Warsztaty dla kobiet, mężczyzn i par.

Nie udała nam się kolejna relacja, więc boimy się otworzyć ponownie, zaangażować w nowy związek, bo mamy wątpliwości czy warto i budujemy w sobie przekonanie, że znów poniesiemy fiasko i zostaniemy zranieni.

Czasami brakuje nam sił by iść dalej razem. Wydaje się, że wyczerpaliśmy wszystkie środki. Nie działają prośby i namowy. Nie rozumiemy, co się z nami dzieje. W naszą relację wkradła się złość, pretensje i niezadowolenie. Jeszcze moment, a dopadnie nas obojętność, która jest zabójcza dla każdej relacji.

Zdarza się, że uciekamy od małżonka, odchodzimy, burzymy za sobą wszystkie mosty, a…. pozostajemy na lata związani ze sobą poczuciem winy, zazdrości czy wręcz nienawiści.

Kiedy długo jesteśmy sami, pragniemy poznać partnera na życie, z którym chcemy stworzyć związek trwały, miłosny, oparty na zaufaniu, ale nie potrafimy się na niego otworzyć i przyjąć propozycji.

Co więc robić, gdy czujemy się bezsilni i bezradni?

Zapraszam Cię na warsztat, byś mógł/a uwolnić się od uwikłań i rodowych programów. Rozpoznał/a je i rozpoczął/a proces świadomego uwalniania wzorców.

– Uzdrowisz wcześniejsze relacje partnerskie, które nie pozwalały Ci stworzyć bliskiej relacji i żyć szczęśliwie z aktualnym lub przyszłym partnerem/ką. Staniesz się wolny od uwikłań i trudnej przeszłości, istotą rozumiejącą siebie i partnera.
– Rozpoczniesz proces akceptacji i porządkowania własnych relacji rodzinnych tak, by móc zadbać o siebie, partnera i otworzyć się ponownie na miłosną intymną relację.
Wyjście całkowicie z poprzedniej, poprzednich relacji jest konieczne by żyć szczęśliwie. Zrozumienie i uzdrowienie przeszłości każdego z Was jest kluczem do stworzenia nowej relacji pełnej harmonii i bliskości.

Co się ważnego dla Ciebie wydarzy?

• weźmiesz odpowiedzialność za swoją część funkcjonowania w związku,
• uświadomisz sobie jak budować bliskość i intymność w związku,
• uwolnisz się od wspomnień, poczucia krzywdy i rodowych win,
• otworzysz się na partnera poprzez akceptację i zrozumienie,
• staniesz się wolny od przeszłości i oczekiwań,
• zaczniesz tworzyć relację w zgodzie z sobą.

Drugiego dnia Ustawienia Systemowe wg. Berta Hellingera.

Proces wprowadzania porządku w rodzie i rodzinie zgodnie z hierarchią poprzedza porządki miłości. Uwalnianie od emocjonalnych uzależnień i uwikłań cudzego losu, otwiera przestrzeń dla kreacji tego, czego chcesz w swoim życiu pozwalając Ci pozostać jednocześnie w zgodzie z sobą samym.

“Tylko tam, gdzie udała się relacja z matką, gdy bierzemy od naszej matki pełnym sercem to, co pochodzi od niej, jesteśmy przygotowani do życia w parze. Podobnie rzecz ma się także z naszą relacją z ojcem. Kto nie potrafi wziąć rodziców nie potrafi wziąć partnera” Bert Hellinger.

 

INFORMACJE

 

Termin. 7-8.11.2020r

Godziny: 10.00 – 18.00

Cena: 800 zł w cenie nocleg i wyżywienie wegetariańskie.

Miejsce: 05-140 Jachranka – JEDNOŚĆ – Letnia 15

W przypadku problemu z dojazdem możemy odebrać Cię z dworca w Legionowie o godz 9.05 lub skontaktujemy Cię z osobą mieszkającą w pobliżu i dysponującą miejscem w swoim samochodzie.

Kontakt: 601 345 425

REZERWACJA MIEJSCA
MIEJSCE REZERWUJE OPŁATA 200 zł BEZZWROTNEJ ZALICZKI

    Akceptuję regulamin serwisu.

    Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.