Zaczęłam od numerologii (zmiana numerologiczna z powodu długu karmicznego).
Ale od początku. 15 lat temu zostawił mnie mój chłopak, po 5 latach, gdzie wszyscy nasi znajomi uważali nas już za małżeństwo. Nie znam powodu jego odejścia gdyż wyszedł z mojego domu, zabrał swoje rzeczy i nie przyszedł już. Ja poprosiłam go o spotkanie, ale nie powiedział, z jakiego powodu się ze mną rozstaje.
 
Pochodzę z rodziny patologicznej gdzie ojciec jest alkoholikiem, a mama wykształconą osobą. Jak wiadomo wzorce się dziedziczy: mój dziadek ze strony ojca też był alkoholikiem, a dzidek ze strony mamy alkoholikiem i kobieciarzem. Zostawił moją babcię cudzoziemkę dla innej kobiety.


 
Przez 15 lat byłam sama. Przez moją koleżankę poznałam brata jej partnera, który miał być samotny. Na początku to on o mnie zabiegał. Poszłam do wróżki, a ona powiedziała mi, że powinnam wejść w ten związek. Poszłam do drugiej i ta druga powiedziała, że on ma problemy. I co sie okazało. Ja po 15 latach samotności tak łaknęłam miłości, że weszłam w ten związek, który jak się okazało doprowadził mnie do depresji. Leczę się. Problemem jego okazała się księgowa 20 lat starsza od niego, na którą zapisał swoją firmę. Kobieta była razem z nim w związku. Nadmienię, że jeździłam do niego i jego cała rodzina wiedziała o mnie. Ale tu chodziło o pieniądze. Ta kobieta przekonała jego rodzinę, że ja jestem z nim dla pieniędzy. A ja do tej pory miałam bardzo dobrą sytuację finansową. Postanowiłam szukać innej pracy w innym mieście, żeby odciąć się od tego wszystkiego. Ale najprawdopodobniej muszę jeszcze pójść na jakieś szkolenie psychologiczne – terapię, tylko nie wiem, od czego zacząć. Do tej pory starałam się być dobrym człowiekiem. Pomagałam ludziom. To w nagrodę zwolnili mnie z pracy. Nie chce mi się już żyć. Co mam robić, abym znowu miała radość życia. Przed poznaniem drugiego partnera byłam duchu bardzo szczęśliwa, sama, ale szczęśliwa. Proszę o pomoc.

 Witaj  Katarzyno!

Tak to jest, że gdy prosimy to otrzymujemy pomoc. Dobrze, że nie siedzisz w domu z założonymi rękami tylko szukasz odpowiedzi. Oczywiście możemy pracować przez skypa, lub osobiście. Zapraszam Cie też na cały cykl warsztatów, które prowadzę, ponieważjest to   praca systematyczna wymagająca uważności i poznania siebie.  Dobrze będzie jak rozpoczniesz od CUDU WOLNOŚCI. W trakcie pracy nad sobą zyskasz większą świadomość, dotrzesz do przyczyn i będziesz mogła kolejno uwalniać wzorce. Rozwój osobisty polega na wznoszeniu się na wyższe poziomy wibracji, tam gdzie panuje miłość, radość i pokój. Póki co, potrzebujesz uwolnić wzorzec odrzucenia, wstyd i poczucie winy jak również wzorzec uzależnienia emocjonalnego od ludzi i kompulsywnych potrzeb.
 
Wszystko jest możliwe, więc zacznijmy. Czekam w takim razie na kontakt i pójdziemy do przodu pozostawiając za sobą uzdrowioną przeszłość. To przyniesie Ci natychmiastową ulgę i zmianę, a potem krok po kroku, do przodu.

Z miłością Małgosia
 
Ps. Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku.