Prowadzi Małgorzata Przygońska

Warsztat dla osób, które chcą dokonać wewnętrznej przemiany i pozwolić sobie na nowy początek. Chcą wznieś się na poziom miłości, radości by dzielić się szczęściem i spełnieniem z innymi.   Zapraszam tych, którzy chcą świadomie wyjść z samotności i stać się gotowym i otwartym na partnera, a także tych, którzy boją się bliskości i trwałych relacji ponieważ w przeszłości poczuli się zranieni, opuszczeni  lub obserwowali patologię i przemoc  w swoich rodzinach. 

Otwarcie się na związek  oparty na wzajemnej miłości, szacunku i  wierności  oraz  i satysfakcjonującym życiu seksualnym jest tym czego oczekujemy. Życie w parze niesie radość i możliwość pomnażania i dzielenia się sobą. Pełna akceptacja siebie i zrozumienie przez partnera uszczęśliwia nas wzajemnie i wznosi na wyższe poziomy wibracji, gdzie doznajemy spokoju, pokoju i błogości. Związki i relacje z innymi dostarczają nam też nowych wyzwań i lekcji, które są wspaniałym źródłem do osobistego rozwoju w miłości do siebie i innych. Są inspiracją do wzrastania jeśli spojrzymy na nie jak na dar, a nie karę.  Wszak partner jest naszym lustrem, w którym potrzebujemy zobaczyć siebie.     

Wspólne bycie, doświadczanie i przeżywanie jest najszybszą i najskuteczniejszą drogą osobistego wzrastania. Uświadomienie sobie tego faktu może być doskonałą intencją dla Ciebie na spełnienie w życiu w każdym jego aspekcie.

Jeśli dotychczas nie udawało Ci się nawiązać bliskiej relacji, być w satysfakcjonującym związku, lub  bałeś/aś się otworzyć na zmianę, to jest to miejsce dla Ciebie.

Zajmiesz się:

rozpoznaniem w prawdzie źródła przyczyny Twoich dotychczasowych lęków i niepowodzeń,

rozpoczniesz proces uwalniania się od negatywnych przekonań, rodowej karmy i rodzinnych ograniczających wzorców.

Skupisz się:

na pokochaniu siebie by od ja i ty, przejść do my,

by rezygnując świadomie z mechanizmu podrzędności lub nadrzędności (matkowania, bycia wiecznym dzieckiem, szefem, czy w stanie wyuczonej bezradność) dojść do – jesteśmy sobie równi

by stać się dobrym partnerem, dzięki zastosowaniu równowagi, otwartości, zrozumienia, zaakceptowania siebie i praktykowaniu prawa przyciągania.

Pracować będziemy moją autorską metodą „Świadomego uwalniania wzorców i Świadomego kreowania rzeczywistości.” Drugiego dnia „Ustawienia  systemowe wg. Berta Hellingera.” Ustawienie dla każdego uczestnika.

INFORMACJE:

ZAJĘCIA PROWADZI: MAŁGORZATA PRZYGOŃSKA
MIEJSCE: Warszawa ul. Śródziemnomorska 17 Centrum Empatii
Daty:
19-20 Maja 2018 – Warszawa
16-17 Czerwca 2018 – Warszawa

Zajęcia trwają od godziny 10-18 (z przerwą 1,5h)
CENA: 680 zł / obowiązuje 200 zł przedpłata

Formularz Zapisu

Zaznacz czy chcesz uczestniczyć w całych warsztatach, czy tylko w jednym wybranym dniu.

Dzień I i Dzień II - 680 złDzień I (otwarcie na związek) - 400 złDzień II (ustawienia) - 400 zł

Wybierz datę

19-20 Maja 201816-17 Czerwca 2018

Akceptuję regulamin serwisu.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.