Jeśli chcesz oczyścić ciało i umysł z toksyn i energetycznych blokad, nie pozwalających Ci generować rezultatów jakich pragniesz, jeśli chcesz odpocząć i zadbać o siebie, jeśli chcesz bez wysiłku osiągać inne, znaczące rezultaty, zapraszam Cię na trzydniowy proces z mono – dietą oczyszczającą w tle, pracą z ciałem, umysłem i duchem jednocześnie.

W programie między innymi: ćwiczenia fizyczne, spacery i energetyczne asany, taniec spontaniczny przy ognisku, medytacje prowadzone. Spotykamy się z sobą samym na głębokim energetycznym poziomie, wykonując ćwiczenia, uczestnicząc w medytacji i uwalniając się od tramy w procesie intuicyjnego malowania.

Trzeciego dnia poddajesz się prowadzeniu duszy wg. Ustawień Berta Hellingera

 

Przejście tego procesu pozwoli Ci uwolnić się od ograniczających traum z przeszłości, zyskasz umiejętność natychmiastowego uwalniania emocji, odzyskiwania energii z problemów i czynienia bez wysiłku.

Na dzień dwa przed spotkaniem proponuję ograniczyć spożycie mięsa i produktów wysoko przetworzonych oraz nabiału, zwiększając jedzenie warzyw. Wskazane jest picie ziołowych herbatek, soków owocowych i niegazowanej wody. Eliminujemy również stopniowo kawę.

Tak przygotowani fizycznie i mentalnie spotykamy się w Jachrance. Wcześniej załatwiamy wszystkie sprawy, służbowe, rodzinne, itp., żeby spokojnie można było je zostawić za sobą i na te trzy dni zdać telefony i komputery przy wejściu. Zajmujemy się wyłącznie sobą. W czasie tych dni nie będziemy się kontaktować ze światem zewnętrznym. Proszę o tym uprzedzić rodzinę i pracodawcę. W tym czasie będzie czynny jedynie mój telefon, do ewentualnego kontaktu w sprawach losowych 601345425 Proszę podać go osobie, która może zadzwonić do mnie w razie konieczności.

Jeść będziemy granatowe winogrona pochodzące z naszej ekologicznej uprawy. Owoce te są niezwykle smaczne i pachnące przemijającym latem. Oczyszczają, usuwają toksyny i regenerują komórki, poprawiając funkcjonowanie organizmu. Swoim składem przypominają mleko matki. Winogrona są bardzo zasobne w witaminę A, witaminy z grupy B, PP i C. Mają dużo wapnia, fosforu, żelaza, potasu, magnezu i manganu oraz zawierają resweratrol. W trakcie kursu jemy co 2-3 godziny dowolną ilość winogron, tak by nie czuć głodu, ale nie przejadamy się.

Dieta ta nie jest dla cukrzyków.

INFORMACJE

 

Termin. 30.09 – 2.10.22r

Godziny: 10.00 – 18.00

Cena: 900 zł w cenie nocleg i mono-dieta winogronowa.

Miejsce: www.jachrankajednosc.pl
05-140 Jachranka ul. Letnia 15

Kontakt: 601 345 425

REZERWACJA MIEJSCA
MIEJSCE REZERWUJE OPŁATA 300 zł BEZZWROTNEJ ZALICZKI

    Akceptuję regulamin serwisu.

    Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do płatności zaliczki w wysokości 300 zł. Opłacenie zaliczki jest gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie.