KAŻDY POWÓD JEST DOBRY, BY ZACZĄĆ TERAZ!

Kreowanie Szczęśliwych Związków
& Warsztat Twórczy Vedic Art

Tygodniowy wyjazd z MEGAROZWOJEM wprowadzi Cię w stan otwartości na świadomą kreację.

  • Staniesz się bardziej świadomy siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.
  • Podejmiesz życiowe decyzje, gdy będziesz wiedzieć czego potrzebujesz do szczęścia.
  • Uwolnisz się od lęków i ograniczeń i otworzysz na równowagę i harmonię.
  • Poprawisz relacje w związku, rodzinie i funkcjonowaniu z innymi.
  • Rozwiniesz swoje talenty, odkryjesz własny potencjał, zdolności i przejawisz swą moc w codziennym działaniu.

Jeśli czujesz, że „coś” jest nie tak i chcesz znaleźć rozwiazanie problemów, uwolnić się od cudzych obciążeń niesionych przez pokolenia, zaistnieć i wreszcie być sobą, zapraszamy Cię na kreatywne warsztaty pełne odkryć, niespodzianek i cudownych dokonań.

W PROGRAMIE

Świadome uwalnianie wzorców
i Świadome Kreowanie Rzeczywistości.
Ustawienia systemowe wg. Berta Hellingera.

Póki nie jesteś świadomy własnych ograniczeń, ani swego potencjału:

Otaczająca Cię rzeczywistość woła i krzyczy, a Ty nie wiesz jak sobie z nią poradzić.
Nie możesz właściwie wybierać, bo nie wiesz, w którą stronę podążać ze swoim życiem i planami.
Tracisz nadzieję, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i możesz się uzależniać od innych, środka lub trwać w depresji…
Twoje relacje z sobą samym i innymi, stają się trudne lub wręcz nie do zniesienia,
bo w panice miotasz się w swoim związku lub w relacjach z innymi i ciągle jesteś niezadowolony.
Nie umiesz zarabiać, zarządzać pieniędzmi, przewidywać, tracisz je i generujesz nowe długi,
albo wręcz przeciwnie jesteś świadomy swoich talentów, zdolności i potencjału,
a nie masz odwagi przejawić ich w codziennym życiu, zaistnieć, odnieść sukces, być szczęśliwym i spełnionym.

Zapraszamy Cię na tygodniowy pobyt w naturze samego, z partnerem, lub z przyjaciółmi.

W trakcie 3 pierwszych dni rozpoczniesz proces wychodzenia z uwikłań i uwalniania ograniczających Cię wzorców i programów, którym byłeś posłuszny i które teraz, dzięki uświadomieniu i wspólnej pracy będziesz mógł puścić wolno tak, by wreszcie poczuć się sobą i odkryć w sobie moc. Pracować będziemy metodami Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomej Kreacji Małgorzaty Przygońskiej oraz metodą Ustawień Berta Hellingera.

Tak przygotowany, z pełną otwartością serca na nowe, dotychczas nieznane i nieprzejawione doświadczenia przystąpisz do procesu Vedic Art, który poprowadzi Cię dalej do krainy wolności, talentów, możliwości, kreatywności i połączenia ze Źródłem.

W ciągu kolejnych 4 dni przejdziesz przez cały stopień – metody Curta Kalmana Vedic Art. Narzędziem w tym procesie jest malowanie, które jest dla każdego twórcy jezykiem wyrazu i komunikacji bez tłumacza.

W PROGRAMIE

pełny 30 godzinny kurs Vedic Art dla rozpoczynających – I stopień Vedic Art,
dla zaawansowanych – II stopień Vedic Art
oraz Kurs Nauczycielski.

Narzędziem w metodzie Vedic Art jest malowanie, więc potrzebne są odpowiednie artykuły malarskie, które możesz przywieźć ze sobą lub zamówić u nas tzw. wyprawkę malarską, która będzie na Ciebie czekała na miejscu zajęć.

Będzie też można dokupić niezbędne art. na miejscu. Żeby uczestniczyć w kursie nie trzeba mieć żadnych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń, wystarczy się otworzyć na nowe, poddać procesowi Vedic Art, a kreatywność stanie się Twoją naturą.

Cudowne połączenie tych wspaniałych metod da Ci nieprawdopodobną możliwość uzyskania w tak krótkim czasie głębokiej przemiany, która otworzy Cię na dalszy proces wzrastania, samorozwoju i doświadczania szczęścia w życiu, zwiazkach i finansach. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, opcje i propozycje, z których będziesz miał odwagę wreszcie skorzystać. Będziesz żył w większej wolności, kreatywnie, w zgodzie z sobą pozostając w jednoczesnej bliskości z partnerem, rodzicami i dziećmi. Harmonizując rodzinne relacje i otwierając się na nowe, świadome życie będziesz gotów na miłość, radość i spełnienie.

Dodatkowo proponujemy dla chętnych: oczyszczanie energetyczne przed rozpoczęciem warsztatów – zajęcia jogi na miejscu, prowadzenie Elżbieta Michałkiewicz, masaże oraz saunę. W cenie jest całodzienny pobyt i wyżywienie wegańskie oraz możliwość korzystania z batutu.

PROWADZĄCY

Małgorzata Przygońska

Od 13 lat jesteśmy szczęśliwą parą, która docenia dar bycia razem, wzajemnego wspierania się, obdarzania miłością, akceptacją i podziwem. Miłość to uczucie, które wymaga od każdego z nas otwartego serca i wdzięczności. To uczucie, które uczy nas dawać i brać, to barometr równowagi dla partnerów, to wysokie Boskie wibracje i poczucie całkowitej swobody wyboru partnera. To stan pełnego zaangażowania w związek, oddania drugiej osobie i niczym nie uwarunkowanej wolności jednocześnie.

To do czego doszliśmy po latach osobistego rozwoju i poszukiwań w różnych związkach, po samotnym czasie każdego z nas, jest doświadczeniem i odkryciem, którym chcemy się z Tobą podzielić, poprzez proponowane warsztaty, doradztwo indywidualne i grupowe.

Jacek  mówi „gwarancją szczęśliwego związku – jest świadomy związek”, a ja dodaję – dwojga naprawdę wolnych, dorosłych i zdecydowanych na bycie razem istot.

Jacek Wojciech Poteralski

W 2007 roku, w Szwecji zdobyliśmy uprawnienia do nauczania sztuki Vedic Art od twórcy tej metody Curta Kalmana. Jako pierwsi Polacy  rozpoczęliśmy prowadzenie kursów opartych na malowaniu, a otwierające na twórczość i kreacje w życiu, związkach i biznesie. Od tego czasu prowadzimy zajęcia Vedic Art  I i II stopnia, a Jacek, który został mianowany Nauczycielem dla Nauczycieli Vedic Art prowadzi  kursy Nauczycielskie. Jesteśmy zafascynowani skutecznością i prostotą tej metody, która ma tak cudowny wpływ na nasze życie i rozwój wszystkich uczestników kursu.

Jeśli jesteś otwarty(a) na nowe doświadczenia i przeżycia, poznawanie siebie w procesie odkrywania Źródła to zapraszamy na warsztaty, na których  poznając kolejno 17 zasad wed, będziesz swobodnie, z łatwością, kroczył do przodu, rozszerzając swoją świadomość, zachwycając się sobą i ujawnianymi talentami, które w sobie masz, a o których zapomniałeś(aś).

MIEJSCE

“Rajszew Project”

Jogiczne Miejsce Pod Warszawą

http://rajszewproject.pl

Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury

DOJAZD

Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników
Informacja telefoniczna 703 402 802

INFORMACJE

DOM znajduje się tylko 25 km od Warszawy, usytuowany jest na zagospodarowanej pięknie położonej hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu.

Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Zajęcia będą się odbywać w pięknych salach lub w plenerze.

W domu bardzo sympatyczne i przestronne pokoje 2, 3, 4, osobowe..
Łazienki w pokojach lub na zewnątrz w dobrym standardzie i w wystarczającej ilości. Czyściutko, cicho, nastrojowo. Chodzimy wyłącznie w skarpetach, boso lub kapciach. Przywozimy ze sobą ręczniki. Pościel jest w pokojach.
Przed domem parking. Ośrodek przyjmie 26 osób

Nie używamy komórek, laptopów, itp. Dbamy o kontakt z sobą i naturą.
Uwalniamy się od zgiełku otoczenia, wpływów z zewnątrz i relaksujemy się.
Oczyszczamy Ciało Umysł i Duszę, odpoczywamy delektując się tym cudownym połączeniem.

INFORMACJE

MIEJSCE

Rajszew (niedaleko Warszawy)

TERMIN

25.06 – 1.07 / 2018r

CENA

2 940 zł / 5 440*

* 5 440 zł – cena dla osób chcących wziąć udział w kursie Nauczycielskim Vedic Art
Dokonanie bezzwrotnej przedpłaty do dnia 1.04.2018 r obniża cenę o 300 zł.

ZAPISY

JEŚLI CHCESZ WZIĄ UDZIAŁ W WARSZTACIE
NAPISZ NA: malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
LUB ZADZWOŃ: tel. 601 345 425
Miejsce rezerwuje bezzwrotna zaliczki w wysokości 600 zł

DANE DO PRZELEWU

Ja & Związki Małgorzata Przygońska
BANK PKO SA 16124061171111000047609934
ul Świderska 106 m 13
03 – 128 Warszawa

Dla uczestników I stopnia Vedic Art proponujemy wyprawkę – dodatkowy koszt 200 zł.
Wyprawka będzie czekała na Ciebie na miejscu