Poznaj moc koloru, wewnętrzną potęgę Swoją i partnera.

 

Jeśli poznaliście się i od pierwszego wejrzenia  poczuliście się ze sobą dobrze, zauroczyło Was, lub przyciągało w jakiś niezrozumiały dla Was sposób, to wiedzcie, że przeznaczenie działa, a wewnętrzne kolory uzupełniając się oddziałują na  Was jak magnes. To energia wibracji koloru czyni te cuda.

 Każdy z nas wibruje jakimś zestawem kolorów.

Nas zazwyczaj pociąga to czego nie mamy w sobie, wiec nic dziwnego, że interesuje nas partner, który właśnie ma to czego nam brakuje. Jeśli partnerzy wzajemnie się dopełniają, to wspaniale. Gdy są  razem, powstaje wartość dodana, a to dobry prognostyk dla związku.

Najbardziej atrakcyjne są osoby zrównoważone, pod każdym względem,  zharmonizowane, ale takich, jak doświadczenie i analizy kolorystyczne  pokazują jest mało. Warto więc dowiedzieć  się  czego  nam brakuje i będąc  tego świadomym otaczać się tymi kolorami, żeby się nimi zasilać i uzupełniać. Poszczególne kolory( wibracje) wzmacniają nas na poziomie zablokowanych czakr i pozwalają nam  pełniej się przejawiać, a świadomie minimalizować te, których mamy nadmiar.

Analiza cyfrologiczna

Cyfrolog,  docierając do  kosmicznych wibracji narodzin, każdego z Was, rozpozna przeznaczenie, a numerolog  opowie, co Wam w duszy gra i co Was łączy. Po wykonaniu wielu cyfrogramów partnerskich  stwierdzamy , że mężczyźni w 90%  wybierają  na partnerkę życiową, czy żonę, kobietę  zgodnie ze swoimi odczuciami. Kierując  się tym przeczuciem  wiedzą, że jest to dla niego dobra partnerka. Natomiast  Kobiety, które są przecież bardziej intuicyjne  i predysponowane z natury do trafniejszych decyzji, w tym przypadku  kierują  się jednak  bardziej uzależnionymi wyborami zdecydowanie częściej pozostając pod presją otoczenia  i wpływu  wychowania, oczekiwań rodziców  lub przekonań własnych. Czasami jest to sprawa finansów,  pozycji  społecznej,  prestiżu, czy lęku przed samotnością, bardzo często  presją  otoczenia  i wpływu  wychowania, oczekiwań rodziców  lub przekonań , że „Kobieta w pewnym wieku powinna wyjść mąż” , „Kobieta bez mężczyzny nic nie znaczy”, „ Kobieta  sama  jest gorsza” Bez mężczyzny, czy rodziny nie może być szczęśliwa”

Kolorowa tajemnica nas samych

Spotkałam się też niejednokrotnie z tym, że kobiety wychodzą  za mąż , na złość rodzicom, którzy je namawiają.  Bożena, dopiero w warsztatowym procesie uświadomiła sobie, że zrobiła to na złość rodzicom „Jeśli chcecie, żebym była nieszczęśliwa, to proszę bardzo.” krzyczała,- zdziwiona tym co odkryła . Gdy po latach pojawiła się na zajęciach, miała już troje dzieci, męża, z którym nic ją nie łączyło i kochanka, z którym też nie mogła stworzyć związku, bo był żonaty. Żaden z panów nie chciał w zajęciach uczestniczyć , ale mąż po warsztatach dzwonił do mnie z pretensjami. Po jakimś czasie jednak się rozwiodła i zadzwoniła do mnie ciesząc się, że dzięki swej determinacji i silnemu pragnieniu uwolnienia się, otrzymała rozwód  na pierwszej rozprawie, co wydaje się wręcz niewiarygodne.

Mając  takie i podobne  zakodowane przekonania na podświadomym poziomie, okazuje się, że kobiety robią często to czego się od nich oczekuje i wchodzą  w związek oparty o niewłaściwe intencje. Jedyną właściwą intencją do stworzenia związku  jest miłość,  potwierdzona własnymi odczuciami  porozumienia na duchowym, psychicznym i fizycznym poziomie. Jeśli, w  którymkolwiek z tych obszarów zaistnieje brak zgodności  to energia nie płynie, na tym poziomie, lub w ogóle nie płynie z powodu blokad osobistych. Jeśli tak to odczuwacie, to jest to informacja wprost, że nie należy tego robić, lub przynajmniej bardzo się zastanowić  bo  taki związek, czy małżeństwo, mimo  składanych przysiąg  nie może się udać.

Znam też inny przykład, kiedy młoda kobieta, krótko po rozwodzie w trakcie zajęć dowiedziała się, że była bardzo dobrze dopasowana z mężem, a decyzję o rozstaniu podjęła zbyt pochopnie. Zniechęciły ją  trudności, ujawnione po ślubie wzorce, ale nie wiedziała, że o to właśnie chodzi i zamiast je uwalniać i oczyszczać uciekła od niego, tym samym od szczęścia i przeznaczenia.

  Tworząc związek  nigdy nie mamy gwarancji, że będziemy żyli razem długo i szczęśliwie.

To niestety czasami przeraża ludzi, ale mimo to, warto  zamiast kalkulacji pozwolić sobie na wolny wybór i iść za głosem serca. Jak mówiła moja mama lepiej przeżyć choćby krótkie chwile szczęścia w miłości z mężczyzną, którego się kocha, niż nigdy tego nie doświadczyć.

Warto też być świadomym swoich intencji,  bo to one nadają kierunek naszemu życiu, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości poczekać, aż nas oświeci, aż poczujemy całym sobą, a nasze serce to potwierdzi, że to właściwa decyzja oparta na uczuciach, a nie mrzonkach czy kalkulacji umysłu.

Podobne  przyciąga podobne.

Dzieje się to na tym samym poziomie wibracji,  wtedy partnerzy rezonują ze sobą. Jeśli chcesz stać się osobą bardziej atrakcyjną to musisz się stać bardziej  zrównoważoną, pod każdym względem. Warto więc  zapytać specjalisty czego ( wibracji jakiego koloru mam  nadmiar, a której wibracji ewidentnie mi brakuje i która czakra jest zablokowana.) Ta wiedza pozwoli, każdemu zasilić się brakującym kolorem, a stonować to, czego mamy nadmiar. Wprowadzimy tym samym większą równowagę i harmonię w nasze życie.

Diagram partnerski.

Taka informacja sporządzona w postaci diagramu partnerskiego jest doskonała dla partnerów, którzy już są ze sobą oraz dla nowożeńców. Ta wiedza pozwoli im bardziej siebie poznać, zwrócić uwagę na to co istotne w ich wspólnym funkcjonowaniu, podpowie im również jak urządzić mieszkanie z uwzględnieniem wspólnej kolorystyki korzystnej  dla obojga. Spać  w odpowiednim kolorze pościeli,  nosić  bieliznę i odzież w stosownym kolorze, dobierać elementy wystroju i osobiste gadżety zgodnie z potrzebami  własnymi i zwracać uwagę na kolor pożywienia, które nas zasila i wzmacnia. Nie jest bowiem obojętne czy wybierasz dla siebie np. paprykę zieloną, czerwoną, żółtą, czy pomarańczową, winogrona ciemne czy zielone, pomarańcze czy grejpfruty.

Jasnowidz widzi jak energia przepływa z oczu do oczu miedzy Wami i łączy Was  przyciągając na poziomie niesionych przez Was wzorców rodów, karmicznych lekcji  i energetycznego przyciągania. Jeśli staniesz się świadomy, że one działają dla Was i zechcesz je uwolnić, przestaniesz reagować, a zaczniesz działać mając wpływ na swoje życie i podejmowane decyzje.

Świadomość wzajemnych uwarunkowań, osobistych predyspozycji i potencjału wynikających między innymi z energii kosmicznych w momencie poczęcia i urodzenia, daje nam nieprawdopodobną możliwość dokonywania świadomych wyborów w życiu, które mają bezpośrednie przełożenie na jego jakość.

Małgorzata Przygońska