CUD KREACJI & TWÓRCZY VEDIC ART 26.06 – 02.07.2017 – Prowadzą – Małgorzata Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski

Written by Małgorzata Przygońska on . Posted in Warsztaty

Zajęcia rozpoczynamy od 3 dniowego procesu docierania do  swojego wnętrza poprzez stopniowe
rozpoznawanie i uwalnianie nieświadomych kodów,
blokad i wzorców z pamięci komórkowej Ciała, Umysłu i Duszy,
by  przejść do Świadomego Kreowania Rzeczywistości.

 

Cały proces dopełnia, otwiera i wznosi do realizacji  czterodniowy Twórczy Vedic Art.
 

Zajęcia prowadzą Małgorzata Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski
W programie między innymi oczyszczanie energetyczne,  przywracanie równowagi zdrowia i harmonijnego funkcjonowania w życiu, związkach i relacjach z innymi w procesie kreacji na trzech poziomach jednocześnie.

Ciała

uruchomienie ciała i wprowadzenie elastyczności poprzez ćwiczenia fizyczne, masaż, saunę, zrównoważone pożywienie  odkwaszające i oczyszczające ciało fizyczne.

Sauna, Batut
Masaż miłości – Lomi Lomi Nui – dla każdego uczestnika.
Żywe pożywienie – soki warzywne, kuchnia wegańska, całkowicie oparta na świeżych i gotowanych lub pieczonych warzywach i owocach dostosowana do programu oczyszczania ciała.

W trakcie warsztatów, poznasz inną perspektywę żywienia i możliwość zmiany nawyków z tym związanych oraz tworzenia przepisów w zgodzie ze swoimi potrzebami. Po tygodniu doświadczysz zmiany na poziomie samopoczucia i zdecydujesz jaka dieta znajdzie miejsce w Twojej codzienności. Nawet niewielki wysiłek fizyczny i przyjemny aktywny wypoczynek może stać się wolnością nie tylko dla Twojego ciała, a przede wszystkim dla umysłu i ducha.

Umysłu

zmiana perspektywy z biernego uczestnika na świadomego obserwatora i kreatora zdarzeń poprzez zmianę programu dla umysłu.
Świadome Uwalnianie Wzorców z poziomu nieświadomego umysłu jak i nawykowego, uzależnionego myślenia, destrukcyjnych przekonań i rodowych wzorców wielu pokoleń i wcieleń.

Świadome Kreowanie Rzeczywistości. W czasie tego pobytu poznasz różnicę pomiędzy nieświadomym byciem, instynktownym działaniem,  a świadomym kreowaniem rzeczywistości. Zyskasz umiejętność świadomego wyboru myśli i doświadczysz mocy wypowiadanych słów.  Uwolnisz  się od toksycznych zachowań i destrukcyjnego reagowania. W to miejsce wprowadzisz równowagę wewnętrzną, która umożliwi Ci dokonywanie asertywnych wyborów w zgodzie z wytyczonymi celami opartymi na najwyższym dobru.

Ducha

Praca z Duszą –   ustawienia wg Berta Hellingera
Świadoma Kreacja – Warsztaty Vedic Art. I i II stopnia oraz Kurs Nauczycielski ( dodatkowe informacje  603 214 928)

 

DOM znajduje się tylko 25 km od Warszawy, usytuowany jest na zagospodarowanej pięknie położonej prawie hektarowej działce, zalesionej i przytulonej do lasu. Teren jest dobrze wyposażony: parking, patio, pergola, oczko wodne, ogród z dużą liczbą starych nasadzeń. Do Wisły 1 km. Obok las, rezerwat przyrody, blisko pola golfowe, korty, ścieżka rowerowa. Zajęcia będą się odbywać w pięknych salach lub w plenerze.

Zobacz galerię 

W domu bardzo sympatyczne i przestronne pokoje 2, 3, 4, osobowe..   Łazienki w pokojach lub na zewnątrz w dobrym standardzie i w wystarczającej ilości. Sauna dostępna dla   uczestników tego warsztatu. Czyściutko, cicho, nastrojowo. Chodzimy wyłącznie w skarpetach, boso lub kapciach. Przywozimy ze sobą ręczniki. Pościel jest w pokojach.

Nie używamy komórek, laptopów, itp. Dbamy o kontakt z sobą i naturą. Uwalniamy się od zgiełku otoczenia, wpływów z zewnątrz i relaksujemy się. Oczyszczamy Ciało Umysł i Duszę, odpoczywamy delektując się tym cudownym połączeniem.

Przed domem parking. Ośrodek przyjmie 26 osób. O możliwości wyboru pokoju decyduje kolejność zgłoszeń z wniesioną 500 zł bezzwrotną przedpłatą.( W losowych przypadkach na swoje miejsce można rekomendować inną osobę).

DOJAZD:

na koszt własny (Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników)

Dla przyjeżdżających do Warszawy PKP z Dworca Centralnego kursuje PKS Polonus do przystanku Rajszew – Golfowa 01 – 02 stamtąd odbieramy uczestników.

Miejsce : Rajszew (niedaleko Warszawy)

 e-podróżnik.pl  

Informacja telefoniczna 703 402 802

Samochodem – 30, 40 minut spod Pałacu Kultury

Czas: 26 czerwca – 02 lipca 2017 roku/ zajęcia poniedziałkowe i czwartkowe – pełny kurs Vedic Art rozpoczynamy o 10.00 .

Koszt : 2900 zł.   UWAGA: Biorąc udział w całym siedmiodniowym  warsztacie, przy zgłoszeniu i wpłaceniu zaliczki bezzwrotnej 500 zł do 30 kwietnia 2017  otrzymasz  200 zł zniżkę.

Opłata zapewnia tygodniowy pobyt z pełnym wyżywieniem, koszt warsztatów (w tym twórczy proces Vedic Art I lub II stopnia), masaż, ćwiczenia, oczyszczanie energetyczne, ustawienia wg. Berta Helinngera. Kurs nauczycielski dopłata  2500 zł.

Dla uczestników I stopnia Vedic Art proponujemy wyprawkę – dodatkowy koszt 200 zł, która będzie czekała na miejscu na Ciebie.

Po uzgodnieniu z właścicielką Elżbietą Michałkiewicz możesz przyjechać wcześniej lub pozostać dłużej. Tel 601 230 353 

INFORMACJE dodatkowe Małgosia 601 345 425.
Jeśli chcesz wziąć udział tylko w 3 dniowym procesie kreacji lub jedynie w pełnym  warsztacie Vedic Art to jest to również możliwe po uprzednim uzgodnieniu szczegółów.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

 

Tags: , , , , , ,

Trackback from your site.

© 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone JA&ZWIĄZKI Małgorzata Przygońska.
Kopiowanie części lub całości publikacji bez wiedzy i zgody autorów zabronione.

Projekt strony AreteArt