KAŻDY POWÓD JEST DOBRY, BY ZACZĄĆ TERAZ!

Kreowanie Szczęśliwych Związków
&
Twórczy Vedic Art

Tygodniowy wyjazd z MEGAROZWOJEM wprowadzi Cię w stan otwartości na świadomą kreację.

Poznaj najważniejszą osobę w Twoim życiu – siebie!

Nikt nie zna Ciebie lepiej niż ty sam. Ale co jeśli i Ty siebie nie znasz? Nie możesz się otworzyć. Nie możesz się realizować. Inni nie dostrzegają Ciebie, ani Twojego potencjału. W jaki sposób mieliby dostrzec coś czego nie widzisz nawet Ty?

 

Jeśli czujesz się zagubiony, nie wiesz, w którą stronę podążać w życiu, często spotykają Cię sytuacje, w których czujesz jakby Twoja intuicja milczała. To jest to doskonały moment na spotkanie z sobą samym/ą.

Staniesz się bardziej świadomy siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.

Pomyśl, co by było gdybyś dokładnie znał/a swoje potrzeby i pragnienia. To pozwoliłoby Ci na podejmowanie trafnych decyzji. Dokonywanie wyborów, w których czujesz się sobą i wiesz, że prowadzą do szczęścia i spełnienia w miłości i obfitości.

Regularność jest tym co pomoże Ci w zmianie:

 • 7 dni intensywnej pracy,
 • W tej samej grupie uczestników,
 • Pełen proces do pogłębionego poznania siebie,
 • Z tymi samymi trenerami,
 • Na tygodniowych warsztatach nauczysz się utrzymywać wysoki stan wibracji i podążać drogą, na której wszystko dla Ciebie jest możliwe.

Uwolnisz się od lęków i ograniczeń.
Otworzysz się na równowagę oraz harmonię.

Przypomnij sobie strachy i lęki z dzieciństwa:

 • bałeś/aś się wejść do ciemnej piwnicy,
 • koszmary senne nie pozwalały Ci zasnąć,
 • bałeś/aś się, że mama nie wróci ze sklepu i zostaniesz sam/a,
 • porzucenia i wykorzystania przez innych,
 • odrzucenia, rozstania, zawodu…

Jeśli dotychczas nie uwolniłeś się od strachów i lęków z przeszłości, spotkanie na warsztatach pozwoli Ci uświadomić sobie, że niektóre z nich cały czas trzymają Cię w miejscu. To spowoduje, że będziesz mógł/mogła je puścić, odwrócić się od nich i zostawić w przeszłości. Odzyskasz cały swój potencjał i nauczysz się wykorzystywać go w teraźniejszości.

Poprawisz relacje w związku, rodzinie

i funkcjonowaniu z innymi.

Jeśli w Twoim związku:

 • pojawiają się konflikty i problemy,
 • partner/partnerka nie słyszy Twoich słów,
 • nie znacie swoich potrzeb,
 • nie szanujecie siebie nawzajem,
 • czujesz, że oddalacie się od siebie.

Potrzebujesz zatrzymać się i zauważyć co się dzieje między Wami. Każdy związek partnerski / małżeński jest unikalny i rządzi się swoimi prawami, przyzwyczajeniami i przekonaniami. Jeśli te przekonania nie są budujące i wspierające, to czas najwyższy je zmienić.

Na warsztacie zajmiesz się rozpoznaniem przekonań, zachowań, przyzwyczajeń, słów i myśli, które destrukcyjnie wpływały na Ciebie i Twój związek. Tylko poprzez świadomość tego co się dzieje między Wami, możesz odzyskać siebie i swojego partnera.

Jeśli w Twojej rodzinie:

 • panował chaos,
 • brak równowagi,
 • brak zrozumienia i serdeczności,
 • zdarzała się przemoc i poniżenie,
 • nikt nikogo nie słuchał i nie słyszał,
 • jako dziecko byłeś/aś nie doceniany/a, nie akceptowany/a, nie kochany/a,
 • czułeś/aś się jak ciężar, piąte koło u wozu,
 • zbędny, nieistotny, pomijany, przeszkadzający…

To czas najwyższy, by to zmienić, a najlepszy moment jest TERAZ, bo tylko w TERAZ masz MOC PRZEMIANY.

Jeśli w Twoich relacjach zawodowych i biznesowych,

nie rozumiesz się ze wspólnikiem, partnerem, współpracownikiem lub szefem, to czujesz się gorszy, albo lepszy od niego. Obie te postawy mają swoje negatywne konsekwencje.

Gdy czujesz się gorszy:

 • masz wrażenie, że wszyscy Cię pomijają lub wykorzystują,
 • że nikt nie docenia Twoich talentów i kreatywnych propozycji,
 • usuwasz się w cień i nie przedstawiasz swoich koncepcji,
 • jesteś obrażony/a jak dziecko,

Gdy czujesz się lepszy:

 • nie słyszysz co inni mają do powiedzenia,
 • nie bierzesz pod uwagę ich zdania,
 • zatrzymałeś/aś się ze swoim ego na poziomie „JA WIEM LEPIEJ”,

Wyjściem z tych dwóch postaw jest powrót do równowagi i poczucia, że jesteśmy równi sobie, a nawet jesteśmy JEDNYM.

Na Warsztacie

spotkasz się z prawdą o sobie i to Cię uwolni ze wszystkich dotychczasowych ograniczeń i przekonań. To będzie twarde zderzenie z rzeczywistością, a prawda wyzwoli Cię z kręgu niemocy, nieszczęścia, braku sukcesów, spełnienia i szczęśliwych związków.

Dzięki poznaniu siebie:

rozwiniesz swoje talenty,

odkryjesz własny potencjał, zdolności i przejawisz swą moc w codziennym działaniu.

Póki nie jesteś świadomy własnych ograniczeń,

ani swego potencjału:

Otaczająca Cię rzeczywistość woła i krzyczy, a Ty nie wiesz jak sobie z nią poradzić.
Nie możesz właściwie wybierać, bo nie wiesz, w którą stronę podążać ze swoim życiem i planami.
Tracisz nadzieję, równowagę, poczucie bezpieczeństwa i możesz się uzależniać od innych, środka lub trwać w depresji…
Twoje relacje z sobą samym i innymi, stają się trudne lub wręcz nie do zniesienia,
bo w panice miotasz się w swoim związku lub w relacjach z innymi i ciągle jesteś niezadowolony.
Nie umiesz zarabiać, zarządzać pieniędzmi, przewidywać, tracisz je i generujesz nowe długi,
albo wręcz przeciwnie jesteś świadomy swoich talentów, zdolności i potencjału,
a nie masz odwagi przejawić ich w codziennym życiu, zaistnieć, odnieść sukces, być szczęśliwym i spełnionym.

Zapraszamy Cię na tygodniowy pobyt w naturze samego, z partnerem, lub z przyjaciółmi.

W trakcie 3 pierwszych dni rozpoczniesz proces wychodzenia z uwikłań i uwalniania ograniczających Cię wzorców i programów, którym byłeś posłuszny i które teraz, dzięki uświadomieniu i wspólnej pracy będziesz mógł puścić wolno tak, by wreszcie poczuć się sobą i odkryć w sobie moc. Pracować będziemy metodami Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomej Kreacji Małgorzaty Przygońskiej oraz metodą Ustawień Berta Hellingera.
Tak przygotowany, z pełną otwartością serca na nowe, dotychczas nieznane i nieprzejawione doświadczenia przystąpisz do procesu Vedic Art, który poprowadzi Cię dalej do krainy wolności, talentów, możliwości, kreatywności i połączenia ze Źródłem.
W ciągu kolejnych 4 dni przejdziesz przez cały stopień – metody Curta Kalmana Vedic Art. Narzędziem w tym procesie jest malowanie, które jest dla każdego twórcy jezykiem wyrazu i komunikacji bez tłumacza.

W PROGRAMIE

pełny 30 godzinny kurs Vedic Art dla rozpoczynających – I stopień Vedic Art,
dla zaawansowanych – II stopień Vedic Art
oraz Kurs Nauczycielski.

Narzędziem w metodzie Vedic Art jest malowanie, więc potrzebne są odpowiednie artykuły malarskie, które możesz przywieźć ze sobą lub zamówić u nas tzw. wyprawkę malarską, która będzie na Ciebie czekała na miejscu zajęć.
Będzie też można dokupić niezbędne art. na miejscu. Żeby uczestniczyć w kursie nie trzeba mieć żadnych zdolności artystycznych, ani wcześniejszych doświadczeń, wystarczy się otworzyć na nowe, poddać procesowi Vedic Art, a kreatywność stanie się Twoją naturą.
Cudowne połączenie tych wspaniałych metod da Ci nieprawdopodobną możliwość uzyskania w tak krótkim czasie głębokiej przemiany, która otworzy Cię na dalszy proces wzrastania, samorozwoju i doświadczania szczęścia w życiu, zwiazkach i finansach. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, opcje i propozycje, z których będziesz miał odwagę wreszcie skorzystać. Będziesz żył w większej wolności, kreatywnie, w zgodzie z sobą pozostając w jednoczesnej bliskości z partnerem, rodzicami i dziećmi. Harmonizując rodzinne relacje i otwierając się na nowe, świadome życie będziesz gotów na miłość, radość i spełnienie.

Dodatkowo proponujemy dla chętnych: oczyszczanie energetyczne przed rozpoczęciem warsztatów – zajęcia jogi na miejscu, prowadzenie Elżbieta Michałkiewicz, masaże oraz saunę. W cenie jest całodzienny pobyt i wyżywienie wegańskie oraz możliwość korzystania z batutu.

PROWADZĄCY

Małgorzata Przygońska

Od 13 lat jesteśmy szczęśliwą parą, która docenia dar bycia razem, wzajemnego wspierania się, obdarzania miłością, akceptacją i podziwem. Miłość to uczucie, które wymaga od każdego z nas otwartego serca i wdzięczności. To uczucie, które uczy nas dawać i brać, to barometr równowagi dla partnerów, to wysokie Boskie wibracje i poczucie całkowitej swobody wyboru partnera. To stan pełnego zaangażowania w związek, oddania drugiej osobie i niczym nie uwarunkowanej wolności jednocześnie.

To do czego doszliśmy po latach osobistego rozwoju i poszukiwań w różnych związkach, po samotnym czasie każdego z nas, jest doświadczeniem i odkryciem, którym chcemy się z Tobą podzielić, poprzez proponowane warsztaty, doradztwo indywidualne i grupowe.

Jacek  mówi „gwarancją szczęśliwego związku – jest świadomy związek”, a ja dodaję – dwojga naprawdę wolnych, dorosłych i zdecydowanych na bycie razem istot.

Jacek Wojciech Poteralski

W 2007 roku, w Szwecji zdobyliśmy uprawnienia do nauczania sztuki Vedic Art od twórcy tej metody Curta Kalmana. Jako pierwsi Polacy  rozpoczęliśmy prowadzenie kursów opartych na malowaniu, a otwierające na twórczość i kreacje w życiu, związkach i biznesie. Od tego czasu prowadzimy zajęcia Vedic Art  I i II stopnia, a Jacek, który został mianowany Nauczycielem dla Nauczycieli Vedic Art prowadzi  kursy Nauczycielskie. Jesteśmy zafascynowani skutecznością i prostotą tej metody, która ma tak cudowny wpływ na nasze życie i rozwój wszystkich uczestników kursu.

Jeśli jesteś otwarty(a) na nowe doświadczenia i przeżycia, poznawanie siebie w procesie odkrywania Źródła to zapraszamy na warsztaty, na których  poznając kolejno 17 zasad wed, będziesz swobodnie, z łatwością, kroczył do przodu, rozszerzając swoją świadomość, zachwycając się sobą i ujawnianymi talentami, które w sobie masz, a o których zapomniałeś(aś).

MIEJSCE

„Rajszew Project”

Jogiczne Miejsce Pod Warszawą

http://rajszewproject.pl

Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury

DOJAZD

Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników
Informacja telefoniczna 703 402 802

INFORMACJE

DOM znajduje się tylko 25 km od Warszawy, usytuowany jest na zagospodarowanej pięknie położonej hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu.
Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Zajęcia będą się odbywać w pięknych salach lub w plenerze.

W domu bardzo sympatyczne i przestronne pokoje 2, 3, 4, osobowe..
Łazienki w pokojach lub na zewnątrz w dobrym standardzie i w wystarczającej ilości. Czyściutko, cicho, nastrojowo. Chodzimy wyłącznie w skarpetach, boso lub kapciach. Przywozimy ze sobą ręczniki. Pościel jest w pokojach.
Przed domem parking. Ośrodek przyjmie 26 osób

Nie używamy komórek, laptopów, itp. Dbamy o kontakt z sobą i naturą.
Uwalniamy się od zgiełku otoczenia, wpływów z zewnątrz i relaksujemy się.
Oczyszczamy Ciało Umysł i Duszę, odpoczywamy delektując się tym cudownym połączeniem.

INFORMACJE

MIEJSCE

Rajszew (niedaleko Warszawy)

TERMIN

25.06 – 1.07 / 2018r

CENA

2 940 zł / 5 440*

* 5 440 zł – cena dla osób chcących wziąć udział w kursie Nauczycielskim Vedic Art
Dokonanie bezzwrotnej przedpłaty do dnia 1.04.2018 r obniża cenę o 300 zł.

ZAPISY

JEŚLI CHCESZ WZIĄ UDZIAŁ W WARSZTACIE
NAPISZ NA: malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
LUB ZADZWOŃ: tel. 601 345 425
Miejsce rezerwuje bezzwrotna zaliczki w wysokości 600 zł

DANE DO PRZELEWU

Ja & Związki Małgorzata Przygońska
BANK PKO SA 16124061171111000047609934
ul Świderska 106 m 13
03 – 128 Warszawa

Dla uczestników I stopnia Vedic Art proponujemy wyprawkę – dodatkowy koszt 200 zł.
Wyprawka będzie czekała na Ciebie na miejscu