Moi Drodzy, Ważni i Kochani!

 

            Nigdy dotąd nie zwracałam się do Was w ten sposób. W ogóle nie zwracałam się do Was. Przez lata żyłam tak jakby w ogóle Was nie było. Nie rozumiałam i nie doceniałam znaczenia Waszej obecności w moim życiu. Dopiero kiedy poznałam metodę pracy Berta Hellingera i doświadczyłam jej dobrodziejstwa na sobie dowiadując się o istnieniu biologicznego ojca, moje myślenie na ten temat zmieniło się. Dziś wiem jaki macie wpływ na moje życie, moich rodziców, dzieci, wnuków i ile Wam zawdzięczam.

           Teraz pochylam nisko głowę przed Wami i głośno mówię DZIĘKUJĘ.

 

            Kiedy poznałam naszą pełną rodzinę, poczułam energię płynącą z rodu. Doświadczyłam przypływu nieprawdopodobnej siły, której w ogóle nie znałam. Rozpoczęłam swoje życie
w prawdzie, zrozumieniu i akceptacji dla tego co było i jest. Poczułam kim jestem i gdzie są moje korzenie. Teraz odczuwam wolność tak jak nigdy dotąd i głęboki związek miłości z Wami.

            Mam się doskonale. Zauważam pozytywne zmiany w moim życiu i otoczeniu. Od kiedy znam swoją tożsamość i mam punkt odniesienia, wspomnienie ojca i jego bliskich daje mi niesamowitą radość i chęć tworzenia. Dzięki odkryciu prawdy o Waszym istnieniu moje życie stało się kolorowe i pełne blasku.

            Po raz pierwszy w tym ziemskim wcieleniu cieszę się w pełni moim istnieniem i tym, że mogę tu być i przeżywać je w harmonii i spokoju, miłości i akceptacji.

            Nie żegnam się z Wami, witam Was całym sercem i duszą.

                                                                                             

 

                                                                                           Z miłością Małgosia