„Wybieram życie w szczęśliwym związku.”
Ustawienia systemowe wg. Berta Hellingera

17.02.2019r. Warszawa

Zajęcia prowadzi Małgorzata Przygońska

“Tylko tam, gdzie udała się relacja z matką, gdy bierzemy od naszej matki pełnym sercem to, co pochodzi od niej, jesteśmy przygotowani do życia w parze. Podobnie rzecz ma się także z naszą relacją z ojcem. Kto nie potrafi wziąć rodziców nie potrafi wziąć partnera”. Bert Hellinger

Proces wprowadzania porządku w rodzie i rodzinie zgodnie z hierarchią, poprzedza porządki miłości. Uwalnianie od emocjonalnych uzależnień i uwikłań, cudzego losu, otwiera przestrzeń dla kreacji tego, czego chcesz w swoim życiu pozwalając Ci pozostać jednocześnie w zgodzie z sobą samym.

Bert Hellinger, geniusz naszych czasów stworzył terapię szybką, głęboką,  docierającą do źródła przyczyny, która  pozwala uzdrawiać rzeczywistość klienta właśnie tam, gdzie powstał problem. Wykorzystał w swojej metodzie niezwykłe zjawisko: obcy człowiek postawiony symbolicznie na miejscu kogoś z rodziny klienta ma takie same odczucia, jak osoba, którą reprezentuje, chociaż jej nie zna(ła).

Ustawienia rodzinne pokazują, że kolejne pokolenia nieświadomie przejmują uczucia i losy swych przodków, nie wyłączając osób zmarłych lub zupełnie zapomnianych. Pozwalają też przywrócić w rodzinie porządek miłości i uszanować wszystkich jej członków.

Są to zajęcia dla  tych, którzy  chcą zaufać i pozwolą się poprowadzić własnej duszy.

Chcą:

– uzdrowić swoje życie poprzez uzdrowienie relacji  w rodzinie pochodzenia oraz w  rodzinie aktualnej, z partnerami i własnymi dziećmi,
– wyjść z uwikłania w cudzy los
– ujawnić prawdę, taką jaka ona jest bez tajemnic
– odpowiedzieć sobie na dręczące pytania
– oddać to, co należy  innym członkom rodziny
– wziąć odpowiedzialność za siebie i swoją część odpowiedzialności  funkcjonowania związku
– wyjść z chaosu i zaprowadzić porządek w rodzie
– rozwiązać głęboko ukryte w rodzinie konflikty
– kreować rzeczywistość zawodową, sukcesy bez obciążeń i uwarunkowań

Bert Hellinger, wskazał na uwikłania jednostki w losy rodziny, sposoby funkcjonowania sumienia oraz porządki miłości.

By zmierzyć się z niewiadomym, otworzyć i zaufać  mądrość własnej duszy, która wie, potrzebujesz determinacji, odwagi i zgody.

Czasami pracować będziesz z poprzednim pokoleniem, a czasami dotrzesz znacznie dalej.

Może się zdarzyć, że nie zrozumiesz logicznie tego co się wydarzyło podczas ustawień, ale Twoja dusza poprowadzi Cię dalej, zgodnie z Twoim przeznaczeniem. Ustawienia zadziałają dla Ciebie i członków Twojej rodziny. Sama w trakcie takiej pracy dowiedziałam się, że mam innego ojca. Odzyskałam więc tożsamość i świadomość rodu, odnalazłam nową rodzinę i wreszcie czuję, że mam swoje miejsce i korzenie. Ta świadomość wpłynęła również pozytywnie na moje dzieci.
Uzdrowicielskie działanie ustawień stanie się oczywiste, gdy osobiście przejdziesz przez proces,  popatrzysz na wszystkich z miłością  i dasz im miejsce w  swoim  sercu.
“Mędrzec zgadza się na świat takim, jaki on jest, bez lęku i bez zamiaru.” Bert Hellinger

INFORMACJE:

Cena: 350 zł

Miejsce: Warszawa Hoża 43/ 49 lokal 10. Róg Hożej i Poznańskiej . Wejście od ulicy Poznańskiej

Czas: 10.00 – 18.00 z półtoragodzinną przerwą na lunch.

Przeczytaj artykuł: Sztuka kochania bez posiadania.

W związku dwojga ludzi ustawicznie zachodzi proces energetycznej wymiany. Raz daje jeden z partnerów, raz drugi. Gdy równowaga zostaje zachowana, energia płynie niczym niezmącona. Kiedy w związku, któraś ze stron zaczyna udawać, grać, zmuszać się do jakichś zachowań, lub wycofywać się, blokuje siebie i partnera, a energia zastyga.

Tekst. Małgorzaty Przygońskiej

W tytule pojawiło się słowo sztuka, przy którym warto się na chwilę zatrzymać, jak w galerii przy obrazie lub rzeźbie artysty. Myślę, że sztuka wymaga określonych warunków do zaistnienia takich jak: wolności, naturalności i miłości do przedmiotu tworzenia. Nigdzie podobnej definicji nie znalazłam, ale mimo to wiem, że sztuka kochania tego wymaga. Bycie sobą – prostym, prawdziwym i naturalnym, czyni z nas istoty zdolne do miłości i funkcjonowania w związku.

Zapisz się na wydarzenie

"„Wybieram życie w szczęśliwym związku.” Ustawienia systemowe wg. Berta Hellingera"

Imię*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*

Przygotuj dane logowania do banku on-line - po kliknięciu przycisku zostaniesz przekierowany/a do płatności.