Szkolenie oparte jest na filozofii Kaizen, czyli metodzie małych kroków. Dzięki temu sumiennie, każdego dnia, będziesz pracować nad swoją relacją.

Jeśli jesteś singlem, nauczysz się,
jak małymi krokami przygotować się do związku.

SZKOLENIE POPROWADZĄ:

Małgorzata Przygońska

Psychoterapeuta,trener rozwoju osobistego i duchowego. Jest twórcą metod: Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości. Autorka książek “Dotyk serca – droga do poznania siebie”, „Cuda są naturalne – niebo jest w nas” oraz “Karty Mocy”. Regularnie prowadzi szkolenia i warsztaty, gdzie dzieli się swoją ekspercką wiedzą.

Prowadzi sesje indywidualne i partnerskie. Pokazuje drogę ku szczęściu i spełnieniu poprzez wznoszenie się uczestników na wyższe poziomy wibracji i uwalnianiu od ograniczających programów i wzorców.

Specjalizuje się w przywracaniu harmonijnych relacji w rodzinach, związkach i z dziećmi. Pomaga ludziom łączyć się w szczęśliwe pary dzięki osobistej przemianie każdego z nich.

Aneta Wątor

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metody Kaizen. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online, m.in. „Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami”, oraz kursu „Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen.”

Szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrawstwa.

Organizuje szkolenia otwarte pomagając przedsiębiorcom napisać biznesplan, zbudować swoją markę osobistą, sprzedawać więcej i budować rozpoznawalność marki online i offline.

Swoje doświadczenie w sprzedaży zdobyła sprzedając nieruchomości ( 8 lat ), szkoląc ponad 1 500 uczestników jej szkoleń, prowadząc własną działalność gospodarczą ( 9 lat ), pomagając ponad 3 500 kobiet rozwinąć swój biznes poprzez spotkania Kobieta w biznesie.

 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA SPRAWDZISZ NA STRONIE:

https://lp.anetawator.pl/kaizenwmilosci/