycie nieobecnym,
* uciekanie z trudnych sytuacji,
* niesłyszenie siebie wzajemnie, itd…
Te i inne wzorce trzeba rozpoznać, zrozumieć dlaczego powstały, by móc uwolnić się od nich i powrócić do otwartej komunikacji z partnerem.
W relacjach zwłaszcza tak bliskich jak związek partnerski działają inne arytmetyki niż ta euklidesowa. Co to dokładnie znaczy? To znaczy, że jeden dodać jeden wynosi więcej niż dwa! Ile dokładnie? To zależy od Was, może być tak, że nawet plus nieskończoność.
PAMIĘTAJ: 1+1 = + nieskończoność!

Pracować będziemy na trzech poziomach jednocześnie:
Ciała, Umysłu i Ducha,
dla zachowania równowagi
i uzyskania ponadprzeciętnych rezultatów.

Poznasz siebie jeszcze bardziej, spojrzysz na siebie bez iluzji i zaprzeczeń.
Zgodzisz się na to, co jest. Nawet jeśli jest trudne i nowe dla Ciebie.

Uświadomisz sobie, że wszyscy ze wszystkimi jesteśmy połączeni na energetycznym i informacyjnym poziomie.

Otwarcie się na związek oparty na wzajemnej miłości, szacunku i wierności oraz satysfakcjonującym życiu seksualnym jest tym do czego dążymy. Życie w parze niesie radość i możliwość pomnażania i dzielenia się sobą. Pełna akceptacja siebie i zrozumienie przez partnera uszczęśliwia nas wzajemnie i wznosi na wyższe poziomy wibracji, gdzie doznajemy spokoju, pokoju i błogości. Związki i relacje z innymi dostarczają nam też nowych wyzwań i lekcji, które są wspaniałą sposobnością do osobistego rozwoju i dbania o równowagę w dawaniu i braniu oraz zachowanie równości, równą ważność obojga partnerów w związku.
Związek z drugim człowiekiem będzie dla nas inspiracją do wzrastania, kiedy spojrzymy na niego jak na dar, a nie karę. Wszak partner okazuje się być naszym lustrem, w którym potrzebujemy zobaczyć siebie.
Jeśli dotychczas nie udawało Ci się nawiązać bliskiej relacji, być w satysfakcjonującym związku, lub bałeś/aś się otworzyć na zmianę, to jest to miejsce dla Ciebie.
 

NA WARSZTACIE

 • Zajmiesz się rozpoznaniem  źródła przyczyny Twoich dotychczasowych lęków i niepowodzeń.
 • Odkryjesz przekonania i ograniczenia, które zatrzymywały Cię w rozwoju.
 • Uświadomisz sobie i nazwiesz wzorce, które nieświadomie powtarzałeś/aś po rodzicach i członkach rodu.
 • Zobaczysz siebie w prawdzie i odkryjesz wszelkie uwikłania w cudze historie i los.
 • Rozpoczniesz proces uwalniania się od negatywnych przekonań i rodowej karmy:
  * Rodzina były biedna,( ja też jestem biedna, nie dam rady tego zmienić)
  * Kobiety samotnie wychowywały dzieci,( ja też sam/a zajmuję się dziećmi)
  * Mężczyźni ginęli na wojnie, ( ja też uciekam i jestem nieobecny/a , ciągle pracuję i jestem zajęty/a.)
  * Członkowie rodziny byli alkoholikami, narkomanami, osobami uzależnionymi,( ja też czuje się bezradny/a bez partnera/ki, nie mogę się odnaleźć i uciekam, albo wiąże się więzami emocjonalnych zależności, obżeram się i palę.)
 • Pracować będziesz wyjmując na poziom świadomy, to co dotychczas było ukryte przed Tobą i z czym sobie nie mogłeś/aś poradzić.
 • Rozpoczniesz proces oczyszczania i uzdrawiania.
  Pracując w parach, będziemy spotykać się z byłym partnerem lub największym wrogiem, by stawić czoło swoim lękom i strachom. Korzystając z tego, że będziesz w bezpiecznej przestrzeni, może pierwszy raz w życiu będziesz mógł/a otwarcie powiedzieć o krzywdzie jakiej doznałeś/aś. To uwolni Cię od skrywanego żalu, bólu i trwaniu w przeszłości. Odzyskasz energię do szczęśliwego, zdrowego i pełnego życia. Poczujesz się lekko i spokojnie. Zyskasz przekonanie, że jesteś godny/a i zasługujesz na spełnienie w związku i miłości.

Skupisz się na pokochaniu siebie i akceptacji,
by od JA i TY, przejść do MY

 • Zrezygnujesz świadomie z mechanizmu podrzędności lub nadrzędności:
  * Przestaniesz matkować partnerowi/ce i zamiast pełnić rolę rodzica, staniesz się równorzędnym partnerem.
  * Dorośniesz, i weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie i funkcjonowanie w związku.
  * Zamienisz kontrolę na zaufanie do siebie i partnera, co pozwoli Wam obojgu rozwijać się, rozkwitać, żyć pełnią życia i cieszyć się sobą.

Pracować będziemy moją autorską metodą
„Świadomego uwalniania wzorców i Świadomego kreowania rzeczywistości”

 

 • Zapoznasz się ze skutkami używania konkretnych słów i myśli.
  Na przykład, ciągłe przeklinanie świadczy o ukrytej agresji, często nieuświadomionej i działa destrukcyjnie na osobę i jej otoczenie. Zwróć uwagę na to, że niechętnie przebywasz w towarzystwie takich osób. Ta niechęć jest skutkiem odczuwania ich energii, które przekładają się na ich myśli i słowa. Na warsztacie poznasz kilka poziomów wibracji i zorientujesz się, z których najczęściej korzystasz. Nauczysz się też świadomie wybierać te najlepsze dla Ciebie. Zrozumienie tej zależności przełoży się na jakość komunikacji z partnerem i otoczeniem. Zrozumiesz i doświadczysz, co to znaczy, że słowa i myśli wpływają na rzeczywistość.
 • Poznasz poziomy świadomości i dowiesz się jak się na każdym z nich funkcjonuje.
  Przeprowadzę Cię przez 18 – sto stopniową tabelę świadomości, która precyzyjnie określa takie stany emocjonalne jak: lęk, wstyd, wina, smutek, złość, odwaga, akceptacja, miłość, itd. Poznając je wszystkie z łatwością zlokalizujesz te najczęściej przeżywane przez Ciebie oraz nauczysz się określać, na którym poziomie jesteś Ty, Twój partner i osoby z Twojego otoczenia. Mapa świadomości będzie dla Ciebie przewodnikiem na drodze Twojego rozwoju, wzrastania i tworzenia szczęśliwego związku.

Drugiego dnia
„Ustawienia systemowe wg. Berta Hellingera.”

Ustawienia rodzinne pokazują, że kolejne pokolenia nieświadomie przejmują uczucia i losy swych przodków, nie wyłączając osób zmarłych lub zupełnie zapomnianych. Pozwalają też przywrócić w rodzinie porządek miłości i uszanować wszystkich jej członków, co ma również wpływ na nasze relacje.
Pozwalamy się prowadzić duszy ufając, że uzdrowienie relacji z naszymi rodzicami i innymi członkami rodu oraz uznanie wykluczonych wprowadzi porządku w rodzie, przyniesie ukojenie odrzuconym, a my z szacunkiem będziemy mogli spojrzeć na ich los.
Jeśli masz problemy w osobistych relacjach, to w procesie ustawień będziesz mógł/a:
– poprzez uzdrowienie relacji w rodzinie pochodzenia, uzdrowić swoje życie
– ujawnić prawdę, taką jaka ona jest, bez podtrzymywania tajemnic,
– rozwiązać głęboko ukryte w rodzinie konflikty,
– oddać to, co należy innym członkom rodziny,
– odpowiedzieć sobie na dręczące pytania,
– wyjść z uwikłania w cudzy los,
Dzięki temu weźmiesz odpowiedzialność za siebie i swoją część odpowiedzialności funkcjonowania związku. Zaczniesz świadomie kreować szczęśliwe i spełnione relacje.

INFORMACJE:

ZAJĘCIA PROWADZI: MAŁGORZATA PRZYGOŃSKA
MIEJSCE: Warszawa ul. Śródziemnomorska 17 Centrum Empatii
Daty:
19-20 Maja 2018 – Warszawa
16-17 Czerwca 2018 – Warszawa
Zajęcia trwają od godziny 10-18 (z przerwą 1,5h)
CENA: 680 zł / obowiązuje 200 zł przedpłata

<div style="clear:both;"></div>

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  Zaznacz czy chcesz uczestniczyć w całych warsztatach, czy tylko w jednym wybranym dniu.

  Dzień I i Dzień II - 680 złDzień I (otwarcie na związek) - 400 złDzień II (ustawienia) - 400 zł

  Wybierz datę

  19-20 Maja 201816-17 Czerwca 2018

  Akceptuję regulamin serwisu.

  Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.