KOLOROSKOP

17 maja 2012 roku uzyskałam certyfikat Nr 011 od twórcy metody Theresy Blomqvist  ze Szwecji z zakresu koloroskopu.

Zdobyta wiedza wzbogaca  dotychczasowy warsztat  mojej pracy. Zapraszam osoby rozwijające się i poszerzające swoją świadomość,  te które chcą mieć dobre relacje z sobą, rodziną  i  korzystać w pełni ze swego potencjału, by tworzyć trwałe, szczęśliwe związki małżeńskie, partnerskie i biznesowe. Wykonuję indywidualne analizy kolorystyczne energii i wibracji osób indywidualnych, dla par, dzieci, młodych ludzi stojących przed wyborem drogi życiowej i zawodu, całych  rodzin oraz analizę koloroskopu dla firm. Wspieram te metodę również znajomością cyfrologii. Całość daje każdemu, kto się zdecyduje wyraźny obraz samego siebie, relacji z innymi co pozwala na dokonywanie świadomych i właściwych wyborów w życiu. Moim kolorem urodzeniowym jest kolor RÓŻOWY. Jestem wiec tu na ziemi by dzielić się z Tobą bezwarunkową miłością. Metoda koloroskopu pozwoli Ci na wgląd z innych poziomów wibracji i wprowadzi więcej harmonii w Twoje życie.

Nazywam się Anna Szmit moim kolorem urodzenia jest POMARAŃCZOWY z wibracją nadrzędnej liczbą 11, która łączy się z energią pomarańczowego koloru. Odpowiada za wyższą świadomość wiodącą od fizycznego ziemskiego świata, do intuicyjnego duchowego świata.

Pomarańczowa energia, to aktywność, pomysłowość, kreatywność.

Od 2010 roku z ogromną przyjemnością współpracuję z Małgorzatą Przygońską, prowadzę również własną firmę, jestem aktywna i lubię pracować. Interesuję się numerologią, astrologią. Od kilku lat poszukuję, poznałam wiele możliwości i technik własnego rozwoju, uczestniczyłam w warsztatach i kursach z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Ta niezwykła podróż po świecie psychologii, ezoteryki i duchowości sprawiła, że poza pracą zawodową, która sprawia mi wciąż wiele radości jestem nauczycielem Vedic Art, trenerem Radykalnego Wybaczania i teraz otrzymałam certyfikat nr. 15 od Theresy Blomqvist z zakresu analiz Koloroskopu.

Faktem jest, że zmysł wzroku rejestruje i odbiera każdy kolor, nie ma, więc wątpliwości, że kolory oddziaływają i mają na nas wpływ. Wierzę, że kolory mówią do nas jak i przez nas przemawiają. Językiem koloru jest mowa nastroju. Kolory, mogą współgrać z nami i naszą osobowością, więc warto spojrzeć uważnie w swoje wnętrze i zastanowić się, jaki nastrój chcemy w nim odnaleźć.