Witaj Małgosiu!                                                                                              31.03. 2010r

Przypadek sprawił, że natrafiłam na Twoją stronę. Jestem osobą dojrzałą po przejściach i dwóch nieformalnych związkach, które doprowadziły do stanu beznadziei.  Nie jestem osobą, która szuka mężczyzny bo nie mam na to, ani  czasu, ani możliwości, teraz (jestem po ciężkiej chorobie). Nie mogę zapisać  się na lato na Twoje warsztaty bo nie wiem co będzie. Rekonwalescencja. Mój problem jest taki, że koło mnie pojawiają się mężczyźni dziwni, przyciągam  jak lep zagubionych nieudaczników. Męczę się tym.

A gdzie są wolni  wartościowi mężczyźni – z którymi można przegadać całą noc, bez obawy  przejść w środku nocy przez gęsty las i czuć się bezpiecznie? Nie chcę dla  żadnego być mamuśką, ani małą dziewczynką. Mam silne poczucie kobiecej  wartości. Życie, które mnie doświadczyło i ja sama dało mi poczucie swojej  wartości i wartości KOBIETY. Mój problem jest chyba taki, że nigdzie nie  bywam i tym sposobem nie mogę nikogo poznać odpowiedniego i samotnego, z  którym mogłabym przegadać całą noc. Ci co się kręcą widzą tylko interes we  mnie,  a mnie jako kobietę potem. Małgosiu bardzo mi ciężko i chyba coraz ciężej.

Pozdrawiam  Joanna

Witaj Joanno!

Widzę, że Ci trudno i nastrój masz obniżony z  powodu przebytej ch
oroby, osłabienia i braku perspektyw.  Wtedy też wszystko co nas otacza wydaje się gorsze niż jest, a Świat i przyszłość wygląda ponuro. Problem tak długo pozostaje problemem, dopóki nie znajdzie rozwiazania. Potrzebujesz skupić sie na sobie i w swoim wnetrzu i znaleźć odpowiedź.
Jeśli jesteś pesymistycznie nastawiena do siebie, a co zatem idzie wszystkiego i wszystkich, potępiasz czy osądzasz, to w  końcu dopada Cie depresja, która prowadzi do apatii i poddania się. Zamiast przystąpić do działania zaakceptować rzeczywistość  Ty odstępujesz  i poddajesz się. Proszę Cię zmień kierunek i popatrz w Światło. Twoja  przyszłość  będzie się stopniowo zmieniać wraz ze stopniem Twojej akceptacji i miłości  dla siebie, tego co jest i  innych ludzi. Poprawy  będziesz  doświadczać w zależności od tempa swojej przemiany. To na czym masz się skupić to TERAŹNIEJSZOŚĆ, czyli Twój aktualny nastrój, który  w 100% zależy przecież od Ciebie. Na wszystko co patrzysz możesz popatrzeć z różnych stron, ale radzę Ci skupiaj swoją uwagę wyłącznie na dobru.  Kiedy to pozytywne postrzeganie przekroczy przynajmniej połowę, to  w  Twoim życiu pojawią się również pozytywni ludzie i zdarzenia. Wtedy też dostrzeżesz  wartościowych i ciekawych mężczyzn.

Każde zdarzenie i każdy człowiek wnosi w nasze życie coś wartościowego i jeśli na pierwszy rzut oka tego nie widać to trzeba szukać i dostrzec dobro. Wszystko się zdarza dla naszego dobra, więc i ci  mężczyźni to wnieśli, może jako życiową lekcję dla Ciebie? Jak popytasz siebie to znajdziesz  w sobie odpowiedz. Zastanów się również nad takim stwierdzeniem: to co mamy w sobie generujemy ( widzimy) na zewnątrz.

Zapraszam Cię  do osobistego kontaktu ze mną przez telefon lub skypa. Może Ci pomóc odpięcie wzorców. Zapoznaj się też dokładnie ze stroną www.akademiazycia.com.pl. Tam znajdziesz artykuły, filmy,  informacje o alternatywnych sposobach uzdrawiania.   Potrzebujesz wziąć odpowiedzialność za  swoje  zdrowie, życie i  jego jakość.   CUD UZDROWIENIA we wszystkich aspektach  polega na radykalnej zmianie sposobu myślenia, dosłownie o 180 stopni .  

 Z miłością Małgosia