29.02 – 1.03.2020r

Warsztaty dla kobiet mężczyzn i par.

Czasami brakuje nam sił by iść dalej razem. Wydaje się, że wyczerpaliśmy wszystkie środki. Nie działają prośby i namowy. Nie rozumiemy, co się z nami dzieje. W naszą relację wkradła się złość, pretensje i niezadowolenie. Jeszcze moment, a dopadnie nas obojętność, która jest zabójcza dla każdej relacji.

Zdarza się, że uciekamy, odchodzimy, burzymy za sobą mosty, a…. pozostajemy na lata związani ze sobą poczuciem winy, zazdrości czy nienawiści.

Kiedy jesteśmy sami pragniemy poznać partnera na życie, z którym chcemy stworzyć związek trwały, miłosny, oparty na zaufaniu, ale nie potrafimy się na niego otworzyć i przyjąć propozycji.

Co więc robić, gdy czujemy się bezsilni i bezradni?

Zapraszam Cię na warsztat, by uwolnić się od uwikłań, wzorców i blokad, które niesiesz po przodkach. Rozpoznamy je i rozpoczniemy proces uwalniania. Poprzez uświadomienie, uwolnicie przyczynę blokad i trudności funkcjonowania w związku.

Uzdrowicie wcześniejsze relacje partnerskie i staniecie się wolnymi od uwikłań i przeszłości.
Rozpoczniecie proces akceptacji i porządkowania własnych relacji rodzinnych, by móc zadbać o siebie, partnera i otworzyć się ponownie na miłosną intymną relację.

Zrozumienie i uzdrowienie przeszłości każdego z Was jest kluczem do stworzenia nowej relacji pełnej harmonii i bliskości. Pozwolisz się przytulić jeszcze raz.

Drugiego dnia Ustawienia Systemowe wg. Berta Hellingera

“Tylko tam, gdzie udała się relacja z matką, gdy bierzemy od naszej matki pełnym sercem to, co pochodzi od niej, jesteśmy przygotowani do życia w parze. Podobnie rzecz ma się także z naszą relacją z ojcem. Kto nie potrafi wziąć rodziców nie potrafi wziąć partnera” Bert Hellinger.

Co się ważnego dla Was wydarzy?

• weźmiecie odpowiedzialność za swoją część funkcjonowania w związku,
• uświadomicie sobie jak budować bliskość i intymność w związku,
• uwolnicie się od wspomnień, poczucia krzywdy i rodowych win,
• otworzycie się na partnera poprzez akceptację i zrozumienie,
• staniecie się wolni od przeszłości i oczekiwań,
• zaczniecie tworzyć relację zgodnie z sobą.

INFORMACJE

Termin. 29.02.-1.03.2020r

Godziny: 10.00 – 18.00

Cena: 800 zł z wyżywieniem.

Miejsce: 05-140 Jachranka – JEDNOŚĆ – Letnia 15

Dojazd: Własny transport, 35 km od centrum Warszawy. Istnieje też możliwość odebrania  kogoś z Legionowa, Serocka, lotniska Modlin, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Wyżywienie: Na surowo – owoce, warzywa, soki i oleje świeżo wyciskane lub wyżywienie wegetariańskie.

Nocleg:  Istnieje możliwość przenocowania na miejscu. Jeden nocleg 60 zł  lub w pobliskich hotelach.

REZERWACJA MIEJSCA
MIEJSCE REZERWUJE OPŁATA 200 zł BEZZWROTNEJ ZALICZKI

Akceptuję regulamin serwisu.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.