Jest to warsztat dla osób, które chcą przekształcić dotychczasowy związek, zbudować nowy lub kolejny, inny od dotychczasowych związek. Zyskają świadomość i odkryją, co określa bliskie relacje, tak by wykreować związek szczęśliwy, pełen miłości, wzajemnego zrozumienia i harmonii.

Jeśli jesteś osobą wolną, rozwiedzioną, singlem i masz poczucie, że chcesz otworzyć się na bliską relację, założyć rodzinę, tworzyć szczęśliwy związek, poznać partnera i dzielić z nim życie, a dotychczas Ci się to nie udawało – jest to spotkanie dla Ciebie. Jeśli zauważyłeś ,że w Twoim małżeństwie lub związku partnerskim „źle się dzieje”, oddalacie się od siebie, tracicie zainteresowanie sobą lub pozostajecie w konflikcie – zapraszam.

Dzięki metodzie Świadomego Uwalniania Wzorców odnajdziesz prawdziwe źródła przyczyn dotychczasowych porażek i braku powodzenia, lęku przed bliskością, tkwiące głęboko w Twojej podświadomości. Zrozumiesz, Twoje dotychczasowe relacje i zobaczysz je z innej uwalniającej Ciebie perspektywy. Zobaczysz, co kryje się za Twoimi uczuciami i jak ważną informacją są emocje. Rozpoznając je i odkrywając występujące analogie dotychczasowych zdarzeń w swoich różnych relacjach partnerskich będziesz mógł je efektywnie oczyścić i ostatecznie zakończyć z miłością. Uświadomienie sobie tego co dotychczas było skrzętnie skrywane, odbierze tajemnicom moc i dzięki temu odzyskasz swobodę działania i możliwość kreowania tego czego pragniesz.

Pierwszego dnia

– Zapoznasz się z informacjami dotyczącymi pracy ze świadomym i podświadomym umysłem oraz właściwą oceną sprawczości zdarzeń.

– Rozpoczniesz proces uwalniania ograniczających programów, destrukcyjnych przekonań, schematów myślowych i rodowych wzorców..

– Określisz jasno i wyraźnie, jakie są Twoje cele i aktywujesz mechanizmy sprzyjające ich realizacji.

– Poznasz w praktyce metodę Świadomego Kreowania Rzeczywistości.

Drugiego dnia ustawienia systemowe wg. Berta Hellingera.

Proces wprowadzania porządku w rodzie i rodzinie zgodnie z hierarchią poprzedza porządki miłości. Uwalnianie od emocjonalnych uzależnień i uwikłań cudzego losu otwiera przestrzeń dla kreacji tego, czego chcesz w swoim życiu pozwalając Ci pozostać jednocześnie w zgodzie z sobą samym.  >> Czytaj więcej

Sam stań się kreatorem własnego szczęścia.

Informacje

ZAJĘCIA PROWADZI : MAŁGORZATA PRZYGOŃSKA
MIEJSCE: Wrocław
KIEDY: 21-22 kwietnia 2018 r.
Zajęcia trwają od godziny 10-18 (z przerwą 1h)
CENA: 680 zł

Formularz Zapisu

    Zaznacz czy chcesz uczestniczyć w całych warsztatach, czy tylko w jednym wybranym dniu.

    Dzień I i Dzień II - 680 złDzień I (uwalnianie wzorców) - 400 złDzień II (ustawienia) - 400 zł

    Akceptuję regulamin serwisu.

    Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 200 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.