DOBÓR PAR – INFORMACJE, INSPIRACJE, DOŚWIADCZENIA

W oparciu o intuicję i wiedzę Wszechświata, z Boską pomocą tworzą się doskonałe związki oparte na bezwarunkowej miłości, zaufaniu i wierze.

Jeśli jesteś gotów(a), otworzyć swoje serce na miłość, masz odwagę podjąć decyzję zgodną ze swoim wnętrzem, to jest to właściwe miejsce dla Ciebie. Tutaj oprócz Ciebie znajdą się wolne osoby, które podobnie jak Ty szukają swojej drugiej połowy na szczęśliwe życie. Proponujemy Ci warsztaty, które przygotują Cię do związku. Wspierać będziemy Cię jednocześnie wiedzą z zakresu cyfrologii i astrologii wedyjskiej oraz koloroskopu, która pomoże Ci dokonać szczęśliwego wyboru.

Uczestnictwo w warsztatach jest jednocześnie warunkiem konicznym do spełnienia, żebyś mógł(a) skorzystać z naszej bazy danych, którą stopniowo wraz z ilością abiturientów budujemy. W naszej bazie danych znajdują się wyłącznie osoby, które były już na warsztatach pt. „CUD ŚWIADOMYCH ZWIĄZKÓW”, są wolne i zgłosiły swe uczestnictwo w doborze partnerskim podając swoją prawdziwą datę urodzenia.

Spotkanie się z osobą, która uczestniczyła w warsztatach, stwarza Ci to możliwość łatwego nawiązania komunikacji i zrozumienia siebie wzajemnie. Zgodnie z tym co przerabialiśmy na warsztatach z pełnym zrozumieniem drugiej strony, otwartością będziecie umieli swobodnie rozmawiać o tym co ważne i istotne dla każdego z Was, co możecie wnieść do związku, określić swoje granice, odkryć wspólne dla Was wartości i świadomie dokonać wyboru.

Po treningu, wiesz już, że partner czy partnerka , bez względu na to kiedy i gdzie uczestniczył(a)  w tym warsztacie odpowiadał(a) sobie na te same pytania co Ty, wykonał(a) te same ćwiczenia  i tak jak Ty zyskał(a) wyższą świadomość siebie. Świadomość wspólnych odkryć i doświadczeń płynących z zajęć, pozwali Wam na tworzenie przyjaznych relacji i już to samo w sobie jest sukcesem dla osób, które w ten sposób mogą wyjść z samotności.

Dzięki podpowiedzi cyfrologii, lub diagramu partnerskiemu( koloroskop) o ile zechcesz skorzystać z tej opcji, będziesz mógł(a) spotykać się  z osobami, które są Ci przeznaczone. Czy i kiedy zdecydujesz się na wspólne towarzyszenie sobie  w życiu zależy od Ciebie.

Po warsztatach będziesz już na pewno wiedzieć, że każda decyzja ma swoje konsekwencje i że chcąc stworzyć szczęśliwą partnerską relację musisz najpierw:

 – być wolny, świadomy, dorosły i samodzielny pod każdym względem
– dokonać świadomych zmian w sobie by stać się dojrzałym i świadomym partnerem
– nauczyć się być samym(ą), żeby stworzyć relacje wolne, bez wzorca uzależnienia od partnerki(a),
– rozwiązać swoje problemy zanim zaczniesz się z kimś spotykać,
– odciąć pępowinę od rodziców i zacząć samodzielnie żyć,
– nieść własny los i uwolnić się od uwikłań pokoleniowych,
– pokochać siebie gorąco i szczerze akceptując się całkowicie i bez zastrzeżeń,
– być prawdziwym(ą), naturalnym(ą), być sobą.
Kiedy partner(ka) pozna Cię w prawdzie, zawsze będziesz mógł(a) pozostawać sobą, a to czyni bycie z drugą osobą komfortową relacją.

Wyboru jak zwykle dokonasz sam(a) i weźmiesz za niego pełną odpowiedzialność.

Pojawia się pytanie, po co to wszystko, warsztaty zmiana samego(ej) siebie?

Odpowiedź jest prosta:

– by uszczęśliwić i pokochać siebie,
– by przyciągnąć do swojego życia miłość harmonie i równowagę,
– by wykreować szczęśliwy, oparty na miłości i zaufaniu związek,
– by uszczęśliwić już istniejący związek i oprzeć go na tych samych wartościach.
 
DOBÓR PAR
W jakim celu?
 
 – żeby zyskać wyższą świadomość siebie.
– żeby wiedzieć dokładnie czego chcę i jakiego partnera chcę przyciągnąć do swego życia.
Z kim chcę się spotkać?

Z osobą wolną i oczyszczoną, uwolnioną od poprzednich związków i rodziców.

Jak się spotkać?

 – być z nami podczas zajęć warsztatowych i zajęć on-line oraz na proponowanych przez nas imprezach.
– brać udział w spotkaniach kręgu kobiet i mężczyzn otwartych na stały związek,
– brać udział w wieczorach towarzyskich, spotkaniach dyskusyjnych, grach towarzyskich i wyjazdowych imprezach.
Czym jest cyfrologia i co może nam dać?

Układy cyfrowe nazwane cyfrologią, nie są obecnym wynalazkiem. Sześć tysięcy lat temu istniała cywilizacja, której ludzie znali historię powstania Ziemi, budowę Układu Słonecznego i wielu innych dziedzin wiedzy. Zapisali to wszystko na tabliczkach glinianych pismem klinowym. Znajdują się na nich obszerne i precyzyjne informacje o gwiazdach, planetach, matematyce, medycynie, metalurgii i rolnictwie. Teksty zawarte na tych tabliczkach przerosły wyobrażenie bezmiaru wiedzy, jaką dysponowała cywilizacja sumeryjska w około czwartym tysiącleciu p.n.e

Z kolumn i rzędów liczb jasno wynika, iż babilońskie tabliczki były starannymi kopiami. Wykonano je na podstawie istniejących już źródeł.

Służyły one radą w codziennym życiu, również w osobistych działaniach np. określając czas wprowadzenie do domu nowej żony. Dla współczesnych jest to szczęśliwa data zawarcia związku małżeńskiego. Dzięki układom cyfrowym można przewidzieć, jaki poród czeka przyszłą matkę, jakie predyspozycje i talenty posiada narodzone dziecko, rozpoznać zagrożenia chorobowe, a nawet jak  postępować z dzieckiem w trakcie dorastania? Okazuje się, że każdy człowiek ma swój „Kod” zapisany w postaci cyfrowej. Nas najbardziej interesują możliwości cyfrologii odkrywające Twoje i partnera potrzeby, oczekiwania i cechy charakteru.

W tym celu należy podać jego (ej) dokładną datę urodzenia i swoją. Będą one podstawą do sprawdzenia, czy jest to dla Ciebie odpowiedni partner na dalszą drogę życia. Poznanie natury przyszłego partnera, a przede wszystkim własnej da Ci możność dokonywania świadomych wyborów, mierzenia sił na zamiary, pozwalając tym samym realizować swoje przeznaczenie.