Szczęśliwe Związki

Uzdrawianie związków i relacji partnerskich.

Warsztaty adresowane są do osób będących w związku i tych, które aktualnie są same.
– dla par, które chcą poprawić relacje między sobą i wznieść je na wyższy poziom funkcjonowania, zrozumienia i miłości.
– dla osób wolnych, które chcą otworzyć się na nową bliską relację i stworzyć pełen akceptacji, miłości, harmonijny związek.
Zapraszam też partnerów, małżonków lub jedno z Was gdy czujecie, że w Waszym związku jest coraz chłodniej lub zastanawiacie się nad rozstaniem. To najwyższy czas, by przyjrzeć się sobie jeszcze raz i otworzyć się na siebie bardziej. Uświadomić sobie i zobaczyć co na energetycznym poziomie dzieje się z Wami i miedzy Wami, jakie przekonania, ograniczenia lub karma za tym stoi.

W trakcie warsztatów skupimy się na rozpoznaniu przyczyn dotychczasowych trudności każdego z Was, zdiagnozujemy aktualny stan i zmierzać będziemy do znalezienia konkretnego rozwiązania dla poszczególnych osób i par.

Rozpoznamy przyczyny osobistych, rodowych, a nawet karmicznych uwarunkowań, które są tak wielkim ograniczeniem i blokadą dla Was, że nie potrafiliście sami sobie z tym poradzić.

Tworzenie związków i bliskich relacji.

Poprzez ćwiczenia, medytacje i procesy prowadzone na poziomie podświadomości uwalniać będziemy przyczyny w miejscu i czasie ich powstania z wyższego poziomu. To pozwoli nam na dokonanie zmian w teraźniejszości.

Pracować będziemy metodą Świadomego uwalniania wzorców i Świadomego kreowania rzeczywistości i w miarę chęci uczestników ustawieniami wg Berta Hellingera. Oczyszczania energetycznego dokonywać będziemy na poziomie karmy osobistej i rodowej co przyniesie zrozumienie wzajemnych zależności, powiązań rodzinnych i karmicznych.

Będziemy też uwalniać się od przywiązań do byłych partnerów, partnera, co jest podstawową przyczyną niemożności stworzenia nowej, bliskiej i trwałej relacji, a często główną przeszkodą w istniejącym związku.

Szczęśliwy związek konsekwencją miłości
do siebie każdego z nas.

Skutkiem ubocznym świadomego uwalniania wzorców osobistych, rodzinnych i karmicznych jest otwarcie się na miłość i szczęście osobiste. Samoistnie następuje wtedy uzdrowienie w nas samych i zmiana relacji w związkach: partnerskim, małżeńskim, rodzinnych, zawodowych i innych. Dopiero rozumiejąc siebie samych, możemy zrozumieć innych. Wybaczając sobie nieświadomy i świadomy atak na siebie lub na partnera możemy odpuścić sobie i wybaczyć innym. Dzięki świadomości tego co się dzieje w nas i miedzy nami umiemy rozwiązywać pojawiające się w związkach problemy. Łatwiej nam akceptować aktualny stan i podejmować decyzje z poziomu miłości, które zawsze prowadzą do wewnętrznej przemiany w nas i właściwych zmian w otoczeniu. Wszystkie procesy przeprowadzać będziemy w głębokim szacunku i miłości do siebie.

Drugiego dnia Ustawienia Systemowe wg. Berta Hellingera

„Wybieram życie w szczęśliwym związku.”

„Tylko tam, gdzie udała się relacja z matką, gdy bierzemy od naszej matki pełnym sercem to, co pochodzi od niej, jesteśmy przygotowani do życia w parze. Podobnie rzecz ma się także z naszą relacją z ojcem. Kto nie potrafi wziąć rodziców nie potrafi wziąć partnera” Bert Hellinger.

Proces wprowadzania porządku w rodzie i rodzinie zgodnie z hierarchią poprzedza porządki miłości. Uwalnianie od emocjonalnych uzależnień i uwikłań cudzego losu, otwiera przestrzeń dla kreacji tego, czego chcesz w swoim życiu pozwalając Ci pozostać jednocześnie w zgodzie z sobą samym.

INFORMACJE

ADRES WARSZTATU
Wrocław

Informacje i zapisy agnieszka.ziebicka@wp.pl
tel 668 460 202

DATA:
28.10.2018

CENA
300 zł

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY