Miewamy takie przebłyski, olśnienia na mgnienie sekund, w których zdajemy się na wewnętrzny głos w sobie i puszczamy się wszelkich ograniczeń, zakazów, nakazów i oczekiwań. Wtedy czujemy się w pełni sobą i jesteśmy najbliżej własnej Jaźni, Ducha, Boga. Czujemy Jedność ze wszystkim co jest, z każdym stworzeniem, rośliną, istnieniem. Przejawiamy moc w pełni, czujemy bliskość, otwartość i połączenie ze Źródłem. Trudno ten transcendentalny stan wyrazić słowami. To odczucia serca go potwierdzają, a Światło nas prowadzi zgodnie z naszym przeznaczeniem najkrótszą, najprostszą drogą, bez oporów i przeciwieństw. Nasze wibracje wznoszą się wysoko, a my poddajemy się z pełnym zaufaniem temu co przejawia się z naszego wnętrza. Mamy poczucie, że cokolwiek się wydarza jest najlepsze dla nas i takie jest. Spokój i uważność stwarzają warunki do poddania się i zaufania sile wyższej niż my sami.

Do takiego stanu istnienia będziemy zmierzać dzięki odpuszczeniu wszystkiego co nie jest nami. Dzięki uwolnieniu się od przekonań, które nas hamują i ograniczają, od wierzeń w cudze pomysły i przesłania, od przeszłości i przyszłości, by stać się wiecznym teraz. By czuć Jedność z Bogiem i wiedzieć, że ta głębia prowadzi nas do Jam Jest.

W tej dwudniowej podroży do boskości w sobie, korzystamy z narzędzi takich jak medytacje wizualizacje i wewnętrzne prowadzenie.

Drugiego dnia Ustawienia Systemowe wg. Berta Hellingera.

Proces wprowadzania porządku w rodzie i rodzinie zgodnie z hierarchią poprzedza porządki miłości. Uwalnianie od emocjonalnych uzależnień i uwikłań cudzego losu, otwiera przestrzeń dla kreacji tego, czego chcesz w swoim życiu pozwalając Ci pozostać jednocześnie w zgodzie z sobą samym.

 

INFORMACJE

 

Termin. 19-20 lutego 2022 r

Godziny: 10.00 – 18.00

Cena: 690 zł w cenie nocleg i wyżywienie wegetariańskie.

Miejsce: www.jachrankajednosc.pl
05-140 Jachranka ul. Letnia 15

Kontakt: 601 345 425

REZERWACJA MIEJSCA
MIEJSCE REZERWUJE OPŁATA 200 zł BEZZWROTNEJ ZALICZKI

    Akceptuję regulamin serwisu.

    Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.