Witaj,
siedzę i dumam nad pieniędzmi. Mianowicie jak to jest na tym świecie, że inni przychodzą na świat i egzystują w obfitości, rodzą się w bogatych rodzinach, a inni rodzą się w biednych rodzinach .
Albo jak to jest, że inni kończą dobre szkoły, masę dodatkowych kursów i mimo tego zarabiają niewiele, a inni nie mają pokończonych renomowanych szkół i się wybijają czyli zarabiają ogromne pieniądze?
Czy ktoś zna odpowiedź,

co decyduje o tym, kto w jakiej rodzinie się urodzi? albo jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie, dlaczego urodziłam się zwykłą Anną, a nie np. księżniczką Kate i nie wyszłam za księcia Wiliama (oczywiście to tylko przykład)?
Małgosiu, czemu pomimo dokonanych zmian, także i podczas zajęć u Ciebie, odpinania wzorców, uczęszczania na warsztaty wciąż nie osiągam zamierzonych celów, dlaczego wciąż mi brak pieniędzy, których potrzebuje na upragnione cele? I nie chodzi tu wcale o jakiś milion, o nie, nie, chodzi o mniejsze pieniądze, chociażby takie, które by mi dopomogły kontynuować studia, wspomóc rodzinę itp, itd?
słoneczne uściski
Anna
Witaj Anno!
Każdy  z nas wybiera sobie dzień narodzin, a to ma wpływ na nasz potencjał, talenty  i wibracje, którymi  emanujemy. Wybieramy też czas, rodzinę i miejsce urodzenia.  To nasza Dusza – Twoje Wyższe Ja decyduje jakie mamy lekcje do przerobienia w tym wcieleniu.
To o czym mówię, to podstawa, którą sami wybraliśmy i na której, każdy z nas  buduje  i kreuje Siebie.  Jeśli mamy blokady, ograniczenia, to trzeba je usuwać. Jak długo ? – do skutku.  Ile to będzie trwało? – aż sobie pozwolisz .
Jeśli nie czujesz się wolna w tym względzie, to znaczy, że jeszcze ODPUSZCZENIE przed Tobą.
Wyjście ze starych wzorców, poglądów, przekonań i co najważniejsze pozwolenie sobie na bycie zamożną czy bogatą kobietą. Pieniądze to  tylko, energia, dzięki , której możesz poczuć , dowiedzieć się  czy Siebie kochasz.
Dokończ spontanicznie poniższe zdania  , które pozwolą Ci zobaczyć w jakim obszarze umiejscowiony jest  Twój problem. Każdy problem , który jest właściwie nazwany zawsze ma w sobie rozwiązanie.
A zakończone zdania pokażą Ci czy kochasz przedmiot pożądania czy nie. Odpowiedź będzie ważną wskazówką dla Ciebie  na temat kochania.  Prawda jest taka, że energia pieniądza płynie do tych, którzy je kochają.
Pieniądze są…………………………………………………………………………………………………………………………………………
Ludzie bogaci są…………………………………………………………………………………………………………………………………..
Mężczyźni bogaci są…………………………………………………………………………………………………………………………….
Kobiety bogate są………………………………………………………………………………………………………………………………..

Oczywiście trzeba też uwzględnić możliwość, że kiedyś złożyłaś śluby ubóstwa, których energia do dziś jest aktywna. Zapraszam do przemyśleń i na sesję indywidualną.   Z miłością Małgosia

Ps. Najważniejsze, to być wdzięczną za to co się ma bo taka postawa otwiera przestrzeń do obfitości.