​Otwartość to spotkanie się z rzeczywistością taką jaką ona jest. Zgoda na ten wgląd bez tłumaczenia, upiększania czy osądzania. To prawda istnienia, której doświadczasz i która uczy Cię nieustannie. Dzięki poznaniu siebie bardziej, odważnie stajesz do życia skupiając swoją uwagę na bezwarunkowej, wszechogarniającej i jednoczącej miłości zwanej Bogiem.

W trakcie dwudniowego procesu uwolnisz się od blokad i ograniczających przekonań przed nowym i nieznanym. Otworzysz serce na opcje dostępne dla Ciebie, których dotychczas nie widziałeś. Ustalisz kierunek swego życia zgodny z pragnieniami serca. Popłyniesz w zaufaniu i miłości, a intuicja będzie Twoim przewodnikiem w podróży zwanej życiem.

Drugiego dnia Ustawienia Systemowe wg. Berta Hellingera.

Proces wprowadzania porządku w rodzie i rodzinie zgodnie z hierarchią poprzedza porządki miłości. Uwalnianie od emocjonalnych uzależnień i uwikłań cudzego losu, otwiera przestrzeń dla kreacji tego, czego chcesz w swoim życiu pozwalając Ci pozostać jednocześnie w zgodzie z sobą samym.

 

INFORMACJE

 

Termin. 4-5 grudnia 2021 r

Godziny: 10.00 – 18.00

Cena: 690 zł w cenie nocleg i wyżywienie wegetariańskie.

Miejsce: www.jachrankajednosc.pl
05-140 Jachranka ul. Letnia 15

Kontakt: 601 345 425

REZERWACJA MIEJSCA
MIEJSCE REZERWUJE OPŁATA 200 zł BEZZWROTNEJ ZALICZKI

    Akceptuję regulamin serwisu.

    Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.