Co jest warunkiem wejścia w dobry związek?
– Być w dobrym związku z sobą by przyciągnąć do swojego życia właściwego partnera.
Akceptować siebie takim, jakim się jest, kochać siebie, szanować i zgodnie z tym żyć określając wyraźnie swoje granice i przestrzeń osobistą. To również znajomość siebie, swoich mocnych i słabych stron. Świadomość wzorców rodzinnych i pokoleniowych. Ograniczeń i możliwości.

– Kiedy związek się udaje?
– Kiedy oboje partnerzy są w dobrym związku z Bogiem, rodzicami i sami ze sobą. Kiedy masz świadomość, że oprócz Ciebie i Twojego EGO jest STWÓRCA jakkolwiek go pojmujesz? Jesteś z NIM
w osobistym kontakcie, porozumiewasz się, masz świadomość JEGO wpływu na Ciebie i Twoje życie.
Jesteś w dobrych relacjach ze swoimi rodzicami, kochasz ich i szanujesz, akceptujesz w całej pełni, jesteś wdzięczny za dar życia i doświadczenia, jakie z nimi są związane, ale żyjesz własne życie.
Kochasz siebie i szanujesz, jasno określasz własne granice, jesteś asertywny, jesteś otwarty i elastyczny. Żyjesz w równowadze, spokoju i harmonii.

– Po co te wszystkie warsztaty?
– Żeby wzrosła Twoja świadomość siebie. Żebyś będąc świadomym(ą) mógł(a) podjąć dobrą decyzję, odnośnie partnera, budowania rodziny, relacji z innymi ludźmi, czy wyboru drogi życiowej.
Kiedy pozwolisz sobie rozpoznać własne uczucia, kiedy skontaktujesz się z nimi, możesz dokonywać zmian zgodnie z sobą samym. Wtedy poczujesz, że się swobodnie rozwijasz i wybierasz to, co dla Ciebie dobre, co Cię uszczęśliwia.
Będąc w stanie szczęścia wniesiesz je do związku. Poza tym masz gwarancję, że ewentualny partner spotkany u nas przeszedł przez ten sam proces poznawania siebie i wzrosła jego świadomość. Wiesz, że jego wiedza na temat funkcjonowania w związku jest taka jak Twoja. Mówiąc obrazowo chodzicie po tym samym piętrze budowli gdzie łatwiej wam się spotkać.

– Z kim mam się spotkać?
– Z osobami, z którymi się rozumiesz, z którymi nadajesz na tych samych falach, które Cię przyciągają,
z którymi kontakt jest łatwy i przyjemny. W tym pomoże Ci wiedza i praktyka zdobyta podczas warsztatów jak również cyfrologia.

– W jaki sposób cyfrologia może mi pomóc w znalezieniu partnera?
– Jeśli jesteś na etapie poszukiwań i spotykasz się z różnymi kobietami, (mężczyznami), (cyfrologia nie mylić z numerologią) może precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie czy kandydat, kandydatka na pierwszą randkę jest właściwą osobą z punktu widzenia Twojego przeznaczenia. Jeśli tak szybko się umawiaj, a jeśli nie może stracisz czas? Wybór jak zawsze należy do Ciebie.


– Skąd mam wiedzieć, czy jestem gotowy do związku?
– Kiedy poczujesz, że uleczyłeś wszystkie stare rany, otworzyłeś serce na miłość. Kiedy będziesz wolny(a) od rodziców, byłych partnerek(ów), kiedy będziesz chciał(a) spędzić resztę życia z właściwą osobą. Kiedy weźmiesz odpowiedzialność za własne szczęście, siebie i swoje funkcjonowanie w związku.

– Czy można poprawić jakość źle funkcjonującego związku?
– Oczywiście. Najczęściej problem rodzi się, gdy brak otwartości i komunikacji w związku. Musicie uświadomić sobie, na czym polega problem, nazwać go, to znaczy w jasny sposób sformułować, zapisać
i przyjrzeć się dokładnie temu, co zapisaliście. W problemie zawarte jest rozwiązanie. Zapewne oboje będziecie potrzebowali dokonać zmian, za które każdy oddzielnie weźmie odpowiedzialność. Wtedy zmieni się otaczająca Was rzeczywistość i Wasza relacja. Musicie wiedzieć, że nie ma zmiany bez zmiany. Jeśli chcecie utrzymywać dotychczasowe status quo problemu nie rozwiążecie.

– Czy każdy związek można naprawić?
Bardzo wiele związków da się uzdrowić, jeśli oboje partnerzy tego chcą, ale nie wszystkie, szczególnie wtedy, gdy oboje wyrządzili sobie wzajemnie zbyt wiele krzywd lub są sobie już zupełnie obojętni. Wtedy trzeba zaakceptować ten stan, podziękować sobie, okazać wdzięczność za dobro jakie płynie z tej relacji oraz zgodzić się na rozstanie. Trzeba pożegnać partnera w bezwarunkowej miłości, życząc mu wszystkiego najlepszego i iść w nowe życie, by po okresie bycia samemu tym razem przyciągnąć właściwą osobę do siebie.

– Kiedy pojawi się właściwa osoba i co to w ogóle znaczy?
– Właściwa osoba pojawi się w naszym życiu wtedy, gdy my sami staniemy się właściwą osobą, to znaczy uwolnimy się od poprzednich partnerów, odetniemy rodzicielską pępowinę, będziemy samodzielni pod każdym względem i otworzymy swoje serce na miłość, bliskość i drugiego człowieka.

– Co robić, jeśli partner nie chce uczestniczyć w procesie naprawy?
– Trzeba zająć się sobą, własnym rozwojem. Gdy Ty będziesz wzrastać i iść do przodu On (Ona) chcąc z Tobą być też się zmieni. Warunkiem jednak jest pozostawienie partnera w spokoju. Nie należy go zachęcać, przymuszać, czy wywierać w jakikolwiek sposób na niego presję. Zmuszanie nie działa. Rób swoje. Uwierz, że to Ty kreujesz rzeczywistość, która Cię otacza i jeśli Ty zmienisz sposób myślenia, widzenia siebie i uczucia, jakie Ci towarzyszą, Twój związek się zmieni.