„OD SINGLA DO ZWIĄZKU”- czyli od miłości własnej do siebie – do dzielenia się z innymi. 27 – 28. 05. 2017r

Written by Małgorzata Przygońska on . Posted in Warsztaty

 

Prowadzi Małgorzata Przygońska

Warsztat dla osób, które chcą dokonać wewnętrznej przemiany i pozwolić sobie na nowy początek. Chcą wznieś się na poziom miłości, radości by dzielić się szczęściem i spełnieniem z innymi.   Zapraszam tych, którzy chcą świadomie wyjść z samotności i stać się gotowym i otwartym na partnera, a także tych, którzy boją się bliskości i trwałych relacji ponieważ w przeszłości poczuli się zranieni, opuszczeni  lub obserwowali patologię i przemoc  w swoich rodzinach. 

Otwarcie się na związek  oparty na wzajemnej miłości, szacunku i  wierności  oraz  i satysfakcjonującym życiu seksualnym jest tym czego oczekujemy. Życie w parze niesie radość i możliwość pomnażania i dzielenia się sobą. Pełna akceptacja siebie i zrozumienie przez partnera uszczęśliwia nas wzajemnie i wznosi na wyższe poziomy wibracji, gdzie doznajemy spokoju, pokoju i błogości. Związki i relacje z innymi dostarczają nam też nowych wyzwań i lekcji, które są wspaniałym źródłem do osobistego rozwoju w miłości do siebie i innych. Są inspiracją do wzrastania jeśli spojrzymy na nie jak na dar, a nie karę.  Wszak partner jest naszym lustrem, w którym potrzebujemy zobaczyć siebie.     

Wspólne bycie, doświadczanie i przeżywanie jest najszybszą i najskuteczniejszą drogą osobistego wzrastania. Uświadomienie sobie tego faktu może być doskonałą intencją dla Ciebie na spełnienie w życiu w każdym jego aspekcie.

Jeśli dotychczas nie udawało Ci się nawiązać bliskiej relacji, być w satysfakcjonującym związku, lub  bałeś/aś się otworzyć na zmianę, to jest to miejsce dla Ciebie.

 Zajmiesz się:

rozpoznaniem w prawdzie źródła przyczyny Twoich dotychczasowych lęków i niepowodzeń,

rozpoczniesz proces uwalniania się od negatywnych przekonań, rodowej karmy i rodzinnych ograniczających wzorców.

 Skupisz się:

na pokochaniu siebie by od ja i ty, przejść do my,

by rezygnując świadomie z mechanizmu podrzędności lub nadrzędności (matkowania, bycia wiecznym dzieckiem, szefem, czy w stanie wyuczonej bezradność)  dojść do – jesteśmy sobie równi

by stać się dobrym partnerem, dzięki zastosowaniu równowagi, otwartości, zrozumienia, zaakceptowania siebie i praktykowaniu prawa przyciągania.

Pracować będziemy moją autorską metodą „Świadomego uwalniania wzorców i Świadomego kreowania rzeczywistości.” Drugiego dnia „Ustawienia  systemowe wg. Berta Hellingera.” Ustawienie dla każdego uczestnika.

INFORMACJE:
ZAJĘCIA PROWADZI : MAŁGORZATA PRZYGOŃSKA
MIEJSCE : GOOD LIFE ACADEMY Paryska 6/8 Warszawa
KIEDY : 27 – 28. 05. 2017r
Zajęcia trwają od godziny 10-18 (z przerwą 1,5h)
CENA: 600 zł / obowiązuje 200 zł przedpłata

Formularz Zapisu

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Po przesłaniu wypełnionego formularza otworzy się strona z płatnościami.
Wybierz swój bank i wpłać 200 zł przedpłaty.
Pozostałą kwotę wpłacasz podczas szkolenia.
Jednocześnie po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami.

 

 

 

 

Trackback from your site.

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone JA&ZWIĄZKI Małgorzata Przygońska.
Kopiowanie części lub całości publikacji bez wiedzy i zgody autorów zabronione.

Projekt strony AreteArt