Świadome Kreowanie Rzeczywistości
18 -19 listopada 2023r
w Jachranka Jedność Centrum Rozwoju.

ŚWIADOME KREOWANIE RZECZYWISTOŚCI

To warsztat, który jest konsekwencją Świadomego Uwalniania Wzorców. Jak łatwo się domyślić najpierw trzeba było uwolnić blokady, traumy i wzorce, żeby móc z rozmachem i mocą sprawczą wprowadzać w życie zamiary, które przez lata leżały odłożone na dolnej półce lub pozostawały niewidziane, a nawet nieuświadomione sobie.

Pojawiająca niczym nieobarczona przestrzeń wszelkich możliwości sprawia, że teraźniejszość i przyszłość jawi się w jasnych świetlistych kolorach, a przeszłość zaakceptowana taka jaka była i otulona miłością, przebaczeniem i odpuszczeniem, wznosi uczestników i nadaje im moc. Poszerzona świadomość i wysokie wibracje towarzyszące temu procesowi kreacji czynią ogromną różnice w działaniach prowadzących do celu.

W programie warsztatów

* Korzystamy z prowadzonych przeze mnie wizualizacji i specjalnie przygotowanych ćwiczeń. Na podświadomym poziomie ustalamy zamiary, które krok po kroku prowadzą do osiągnięcia rezultatu tak lekko i spokojnie jakby wszystko samo się działo. Bez wysiłku, presji oczekiwań i ciężkiej pracy.

* Tworzymy na trzech poziomach jednocześnie, Ciała, Umysłu i Ducha, więc niech nikogo nie dziwi, że CUD – a będą się działy jako naturalna konsekwencja zsynchronizowanych wyborów.

Udział w tym warsztacie da Ci wgląd w swoje potrzeby i nauczy Cię jak je realizować.  Nowością zapewne będzie doświadczenie, że wszystko może się odbywać lekko, łatwo i przyjemnie.

Drugiego dnia ustawienia systemowe wg. Berta Hellingera, które poprowadzą uczestników zgodnie z potrzebami ich duszy do jedności.

Osobom, które przed warsztatami chcą świadomie uwolnić ograniczające wzorce zapraszam na osobistą sesję indywidualną, albo on line.

INFORMACJE

Termin: 18 -19 listopada 2023r
Miejsce zajęć i pobytu: 05 -140 Jachranka ul Letnia 15.
Zajęcia rozpoczynamy w sobotę o godzinie 10.00 pyszną kawą,
przewidywane zakończenie w niedzielę około 18.00

Cena
dwudniowych warsztatów wraz z obiadami wegetariańskimi, kawą, herbatą i owocami wynosi 900 zł.

Dodatkowo
istnieje możliwość noclegu na miejscu i skorzystania ze śniadania i kolacji w cenie: 120 zł.
O takiej możliwości decyduje kolejność zgłoszeń.

Ilość miejsc jest ograniczona. Miejsce rezerwujesz przedpłatą w kwocie 300 zł. Link do płatności otrzymasz po wypełnieniu formularza.  


    Chcę zarezerwować nocleg na miejscuZorganizuję nocleg we własnym zakresie

    Akceptuję regulamin serwisu.